Pozemok pre rodinné domy | Narcisová | 416 m²
Ponúkame Vám na predaj slnečný stavebný pozemok na novovzniknutej parcele o výmere 416 m2. Poz
99,500 € 239 €/m²
1 izbový byt | Hollého | 38 m²
REZERVOVANÝ- Ponúkame na predaj príjemný, slnečný 1-izbový byt s praktickou dispozíciou v obľúb
79,000 € 2079 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²
Veľký pozemok, čistička, nová strecha. Vhodné aj ako chalupa. V obci Dedinka ponúkame 3-izbov
89,900 € 749 €/m²
Garsónka | Kalvária | 23 m²
Na prenájom krásna, zariadená garsónka s terasou a záhradou pod Kalváriou, Stračia ul. Útulná,
550 €/mesiac 24 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Bátorove Kosihy | 120 m²
Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom (bungalov) v štádiu holodomu na veľkom pozemku o výmere
159,000 € 1325 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Farská | 33 m²
Hľadáte pracovný priestor, ktorý spája štýl historickej budovy s moderným kancelárskym komforto
755 €/mesiac 23 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Litoměřická | 74 m²
Moderné mezonetové bývanie s vlastným pozemkom v obci Topoľčianky. Projekt ponúka len 3 samost
170,000 € 2297 €/m²
2 izbový byt | Coboriho | 48 m²
Ponúkame Vám na prenájom svetlý 2 izbový byt na Coboriho ulici, Nitra – Staré mesto. Byt má úži
690 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Konopárenská | 70 m²
Hľadáte bývanie s pocitom rodinného domu, ale za cenu bytu? Máme pre vás 3-izbový byt (z dispoz
124,900 € 1784 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Čečinová | 700 m²
Na predaj krásny slnečný pozemok s ideálnymi rozmermi, v dosahu MHD, v obľúbenej lokalite Párov
84,000 € 120 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikova trieda | 110 m²
Prenájom reprezentatívnych administratívnych priestorov v absolútnom centre mesta, Štefánikova
1,000 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 981 m²
Na predaj stavebný pozemok – obec Velčice Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v obc
51,550 € 53 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 3,244 m²
Ponúkame na predaj veľký stavebný pozemok v obci Mojzesovo, ktorý svojou rozlohou a polohou pon
127,000 € 39 €/m²
Obchodné priestory | Janka Kráľa | 168 m²
Váš nový biznis hub v Zlatých Moravciach! Hľadáte priestor, ktorý sa prispôsobí vašim víziám
1,200 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Apartmán | Antona Pécha | 34 m²
Atraktívny apartmán v Rezidencii Opera, Banská Štiavnica, Barokový palác z 15 storočia, chránen
158,000 € 4647 €/m²
Rodinný dom | Obecná | 275 m²
Štýlový 5-izbový dom so všetkým, čo si vieš predstaviť – Zlaté Moravce, Prílepy Nitrianska real
280,000 € 1018 €/m²
3 izbový byt | Jelenecká | 149 m²
Na predaj pekný, veľký 3 izb. byt s výnimočne priestrannou terasou a vlastným kúrením, Zobor, J
279,000 € 1872 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 260 m²
V pokojnej obci Čaradice ponúkame na predaj výnimočný rodinný dom, ktorý sa nachádza na priestr
Info v RK
2 izbový byt | Dlhá | 61 m²
Nové bývanie alebo skvelá investícia? Tento byt v Nitre má oboje. Predstavte si bývanie v jedn
169,000 € 2770 €/m²
Mezonet | Litoměřická | 74 m²
170,000 € 2297 €/m²
3 izbový byt | Južná | 68 m²
Na prenájom moderný 3 izbový byt v bytovom komplexe „Nová Nitra" na ulici Pivovarská. Dispozíc
1,200 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Štefánikova trieda | 75 m²
Na prenájom štýlový, luxusný 3 izb. byt s dvomi terasami a parkovacím miestom v exkluzívnej lok
1,100 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Roľnícka | 1,559 m²
Na predaj pozemok so starším RD v mestskej časti Nitry – Dolné Krškany . Výmera pozemku je 155
89,000 € 57 €/m²
4 izbový byt | Inovecká | 107 m²
Na prenájom exkluzívny 4 izb. byt s terasou, balkónom a dvomi garážovými státiami v novostavbe
1,800 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.