Moderný 3-izbový byt L. Svobodu s loggiou

Reality Lučenec

3 izbový byt | L. Svobodu | 72 m²

V exkluzívnom zastúpení Vám ponúkam na predaj 3-izbový byt na ulici L.Svobodu, ktorý zaujme svo

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

115,000 € 1597 €/m²

Na predaj viacgeneračný rodinný dom v meste Lučenec, do Zvolena 30min diaľnica - RD006JP

Reality Lučenec

Rodinný dom | 196 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj priestranný viacgeneračný rodinný dom v Lučenci. Dom s

Publikované: 28.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Lučenec

295,000 € 1505 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj veľký 5 izbový byt Lučenec centrum, do Zvolena 30min diaľnica - 5B004JPh

Reality Lučenec

5 a viac izbový byt | Ulica Martina Rázusa | 125 m²

Ponúkame na predaj priestranný atypický 5-izbový byt v centre mesta s celkovou rozlohou 140 m²,

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Lučenec

139,000 € 1112 €/m²

Znížená cena domu!

Reality Lučenec

Rodinný dom | L. Novomeského | 237 m²

Ponúkame na predaj zachovalý rodinný dom, situovaný na rovinatom a slnečnom pozemku o výmere 71

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Lučenec

147,000 € 620 €/m²

Na predaj rodinný dom, prístavba, garáž pri parku v Lučenci

Reality Lučenec

Rodinný dom | Robotnícka | 70 m²

Ponúkam na predaj v exkluzívnom zastúpení prízemný rodinný dom s prístavbou a garážou v žiadane

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Lučenec

140,000 € 2000 €/m²

Na predaj prízemný 2-izbový rodinný dom v tichej lokalite

Reality Lučenec

Rodinný dom | Mateja Bela | 74.1 m²

Ponúkam na predaj zachovalý tehlový rodinný dom situovaný na rovinatom a slnečnom pozemku v tic

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Lučenec

135,000 € 1822 €/m²

Na predaj 2-izbový byt v Lučenci - znížená cena o 2000,-EUR !

Reality Lučenec

2 izbový byt | 54 m²

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkam na predaj slnečný 2-izbový byt, po kompletnej rekonštrukcii

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

85,000 € 1574 €/m²

3 IZBOVÝ BYT LUČENEC - PRIAME CENTRUM

Reality Lučenec

3 izbový byt | 79 m²

REALITY NOVOHRAD ponúkajú na predaj kompletne zrekonštruovaný veľký 3 izbový byt v priamom cen

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Lučenec

119,000 € 1506 €/m²

🏡 EXKLUZÍVNE | Veľkometrážny 4-izbový byt s loggiou, parkovaním a panoramatickým výhľadom – Lučenec, Opatová

Reality Lučenec

4 izbový byt | 85 m²

Reality Novohrad Vám predstavuje jedinečnú príležitosť bývania, ktorá spája priestor, komfort a

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Lučenec

139,000 € 1635 €/m²

TOP PONUKA! Slnečný 1-izbový byt v skvelej lokalite – neváhajte!

Reality Lučenec

1 izbový byt | Osloboditeľov | 38 m²

Ponúkame na predaj útulný jednoizbový byt , ktorý vás zaujme svojím praktickým dispozičným rie

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Lučenec

Cena dohodou

Atraktívny trojizbový byt s loggiou v Lučenci – priestor, svetlo, poloha

Reality Lučenec

3 izbový byt | Ulica J. Vargu | 71.9 m²

Priestranný a svetlý trojizbový byt o celkovej výmere 71,9 m², nachádzajúci sa v širšom centre

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

88,000 € 1224 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Trojizbový tehlový byt s loggiou, 74 m² – ul. J. Wolkra Lučenec

Reality Lučenec

3 izbový byt | J. Wolkra | 74 m²

Trojizbový tehlový byt s loggiou v obľúbenej lokalite – ul. J. Wolkra Lučenec. Ponúkame na pre

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

105,000 € 1419 €/m²

Rodinný dom s krásnym a slnečným pozemkom vo vyhľadávanej lokalite mesta Lučenec.

