Polyfunkčný objekt | Železničná | 300 m²
INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V SRDCI LUČENCA – PODNIKANIE AJ BÝVANIE 🔹 Ponúkam na predaj zaujímavú i
275,000 € 917 €/m²
Rodinný dom | Na jazerách | 120 m²
Predaj novostavieb – Nová Opatová, Lučenec Cena od 250 000 € • Výmery 90–120 m² • Rôzne štádiá
250,000 € 2083 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 68 m²
Ponúkame na predaj trojizbový byt v meste Lučenec, sídlisko Rúbanisko II. Byt sa nachádza v ob
Cena dohodou
Rodinný dom | Ľadovo | 420 m²
Ponúkame na predaj dvojgeneračný, poschodový rodinný dom, ktorý spája komfort luxusného bývania
Cena dohodou
Obchodné priestory | 55 m²
Reality Novohrad Vám exkluzívne ponúka na predaj obchodný priestor nachádzajúci sa v meste Luče
47,500 € 864 €/m²
2 izbový byt | Majakovského | 48 m²
Ponúkame na predaj krásny a svetlý 2-izbový byt, nachádzajúci sa v novostavbe Rezidencia Majako
113,500 € 2365 €/m²
1 izbový byt | Rúbanisko II | 38 m²
NA DLHODOBÝ PRENÁJOM slnečný a kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt v obľúbenej lokalite Luče
350 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Malinovského | 52 m²
Hľadáte štartovacie bývanie alebo skvelú investíciu? NA PREDAJ 2-izbový byt s balkónom v jedn
63,000 € 1212 €/m²
Záhrada | 400 m²
Realitná kancelária Reality Novohrad Vám ponúka na predaj záhradu s rozostavanou chatou v pokoj
17,800 € 45 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Ulica J. Husa | 2,309 m²
Ponúkame v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj atraktívny stavebný pozemok s veľkorysou vý
Info v RK
Garáž | 20 m²
Hľadáte bezpečné a praktické miesto na parkovanie svojho auta alebo priestor na uskladnenie vec
16,600 € 830 €/m²
Rekreačný pozemok | Fiľakovská cesta | 2,332 m²
Ponúkam Vám na predaj POZEMOK o výmere 2332m2 v Lučenci na Fiľakovskej ceste. Pozemok je zapís
32,000 € 14 €/m²
Administratívny objekt | Ľudmily Podjavorínskej | 220 m²
Prenájom kancelárskych priestorov – ul. Ľudmily Podjavorínskej Ponúkame Vám na prenájom kancel
5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Administratívny objekt | ulica Ľudmily Podjavorinskej | 230 m²
Ponúkame na predaj administratívnu budovu po čiastočnej rekonštrukcii s výbornou dostupnosťou a
350,000 € 1522 €/m²
Garáž | Železničná | 20 m²
Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť na kúpu tehlovej garáže v osobnom vlastníctve, situovanej na
16,000 € 800 €/m²
3 izbový byt | Rúbanisko II | 78 m²
HĽADÁTE BÝVANIE,KTORÉ VYČNIEVA Z DAVU ??? NA PREDAJ kompletne zrekonštruovaný a zariadený 3-iz
Cena dohodou
Rodinný dom | 220 m²
Reality Novohrad Vám ponúka jedinečnú príležitosť stať sa majiteľom nehnuteľnosti s charakterom
113,000 € 514 €/m²
Rodinný dom | Fabianka | 70 m²
Rodinný dom s pozemkom v Lučenci, časť Fabiánka - Exkluzívne Ponúkame Vám v exkluzívnom zastúp
115,000 € 1643 €/m²
2 izbový byt | Malinovského | 52 m²
O nehnuteľnosti Predstavujeme vám príležitosť na kúpu komfortného dvojizbového bytu s balkónom
63,000 € 1212 €/m²
Garáž | Ulica A. Jiráska | 24 m²
ZNÍŽENÁ CENA!!! Na predaj garáž v atraktívnej a vyhľadávanej časti Lučenca – ul. A. Jiráska Ga
12,500 € 521 €/m²
Rodinný dom | 300 m²
Reality Novohrad Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v radovej zástavbe v obľúbenej a t
176,000 € 587 €/m²
Skladový objekt | 430 m²
Reality Novohrad vám ponúka na prenájom flexibilné skladové priestory s možnosťou využitia aj n
Cena dohodou
Rodinný dom | 240 m²
Reality Novohrad Vám exkluzívne ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom v tichej a vyhľadávan
156,000 € 650 €/m²
2 izbový byt | Rúbanisko I | 46 m²
NA PREDAJ útulný dvojizbový byt v pokojnej lokalite Rúbaniska I BYT: Rúbanisko I 2-izbový cel
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.