Na predaj rodinný dom za 36 500 eur

Reality Lučenec

Rodinný dom | 70 m²

Na predaj rodinný dom v Karancsalja za 36 500 €. Dom je na pozemku 400 m2. Potrebná rekonštrukc

Publikované: 19.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Lučenec

36,500 € 521 €/m²

NA PREDAJ 3 rodinné domy 78 000 eur/5 256 m2

Reality Lučenec

Rodinný dom | 400 m²

XXL ponuka, na predaj v Egyházasgerge, vedľa seba nachádzajúce sa 3 rodinné domy na pozemku 5 2

Publikované: 25.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Lučenec

78,000 € 195 €/m²

Na predaj 3 izbový rodinný dom za 39 000 eur

Reality Lučenec

Rodinný dom | 100 m²

Na predaj tehlový rodinný dom v Egyházasgerge za 39 000 eur. Dom sa nachádza na pozemku 886 m2.

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Lučenec

39,000 € 390 €/m²

Na predaj váľkový dom za 31 000 eur na pozemku 2 608 m2

Reality Lučenec

Rodinný dom | 100 m²

Na predaj váľkový dom za 31 000 eur na pozemku 2 608 m2. Dom má škrídlovú strechu. Má 4 miestno

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Lučenec

31,000 € 310 €/m²

Na predaj priestranný a slnečný 2,5-izbový byt na Novohradskej ulici v centre mesta Lučenec (lokalita Čínsky múr)

Reality Lučenec

2 izbový byt | Ulica novohradská | 64.7 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj priestranný a slnečný 2,5-izbový byt na Novohradskej

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Lučenec

110,000 € 1700 €/m²

Predaj 3 izbového bytu, Tuhárske Námestie, Lučenec.

Reality Lučenec

3 izbový byt | Námestie Tuhárske | 70 m²

Nová cena ! Realitná kancelária REX REAL,s.r.o. ( maklér: Mgr.Milena Bornstein Martušová , mobi

Publikované: 06.09.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Lučenec

103,500 € 1479 €/m²

NA PREDAJ rodinný dom za 49 000 eur

Reality Lučenec

Rodinný dom | 120 m²

Na predaj rodinný dom vhodný k okamžitému nasťahovaniu, bez nutnosti rekonštrukcie. Dom má pekn

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Lučenec

49,000 € 408 €/m²

NA PREDAJ obrovská vodná plocha - rybník, s pozemkom na výstavbu chatiek

Reality Lučenec

Rekreačný pozemok | 150,000 m²

VÝNIMOČNÁ PONUKA Na predaj obrovská vodná plocha - krásny čistý rybník s pozemkom na okolo, vho

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

Cena dohodou

REZERVOVANÉ

Reality Lučenec

Polyfunkčný objekt | Fiľakovská cesta | 2,653 m²

Exkluzívne ponúkam na predaj výnimočnú prevádzkovú budovu, ktorá predstavuje ideálnu investičnú

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Lučenec

430,000 € 162 €/m²

NA PREDAJ stavebný pozemok za 19 000 eur 1 000 m2

Reality Lučenec

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,000 m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Ipolytarnóc, 12 km od Lučenca. Pozemok má 1 000 m2 (10x100) c

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

19,000 € 19 €/m²

Na predaj rodinný dom za 46 500 eur

Reality Lučenec

Rodinný dom | 88 m²

Na predaj rodinný dom na pozemku 1 700 m2 v Karancslapujto za 46 500 €. Dom je podpivničený, na

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Lučenec

46,500 € 528 €/m²

NA PREDAJ 4 izbový rodinný dom za 49 500 eur

Reality Lučenec

Rodinný dom | 180 m²

Na predaj rodinný dom na pozemku 1688 m2 za 49 500 € v Egyházasgerge. Na pozemku je studňa, gar

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Lučenec

49,500 € 275 €/m²

NA PREDAJ stavebný pozemok 1172 m2 za 13 200 eur

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | 1,172 m²

Na predaj stavebný pozemok 1 172 m2 v obci Egyházasgerge, so všetkými inžinierskymi sieťami. Po

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

13,200 € 11 €/m²

Na predaj rodinný dom za 20 500 eur

Reality Lučenec

Rodinný dom | 984 m²

Na predaj rodinný dom v Litke na pozemku 984 m2 za 20 500 €. Dom potrebuje celkovú rekonštrukci

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Lučenec

20,500 € 21 €/m²

Štýlové bývanie v Lučenci: Tehla, klíma a priestor pre váš nový začiatok

Reality Lučenec

3 izbový byt | Ulica A. Jiráska | 72 m²

Hľadáte miesto, kde vaše deti vyrastú v bezpečí a vy si po práci vychutnáte zaslúžený pokoj? Ex

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Lučenec

89,990 € 1250 €/m²

Štýlový 2-izbový byt s balkónom v absolútnom centre Lučenca

Reality Lučenec

2 izbový byt | - | 46.1 m²

Reality Novohrad Vám Predstavuje exkluzívnu ponuku – komfortný, kompletne zrekonštruo

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na predaj Lučenec

87,000 € 1887 €/m²

Predaj,murovaná garáž v širšom centre Lučenca

Reality Lučenec

Garáž | Dobrá | 18 m²

PONUKA NA PREDAJ:Murovaná garáž zo súpisným číslom a vlastným pozemkom v Lučenci ZÁKLADNÉ INFO

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Lučenec

16,990 € 944 €/m²

predaj polyfunkčnej budovy.

Reality Lučenec

Skladový objekt | Fabiánka | 550 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj skladový priestor (výrobnú halu) v meste Lučenec, ideálny pre

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Lučenec

119,000 € 216 €/m²

Na predaj zabehnutý autoservis v Lučenci

Reality Lučenec

Opravárenský objekt | Maloveská | 378 m²

Ponúkame na predaj budovu autoservisu, ktorá stojí na rovinatom pozemku o celkovej výmere 586m²

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Lučenec

185,000 € 489 €/m²

DIRECTREAL|POZEMOK na predaj-postavte si dom podľa vlastných predstáv v obľúbenej štvrti Torák!

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | Hany Ponickej | 507 m²

Directreal MM - Directreal ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 507m2, v obytnej štvrti

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

51,000 € 101 €/m²

Na predaj RD v Lučenci

Reality Lučenec

Rodinný dom | Júliusa Szabóa | 237 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj rodinný dom v top lokalite v Lučenci na poz

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Lučenec

309,000 € 1304 €/m²

Na predaj slnečný trojizbový byt /83m2/ v centre Lučenca so záhradou.

Reality Lučenec

3 izbový byt | 83 m²

VIDEO https://youtu.be/5CQIPVg9eh8 VIZUALIZÁCIA https://my.matterport.com/show/?m=5traFaaE96

Publikované: 13.02.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Lučenec

92,000 € 892 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Zníženie ceny !! Na predaj skvelý domček /200 m2/ na dobrej adrese po čiastočnej rekonštrukcii v meste Lučenec.

Reality Lučenec

Rodinný dom | 200 m²

TUreality Vám ponúka na predaj pekný menší rodinný domček /80m2/ s dvorom /120m2/ na tichom mie

Publikované: 09.03.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Lučenec

71,000 € 355 €/m²

Na PREDAJ zachovalý rodinný dom na periférii /895 m2/ mesta Lučenec.

Reality Lučenec

Rodinný dom | 895 m²

TUreality, Vám ponúka na predaj zachovalý rodinný dom /895 m2/ na periférii mesta Lučenec. Dom

Publikované: 18.10.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Lučenec

85,550 € 96 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8529)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (756)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23117)
Upresniť hľadanie