Na PREDAJ dvojizbový byt /63m2/ v centre mesta Lučenec so záhradou.

Reality Lučenec

2 izbový byt | 63 m²

VIDEO https://youtu.be/9MMoKIgjJ4A VIZUALIZÁCIA https://my.matterport.com/show/?m=XjG9B7BzR9A T

Publikované: 13.02.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Lučenec

83,000 € 1016 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

AZ. 2-izbový byt nachádzajúci sa v atraktívnej lokalite na Rúbanisku v Lučenci

Reality Lučenec

2 izbový byt | 38 m²

Ponúkame na predaj útulný a vkusne zrekonštruovaný 2-izbový byt nachádzajúci sa v atraktívnej l

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

78,300 € 2061 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

AZ. EXKLUZÍVNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ 2 x 2i byt v Lučenci

Reality Lučenec

2 izbový byt | 38 m²

Ponúkame Vám výnimočnú investičnú príležitosť v podobe dvoch 2-izbových bytov, ktoré sú po komp

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

152,000 € 4000 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ, Pozemok pre výstavbu rodinných domov v Lučenci 5639 m2

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | 5,639 m²

Na predaj je výnimočný stavebný pozemok nachádzajúci sa v malebnom meste Lučenec, časť Malá Ves

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

239,000 € 42 €/m²

NA PREDAJ, rodinný dom v Mihálygerge na pozemku 1 684 m2

Reality Lučenec

Rodinný dom | 110 m²

Na predaj rodinný dom v Mihálygerge na pozemku 1 684 m2 za 45 500 eur. Dom má vstupnú chodbu, 3

Publikované: 02.02.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Lučenec

45,500 € 414 €/m²

NA PREDAJ rodinný dom za 40 000 eur

Reality Lučenec

Rodinný dom | 100 m²

Na predaj v Egyházasgerge 3 izbový rodinný dom na pozemku 1355 m2. Dom má vstupnú chodbu, 3 sam

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Lučenec

40,000 € 400 €/m²

NA PREDAJ vodárenská veža za 60 000 eur v Lučenci

Reality Lučenec

Priemyselná zóna | 400 m²

Na predaj vodárenská veža, pri železničnej stanici v Lučenci. Zastavaná plocha 100 m2 plus poze

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

60,000 € 150 €/m²

Na predaj krásny dvojgeneračný rodinný dom

Reality Lučenec

Rodinný dom | 300 m²

Na predaj veľký dvojgeneračný rodinný dom v Szécsény 4 km od hranice Peťov. Cena: 208 000 eur.

Publikované: 14.02.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Lučenec

208,000 € 760 €/m²

NA PREDAJ pozemky so stavbami v Lučenci za 28 eur/m2, celkom 16 073 m2

Reality Lučenec

Priemyselná zóna | 16,073 m²

Na predaj pozemky 16 073 m2 so stavbami, bývalé železničné depo, s koľajiskami, pri železničnej

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

28 € 0 €/m²

Ponúkame na predaj pozemok v Lúčenci

Reality Lučenec

Iný stavebný pozemok | Lučenec | 10,000 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky - iný stavebný pozemok Lučenec, Lučenec. Plocha: pozemku 10000m

Publikované: 08.01.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

500,000 € 50 €/m²

HALO reality - Kúpa garsonka Lučenec

Reality Lučenec

Garsónka | 1 m²

Hľadáme garzónku alebo 1 izbový byt v Lučenci pre klienta s vybaveným financovaním. Stav nerozh

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na kúpa Lučenec

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Lučenec

Reality Lučenec

Rodinný dom | 1 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Ľučenec. Na stave domu alebo velkosti pozemku

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na kúpa Lučenec

Cena dohodou

Trojizbový byt s výhľadom v Lučenci

Reality Lučenec

3 izbový byt | Ulica Adyho | 72,000 m²

Trojizbový byt situovaný na 7/8 poschodí v zateplenom panelovom bytovom dome s výťahom, v lokal

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

80,000 € 1 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný 2-izbový byt s balkónom a klimatizáciou – Lučenec, Opatová

Reality Lučenec

2 izbový byt | Továrenská | 61.9 m²

Reality Novohrad Vám ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt s balkónom a klimatizáciou vo vy

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Lučenec

79,000 € 1276 €/m²

DIRECTREAL|ZNÍŽENÁ CENA-Vaše nové bývanie v centre-slnečný byt na skvelej adrese!

Reality Lučenec

4 izbový byt | Štúrova | 78 m²

Directreal MM - NADPIS Vaše nové bývanie v centre - slnečný byt na skvelej adrese! POPIS Po

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

119,000 € 1526 €/m²

DIRECTREAL|Záhradná chatka s altánkom a skleníkom na veľkorysom rovinatom pozemku s dobrým prístupom

Reality Lučenec

Chalupa, rekreačný domček | Záhradkárska osada | 30 m²

Directreal Stred - Directreal ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa záhradnú chatu v X záhra

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lučenec

27,900 € 930 €/m²

DIRECTREAL|ZNÍŽENÁ CENA-Rodinný dom v tichej lokalite, v širšom centre mesta

Reality Lučenec

Rodinný dom | J. Martinčeka | 160 m²

Directreal MM - Directreal ponúka na predaj rodinný dom v tichej časti mesta, na ulici Martinč

Publikované: 13.01.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Lučenec

125,000 € 869 €/m²

DIRECTREAL|Murovaná garáž v dobrej lokalite-Malinovského!

Reality Lučenec

Garáž | Malinovského | 22 m²

Directreal MM - Directreal ponúka na predaj garáž na Malinovského ul. v Lučenci v celkovej vým

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Lučenec

14,900 € 677 €/m²

DIRECTREAL|Na predaj vkusne zrekonštruovaný a kompletne zariadený 2-izbový byt v Lučenci

Reality Lučenec

2 izbový byt | Mieru | 72 m²

Directreal Stred - Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt na Ulici Mieru s

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

125,000 € 1736 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Na predaj pekný dvojizbový byt s balkónom.

Reality Lučenec

2 izbový byt | 62 m²

Realitná kancelária Bosen Lučenec na predaj 2 izbový byt s balkónom v tehlovom bytovom dome v m

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

2,690 €/m2 43 €/m2

člen NARKS

BOSEN | 2 izbový byt v novostavbe, Lučenec.

Reality Lučenec

2 izbový byt | 62 m²

Realitná kancelária Bosen Lučenec Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v tehlovej novostavbe. Byt

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

2,720 €/m2 44 €/m2

člen NARKS

BOSEN | Moderný 3 izbový byt s 2x balkónom, 82m2

Reality Lučenec

3 izbový byt | ulica Mieru | 82 m²

Realitná kancelária Bosen Lučenec Vám ponúka na predaj štýlový 3-izbový byt s dvomi balkónmi ,

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

122,000 € 1488 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 2 izbový byt s balkónom, 59m2

Reality Lučenec

2 izbový byt | 59 m²

Exkluzívne pripravujeme na predaj 2 izbový byt s balkónom v tehlovom bytovom dome v meste Lučen

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

2,690 €/m2 46 €/m2

člen NARKS

BOSEN | Prenájom, moderná viacúčelová budova, Lučenec

Reality Lučenec

Rodinný dom | 140 m²

Realitná kancelária Bosen Lučenec Vám exkluzívne ponúka prenájom polyfunkčnú budovu, ktorá je

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Lučenec

900 € 6 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (756)
Rodinné domy na predaj (23117)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Upresniť hľadanie