Administratívna budova v meste Zvolen

Reality Zvolen

Administratívny objekt | T. G. Masaryka | 2,289.4 m²

Slovenská pošta, a.s., ponúka na predaj administratívnu budovu v meste Zvolen, ul. T.G. Masary

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Zvolen

561,438.44 € 245 €/m²

Lubeník - budova s príslušenstvom a pozemky

Reality Lubeník

Administratívny objekt | Komenského | 345.5 m²

Slovenská pošta, a.s., ponúka na predaj budovu a pozemky v Lubeníku, Lubeník 248. Všetky infor

Publikované: 06.03.2024 Aktualizované: 10.10.2025
Objekty na predaj Lubeník

89,812.78 € 260 €/m²

Kokava nad Rimavicou - budova pošty a pozemky

Reality Kokava nad Rimavicou

Administratívny objekt | Námestie 1. mája | 1,146.58 m²

Slovenská pošta, a.s., ponúka na predaj budovu pošty v spoluvlastníckom podiele o veľkosti 1921

Publikované: 23.09.2024 Aktualizované: 04.09.2025
Objekty na predaj Kokava nad Rimavicou

301,218.18 € 263 €/m²

Jelšava - budova s príslušenstvom a pozemky

Reality Jelšava

Iný objekt | Námestie SNP | 1,603.64 m²

Slovenská pošta, a.s., ponúka na predaj budovu a pozemky v Jelšave na ul. SNP č. 64/3. Všetky

Publikované: 16.06.2023 Aktualizované: 06.03.2026
Objekty na predaj Jelšava

90,184.64 € 151 €/m²

Predaj,murovaná garáž v širšom centre Lučenca

Reality Lučenec

Garáž | Dobrá | 18 m²

PONUKA NA PREDAJ:Murovaná garáž zo súpisným číslom a vlastným pozemkom v Lučenci ZÁKLADNÉ INFO

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Lučenec

16,990 € 944 €/m²

predaj polyfunkčnej budovy.

Reality Lučenec

Skladový objekt | Fabiánka | 550 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj skladový priestor (výrobnú halu) v meste Lučenec, ideálny pre

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Lučenec

119,000 € 216 €/m²

Na predaj zabehnutý autoservis v Lučenci

Reality Lučenec

Opravárenský objekt | Maloveská | 378 m²

Ponúkame na predaj budovu autoservisu, ktorá stojí na rovinatom pozemku o celkovej výmere 586m²

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Lučenec

185,000 € 489 €/m²

Nebytový priestor - atómový kryt na predaj, centrum Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Skladový objekt | Československej armády | 69.27 m²

Hľadáte zaujímavú nehnuteľnosť ako investíciu? Bojíte sa všetkého čo sa aktuálne vo svete deje?

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

199,000 € 2873 €/m²

Budova v Krupine - priestor banky + 4 byty

Reality Krupina

Polyfunkčný objekt | M. R. Štefánika | 760 m²

Ponúkame na predaj budovu v meste Krupina. Budovu tvoria 3 nadzemné podlažia a 1 podzemné podla

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Objekty na predaj Krupina

800,000 € 1053 €/m²

Areál s bytovým domom a garážami

Reality Šumiac

Apartmánový dom | Šumiac | 0 m²

Ponúkame na predaj areál s bytovým domom so šiestimi bytovými jednotkami a štyri veľkometrážne

Publikované: 23.11.2022 Aktualizované: 28.11.2022
Objekty na predaj Šumiac

299,000 €

Na predaj komerčný objekt v okrese Lučenec na pozemku 3 500m2

Reality Veľká nad Ipľom

Objekt pre obchod | 2,000 m²

Na predaj komerčný objekt 10 km od Lučenca, v obci Veľká nad Ipľom, na pozemku 3 500 m2 za 520

Publikované: 30.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Veľká nad Ipľom

520,000 € 260 €/m²

Skladový priestor na prenajom v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Skladový objekt | Technická | 17.501 m²