Reality Lučenec

Rodinný dom | Ulica poľná | 150 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj prízemný rodinný dom v meste Lučenec, situovaný na mimoriadne veľ

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Lučenec

Cena dohodou

Jedinečný 4- izbový byt s výmerou 100 m2 - len jeden taký v Lučenci

Reality Lučenec

4 izbový byt | J.A. Komenského | 100 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa vám ponúkam jedinečnú príležitosť na kúpu kompletne zrekonštru

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

165,000 € 1650 €/m²

NOVÁ VÝHODNÁ CENA!!! Murovaná záhradná chatka s kompletným zariadením v meste Lučenec

Reality Lučenec

Záhradná chatka | Fiľakovská cesta | 44 m²

Kúpte si relax, pokoj a pohodu v meste Lučenec. Murovaná záhradná chatka s maximálnym vybavení

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lučenec

35,000 € 795 €/m²

Na predaj výrobná hala s administratívnou časťou pri Lučenci

Reality Lučenec

Obchodné priestory | - | 3,500 m²

Moderný maklér ponúka na predaj výrobnú halu s čiastočným vybavením, pripravenú elektrickou inf

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na predaj Lučenec

590,000 € 169 €/m²

PREDAJ 3,5 izbový byt v centre mesta s potenciálom, ktorý si zamilujete

Reality Lučenec

3 izbový byt | Námestie republiky | 84 m²

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkam na predaj priestranný slnečný 3,5- izbový byt priamo v centr

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

123,000 € 1464 €/m²

Slnečné stavebné pozemky v Lučenci – ideálne miesto pre váš nový dom (608 m²)

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | 608 m²

Hľadáte ideálne miesto pre váš budúci dom? Reality Novohrad Vám v exkluzívnom zastúpení majite

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

85 €/m2 85 €/m2

Predaj, väčší pozemok s chatou

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | Vinica | 2,038 m²

Predaj pozemku s murovanou chatou – Lučenec,Vinica Ponúkame na predaj priestranný pozemok s

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

94,000 € 46 €/m²

Priestranný rodinný dom v tichej lokalite mesta Lučenec

Reality Lučenec

Rodinný dom | Ulica Ľ. Podjavorinskej | 300 m²

Poschodový rodinný dom s plochou strechou, ktorý je z 2/3 podpivničený ponúka skvelý potenciál

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Lučenec

220,000 € 733 €/m²

Historické rodinné sídlo s pozemkom 4 727m2 - Lučenec

Reality Lučenec

Rodinný dom | Parný mlyn | 170 m²

Realitná kancelária Novohrad vám exkluzívne ponúka na predaj unikátnu nehnuteľnosť s dušou a o

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Lučenec

250,000 € 1471 €/m²

OPATOVÁ - PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM s PRAKTICKOU DISPOZÍCIOU

Reality Lučenec

Rodinný dom | Opatová | 830 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ dvojpodlažný rodinný dom v obľúbenej mestskej časti Opatová. Tento dom z

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Lučenec

145,000 € 175 €/m²

OPATOVÁ- 4-i DOM S NAJKRAJŠÍM ZÁPADOM SLNKA TERASA-ALTÁNOK- GARÁŽ

Reality Lučenec

Rodinný dom | Opatová | 969 m²

NA PREDAJ 4-izbový RD s panoramatickým výhľadom v mestskej časti LUČENEC - OPATOVÁ POZEMOK: 96

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Lučenec

Cena dohodou

Rodinný dom pri parku v Lučenci – priestor, štýl a súkromie v dokonalej harmónii

Reality Lučenec

5 a viac izbový byt | 260 m²

Reality Novohrad vám predstavuje výnimočnú nehnuteľnosť, ktorá spája eleganciu, funkčnosť a jed

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Lučenec

249,000 € 958 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30313)
Rodinné domy na predaj (23119)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Byty na predaj v Bratislave (8528)
Reality v Martine (756)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Upresniť hľadanie