Rodinný dom | Malé Vinice | 132.74 m²
Predstavujeme Vám nový projekt - Nové vinice – moderné bývanie v Chorvátskom Grobe Objavte pok
Info v RK
Rodinný dom | Hlavná | 102 m²
Ponúkame na predaj priestranný, zdravý 3-izbový rodinný dom v obci Trávnica. Dom je postavený n
99,900 € 979 €/m²
Apartmán | Termálna | 27 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj kompletne zariadený apartmán o výmere 27 m², situovaný v modernej
79,900 € 2959 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²
Predaj rodinného domu v obci Hronské Kosihy – ideálna príležitosť Ponúkame na predaj rodinný
59,000 € 590 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 601 m²
Na predaj ponúkame stavebný pozemok v obytnej časti obce Poľný Kesov, určený na výstavbu rodin
76,000 € 126 €/m²
Iný objekt | Kravany nad Dunajom | 3,500 m²
Ponúkame Vám na predaj Kaštieľ v obci Kravany nad Dunajom, okres Komárno, ktorý sa nachádza na
850,000 € 243 €/m²
Skladový objekt | Dvorčanská | 694 m²
Na prenájom variabilný nebytový priestor v strategickej lokalite Nitra – Dolné Krškany. Ponúka
1.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Rodinný dom | Nezadaná | 143 m²
Ponúkame na predaj kvalitný a pohodlný 4-izbový bungalov – novostavbu v obci Čakajovce, nachádz
285,000 € 1993 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Farská | 25 m²
Hľadáte pracovný priestor, ktorý spája štýl historickej budovy s moderným kancelárskym komforto
557 €/mesiac 22 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Narcisová | 600 m²
V ponuke na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 600 m2. Pozemok sa nachádza v tichom pros
144,000 € 240 €/m²
Apartmán | 27 m²
79,900 € 2959 €/m²
3 izbový byt | M. Benku | 78 m²
Na predaj priestranný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Zlatých Moravciach Ponúkame na
145,000 € 1859 €/m²
Vidiecky dom | Nezadaná | 80 m²
Ponúkame na predaj vidiecky rodinný dom v obci Plavé Vozokany, ktorý zaujme svojou autentickou
29,000 € 363 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Nezadaná | 3,500 m²
Ponúkam na predaj Penzión v obci Radava, okres Nové Zámky, ktorý sa nachádza na pozemku o celko
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,144 m²
Ponúkame Vám na predaj veľký stavebný pozemok v obci Melek so šírkou pozemku 24 m. Na pozemku p
50,000 € 23 €/m²
Polyfunkčný objekt | Nitrianska | 1,361 m²
Ponúkame Vám na predaj murovanú administratívnu budovu o veľkosti 529, 45 m2 so skladovými prie
1,050,000 € 771 €/m²
Garsónka | Lúcna | 26 m²
Ponúkame na prenájom veľmi peknú, zrekonštruovanú a zariadenú garsónku najväčšej výmery s balkó
530 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
1 izbový byt | 1. mája | 36.24 m²
Štýlové bývanie v architektonicky výnimočnej novostavbe ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE výmera bytu: 36,26
103,000 € 2842 €/m²
Záhrada | Pri kaplnke | 421 m²
Na predaj pekná záhrada v blízkosti lesa, dosahu MHD, Štitáre. Pozemok je situovaný v obľúbene
44,900 € 107 €/m²
Iný priestor | Špitálska | 30 m²
Otvorte si vlastnú ambulanciu v novej modernej poliklinike v Nitre! Pripravuje sa Poliklinika
Info v RK
Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²
Hľadáte bývanie, ktoré spája pokoj vidieka, moderné technológie a energetickú nezávislosť? V ob
285,000 € 3167 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²
Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v obci Martin nad Žitavou, len pár minút od Zlatých
115,900 € 580 €/m²
Rodinný dom | 106 m²
Hľadáte domov, ktorý vonia novotou a ponúka špičkové technologické riešenia? V novej lokalite m
239,000 € 2255 €/m²
Rodinný dom | Obecná | 90 m²
Hľadáte únik z mestského kolobehu, no potrebujete ostať na dosah civilizácie? Tento nízkoenerge
174,900 € 1943 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.