Polyfunkčný objekt, Opravárenská Hala, dielňa

Reality Brezno

Skladový objekt | 350 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária spol. s.r.o. Vám ponúka na predaj polyfunkčný objekt: garáže,

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Brezno

235,000 € 671 €/m²

Prenájom zariadená kuchyňa pohostinstvo Braväcovo okr Brezno

Reality Braväcovo

Polyfunkčný objekt | 25 m²

Pekné bývanie realitná kancelária v Brezne so sídlom na Nám. M. R. Štefánika 48, v zastúpení D

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Braväcovo

Cena dohodou

Prenájom polyfunkčná budova, penzión, objekt Braväcovo

Reality Braväcovo

Polyfunkčný objekt | Braväcovo 153 | 583 m²

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Braväcovo

Cena na vyžiadanie

Prenájom kancelárie v centre Brezna

Reality Brezno

Administratívny objekt | M.R.Štefánika | 26 m²

Pekné bývanie rk ponúka na prenájom volné priestory kancelárie v úplnom centre Brezna na 1 posc

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Brezno

300 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Investičný developerský projekt pre 8 bytov a 1 NP - Rodinná vila s veľkým pozemkom 2330m2 k rekonštrukcii

Reality Banská Bystrica

Polyfunkčný objekt | Sládkovičova | 630 m²

Ponúkame na predaj vilový rodinný dom - vilu Liseckého na Sládkovičovej ulici v Radvani v Bansk

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

690,000 € 1095 €/m²

Prenájom výrobno skladových priestorov od 2 000 m2 do 20 000 m2 v Banskej Bystrici,

Reality Banská Bystrica

Skladový objekt | 2,000 m²

Ponúkame na prenájom výrobno skladovú halu v Banskej Bystrici, ktorá ponúka strategickú polohu

Publikované: 28.02.2024 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

Cena dohodou

Prenájom výrobno skladových priestorov od 2 000 m2 do 12 500 m2 Vo Zvolene

Reality Zvolen

Skladový objekt | 2,000 m²

Prenájom moderných skladových priestorov, bude sa zariadovať technologiou, kancelárskymi priest

Publikované: 04.07.2024 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na prenájom Zvolen

Cena dohodou

Prenájom výrobno skladových priestorov 1 440 m2 vo Vlkanovej

Reality Vlkanová

Skladový objekt | 1,400 m²

Ponúkame na prenájom samostatnú skladovú halu, ktorá sa nachádza medzi Zvolenom a Banskou Bystr

Publikované: 25.07.2024 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na prenájom Vlkanová

Cena dohodou

Prenájom výrobno skladových priestorov od 1 600 m2 do 22 500 m2

Reality Zvolen

Skladový objekt | 1,600 m²

Ponúkame na prenájom modernú skladovú halu vo Zvolene ponúka flexibilné nájomné priestory od 1

Publikované: 01.03.2024 Aktualizované: 29.04.2026
Objekty na prenájom Zvolen

Cena dohodou

Prenájom výrobno skladových priestorov od 2 500 do 10 700 m2 v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Skladový objekt | 2,500 m²

Ponúkame na prenájom skladovú halu v modernom priemyselnom parku, ktorý a je pripravený naplniť

Publikované: 13.03.2024 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

Cena dohodou

Prenájom výrobno-skladových priestorov od 5,000 m2 po 26,000 m2 v Detve

Reality Detva

Výrobný objekt | Jána Bottu | 5,000 m²

Ponúkame Vám na prenájom výrobné a skladové priestory v modernom výrobnom parku v Detve, ktorý

Publikované: 15.04.2024 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na prenájom Detva

Cena dohodou

Exkluzívne na predaj polyfunkčný objekt pri Europe SC – ulica Na Troskách – Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Polyfunkčný objekt | Na Troskách | 700 m²

Nehnuteľnosť sa nachádza v centre mesta , v jeho lukratívnej časti, len 5 minút od nákupného ce

