(JuUX5Sc8xm4) Aktualizovaný: 12. 05. 2026 1. publikácia: 12. 05. 2026

Záhrada s chatkou 510m2 Lučenec

Lučenec • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

23,000 € 4600 €/m²

Základné informácie

Druh:
Chalupa, rekreačný domček

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
5 m²

Plocha pozemku:
0 m²
Info
Ponúkame na predaj slnečnú záhradu v osobnom vlastníctve 45 min autom od BB. Na pozemku sa nachádza voda a elektrika. Pozemok je svahovitý, ale má veľmi pekný výhľad na mesto. Pozemok má 510m2. Jednotlivé terasy sú pospájané s vybetónovanými schodíkmi. Spodná terasa je vybetónovaná celá. Je na nej urobený odpad na dažďovú vodu. Na nej sa nachádza drevená chatka (má 3roky). Osvetlenie je vonkajšie a aj vnútri chatky. Je tam hlavný istič a dve el. zásuvky. Pred chatkou je posadená Vistéria, Aj v najhorúcejšom lete je v chatke príjemne. Pred chatkou je Gril (nový), plastový stĺpik na vodu (nový) a umelý trávnik. Plastový stĺpik na vodu sa nachádza na spodnej časti aj v strede záhrady a na vrchu záhrady je hlavný ventil. Na pozemku sú ovocní stromy a kríky. Záhradka je asi 1km od rezortu Miraj a asi 5km od welnesu Rapovce. Oba rezorty sú celoročné.
Obhliadky len cez víkend. Volať na 0948880107.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
5 m²

Stav nehnuteľnosti:
Pôvodný stav

Typ konštrukcie:
Iná

Orientácia:
Južná

Počet nadzemných podlaží:
1

Energetický certifikát budovy:
nie je

Zastavaná plocha:
5 m²

Terén pozemku:
Mierne svahovitý
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

SanReal .

SanReal

SanReal

Kalinčiakova 11 • 97405, Banská Bystrica (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

23,000 € 4600 €/m²

Kontakt na predajcu

SanReal .

SanReal