CTPark Banská Bystrica sa nachádza na strednom Slovensku, s výborným napojením a viditeľnosťou

Publikované: 04.06.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

3.9 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Skladová plocha Zvolen od 52.281 m2

Reality Zvolen

Skladový objekt | Zvolen | 52,281 m²

Skladová plocha od 52.281 m2

Publikované: 09.12.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Zvolen

3.7 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

PRENÁJOM Garáž v Banskej Bystrici, ul. Hviezdoslavova

XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na prenájom murovanú garáž 19 m2 na

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

100 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Výrobné a skladovacie objekty s výbornou dostupnosťou na veľkom pozemku Zvolen

Reality Zvolen

Polyfunkčný objekt | Lieskovská cesta | 1,112 m²

Realitná spoločnosť revoreal.sk si Vám dovoľuje ponúknuť na základe výhradného zastúpenia na pr

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Objekty na predaj Zvolen

750,000 € 674 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Polyfunkčné objekty s vlastným pozemkom a parkovaním blízko centra Zvolen

Reality Zvolen

Polyfunkčný objekt | Dukelských hrdinov | 115 m²

Realitná kancelária Revoreal.sk si Vám dovoľuje ponúknuť na základe výhradného zastúpenia na pr

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 21.10.2025
Objekty na predaj Zvolen

204,000 € 1774 €/m²

BE.LIVE COMPANY- PREDAJ- APARTMÁN- 101m2- VÝHĽAD NA CHOPOK- DOLNÁ LEHOTA

Reality Dolná Lehota

Apartmánový dom | Nezadaná | 101 m²

NA PREDAJ: Štýlové apartmány s výhľadom na Chopok – Dolná Lehota Ponúkame vám jedinečnú prílež

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na predaj Dolná Lehota

250,000 € 2475 €/m²

DIRECTREAL|Na predaj funkčná a výnosná pálenica v krásnom prostredí

Reality Malé Straciny

Objekt pre obchod | Malé Straciny | 350 m²

Directreal MM - Directreal ponúka exkluzívne na predaj pálenicu v krásnom prostredí na samote

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Malé Straciny

75,000 € 214 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Murovaná garáž v dobrej lokalite-Malinovského!

Reality Lučenec

Garáž | Malinovského | 22 m²

Directreal MM - Directreal ponúka na predaj garáž na Malinovského ul. v Lučenci v celkovej vým

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Lučenec

14,900 € 677 €/m²

BOSEN | Penzión s reštauráciou pri Vodnom raji Vyhne

Reality Vyhne

Hotel, penzión, ubytovňa | R1 | 503 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj objekt novostavby penziónu pri známom kúpalisku Vodný raj v ok

Publikované: 28.09.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Vyhne

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Rekreačná chalupa, penzión s bazénom, Ľuboreč

Reality Ľuboreč

Hotel, penzión, ubytovňa | 550 m²

ZNÍŽENÁ CENA. Realitná kancelária Bosen Lučenec Vám exkluzívne ponúka na predaj rekreačnej cha

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Ľuboreč

550,000 € 1000 €/m²

člen NARKS

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ HALA

Reality Banská Bystrica

Objekt pre obchod | Banská Bystrica | 150 m²

AAA Real, exkluzívne ponúka na predaj : novú ešte nepostavenú zateplenú halu-dielňu-garáž. S

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

59,900 € 399 €/m²

Exkluzívne na prenájom obchodný priestor v Radvani o výmere 110m2

Reality Banská Bystrica

Objekt pre obchod | Sládkovičova | 110 m²

AAA-Real Vám ponúka Exkluzívne na prenájom obchodný priestor v Banskej Bystrici na ulici Námes

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Na prenájom slnečné a klimatizované kancelárske alebo obchodné priestory v centre Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

Objekt pre obchod | Janka Kráľa | 46 m²

Realitná kancelária AAA - Real Vám ponúka na prenájom kancelárske, prípadne obchodné priestory

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

460 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23085)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Upresniť hľadanie