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

850,000 € 1214 €/m²

Exkluzívne na predaj administratívny objekt pri Europe SC – ulica Na Troskách – Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Administratívny objekt | Na Troskách | 700 m²

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

850,000 € 1214 €/m²

PREDAJ Garáž vo Zvolene, ul. Hať Podharajch

Reality Zvolen

Garáž | 18 m²

XEMAR (xemar8@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj murovanú garáž v osobnom vlastníctv

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Zvolen

22,900 € 1272 €/m²

Novostavba - Polyfunkčný dom, 683m2, Centrum, Brezno

Reality Brezno

Polyfunkčný objekt | 683 m²

Skôr ako si pozriete foto-dokumentáciu, skopírujte si tento link a pozrite si video obhliadku:

Publikované: 31.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Brezno

699,990 € 1025 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Výnimočná Investičná príležitosť, 2182m2 nám. G. Štefánika, Brezno

Reality Brezno

Polyfunkčný objekt | 2,182 m²

V priamom srdci mesta Brezno na námestí G.Štefánika Vám TUreality ponúka výnimočnú investičnú p

Publikované: 03.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Brezno

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ Garáž - centrum, Švermova ulica , Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Garáž | Švermova | 20 m²

Ponúkame Vám exkluzívne iba u nás na predaj garáž v radovej výstavbe v centre Banskej Bystrice

Publikované: 20.06.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

22,000 € 1100 €/m²

člen NARKS

Na predaj Obchodno-skladový areál v Lučenci

Reality Lučenec

Prevádzkový areál | 900 m²

Na predaj obchodno-skladový areál v meste Lučenec s celkovou výmerou 3130 m². Areál sa nachádza

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Lučenec

Cena dohodou

člen NARKS

Prenájom komerčného miesta - Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Mobilné bunky a stánky | Nezadaná | 100 m²

Broker Consulting a.s., Vám ponúka na prenájom menší pozemok vo výbornej lokalite. Ideálny na u

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na prenájom Žiar nad Hronom

350 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na predaj budova na bývanie alebo podnikanie, Kalonda

Reality Kalonda

Objekt pre obchod | Železničná | 1,200 m²

Na predaj – budova s potenciálom bývania alebo podnikania | Kalonda (okr. Lučenec) Ponúkame na

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Kalonda

150,000 € 125 €/m²

člen NARKS

Na prenájom obchodný priestor 18,4 m² – Belveder, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Prevádzkový areál | Nad plážou | 18.4 m²

Ponúkame na prenájom moderný obchodný priestor s výmerou 18,4 m² vo vyhľadávanej lokalite Belve

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

450 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

člen NARKS

Ponúkame na predaj garáž vo Zvolene, časť Podharajch

Reality Zvolen

Garáž | Hať Podharajch | 18 m²

Ponúkame na predaj garáž nachádzajúcu sa 5 minút od centra Zvolena. Garáž má výmeru 18 m². Gará

Publikované: 14.10.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Zvolen

15,099 € 839 €/m²

Na predaj: Penzión HOREC – dokonalé miesto pre relax v srdci Kremnického pohoria

Reality Králiky

Hotel, penzión, ubytovňa | Králická | 1,400 m²

Ponúkame na predaj jedinečný penzión HOREC, situovaný v nádhernom prostredí rekreačnej oblasti

Publikované: 21.11.2024 Aktualizované: 04.02.2026
Objekty na predaj Králiky

499,000 € 356 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom 10 000m2 spevnených plôch pri nákladnej stanici - Fiľakovo

Reality Fiľakovo

Spevnené plochy | Železničná | 100 m²

Ponúkame do dlhodobého prenájmu spevneného plochy v oplotenom areáli na Železničnej ulici 44 vo

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 13.02.2026
Objekty na prenájom Fiľakovo

0.2 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23085)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie