Predaj stavebný pozemok, 700 m2, Čečinová ul., Párovské Háje

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Čečinová | 700 m²

Na predaj krásny slnečný pozemok s ideálnymi rozmermi, v dosahu MHD, v obľúbenej lokalite Párov

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

84,000 € 120 €/m²

Prenájom 4 kancelárie, rekonštrukcia, centrum, Nitra

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikova trieda | 110 m²

Prenájom reprezentatívnych administratívnych priestorov v absolútnom centre mesta, Štefánikova

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 01.11.2025
Priestory na prenájom Nitra

1,000 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Predaj - Stavebný pozemok - Velčice

Reality Velčice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 981 m²

Na predaj stavebný pozemok – obec Velčice Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v obc

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Velčice

51,550 € 53 €/m²

Predaj veľký stavebný pozemok Mojzesovo- 3244 m2

Reality Mojzesovo

Pozemok pre rodinné domy | 3,244 m²

Ponúkame na predaj veľký stavebný pozemok v obci Mojzesovo, ktorý svojou rozlohou a polohou pon

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 04.08.2025
Pozemky na predaj Mojzesovo

127,000 € 39 €/m²

Prenájom - 168m2, obchodný priestor - Zlaté Moravce

Reality Zlaté Moravce

Obchodné priestory | Janka Kráľa | 168 m²

Váš nový biznis hub v Zlatých Moravciach! Hľadáte priestor, ktorý sa prispôsobí vašim víziám

Publikované: 29.08.2024 Aktualizované: 10.03.2026
Priestory na prenájom Zlaté Moravce

1,200 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Apartmán v Rezidencii Opera

Reality Banská Štiavnica

Apartmán | Antona Pécha | 34 m²

Atraktívny apartmán v Rezidencii Opera, Banská Štiavnica, Barokový palác z 15 storočia, chránen

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Byty na predaj Banská Štiavnica

158,000 € 4647 €/m²

Nová Ponuka! Predaj - Rodinný dom - Zlaté Moravce - Prílepy

Reality Zlaté Moravce

Rodinný dom | Obecná | 275 m²

Štýlový 5-izbový dom so všetkým, čo si vieš predstaviť – Zlaté Moravce, Prílepy Nitrianska real

Publikované: 17.08.2025 Aktualizované: 17.02.2026
Domy na predaj Zlaté Moravce

280,000 € 1018 €/m²

Predaj 3 izb. byt, veľká terasa, nízke náklady, Zobor

Reality Nitra

3 izbový byt | Jelenecká | 149 m²

Na predaj pekný, veľký 3 izb. byt s výnimočne priestrannou terasou a vlastným kúrením, Zobor, J

Publikované: 30.11.2025 Aktualizované: 19.01.2026
Byty na predaj Nitra

279,000 € 1872 €/m²

Predaj - Rodinný dom - Čaradice

Reality Čaradice

Rodinný dom | Nezadaná | 260 m²

V pokojnej obci Čaradice ponúkame na predaj výnimočný rodinný dom, ktorý sa nachádza na priestr

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 21.12.2025
Domy na predaj Čaradice

Info v RK

Rezervovaný - predaj 2 izbový byt Chrenová, ulica Dlhá

Reality Nitra

2 izbový byt | Dlhá | 61 m²

Nové bývanie alebo skvelá investícia? Tento byt v Nitre má oboje. Predstavte si bývanie v jedn

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Nitra

169,000 € 2770 €/m²

Predaj Dom 3-izbový s pozemkom | Topoľčianky

Reality Topoľčianky

Mezonet | Litoměřická | 74 m²

Moderné mezonetové bývanie s vlastným pozemkom v obci Topoľčianky. Projekt ponúka len 3 samost

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Topoľčianky

170,000 € 2297 €/m²

Prenájom 3 izbový byt, Nová Nitra - ul. Pivovarská

Reality Nitra

3 izbový byt | Južná | 68 m²

Na prenájom moderný 3 izbový byt v bytovom komplexe „Nová Nitra" na ulici Pivovarská. Dispozíc

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na prenájom Nitra

1,200 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Prenájom 3 izb. byt, Orbis, 2x terasa, garáž. státie

Reality Nitra

3 izbový byt | Štefánikova trieda | 75 m²

Na prenájom štýlový, luxusný 3 izb. byt s dvomi terasami a parkovacím miestom v exkluzívnej lok

Publikované: 09.11.2025 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na prenájom Nitra

1,100 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Predaj pozemok Nitra, Dolné Krškany

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Roľnícka | 1,559 m²

Na predaj pozemok so starším RD v mestskej časti Nitry – Dolné Krškany . Výmera pozemku je 155

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 01.02.2026
Pozemky na predaj Nitra

89,000 € 57 €/m²

Prenájom 4 izb. byt, novostavba, terasa, balkón, 2x garážové státie, Rezidencia pod Borinou

Reality Nitra

4 izbový byt | Inovecká | 107 m²

Na prenájom exkluzívny 4 izb. byt s terasou, balkónom a dvomi garážovými státiami v novostavbe

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na prenájom Nitra

1,800 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Predaj dvojdom, novostavba, Chorvátsky Grob

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Malé Vinice | 132.74 m²

Predstavujeme Vám nový projekt - Nové vinice – moderné bývanie v Chorvátskom Grobe Objavte pok

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

Info v RK

Predaj priestranný, zdravý rodinný dom v obci Trávnica

Reality Trávnica

Rodinný dom | Hlavná | 102 m²

Ponúkame na predaj priestranný, zdravý 3-izbový rodinný dom v obci Trávnica. Dom je postavený n

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 23.09.2025
Domy na predaj Trávnica

99,900 € 979 €/m²

Predaj, Apartmán s klimatizáciou a parkovacím miestom, Podhájska

Reality Podhájska

Apartmán | Termálna | 27 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj kompletne zariadený apartmán o výmere 27 m², situovaný v modernej

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj Podhájska

79,900 € 2959 €/m²

Predaj - Rodinný dom - Hronské Kosihy

Reality Hronské Kosihy

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Predaj rodinného domu v obci Hronské Kosihy – ideálna príležitosť Ponúkame na predaj rodinný

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 08.03.2026
Domy na predaj Hronské Kosihy

59,000 € 590 €/m²

Predaj, Stavebný pozemok - ideálna veľkosť, Poľný Kesov

Reality Poľný Kesov

Pozemok pre rodinné domy | 601 m²

Na predaj ponúkame stavebný pozemok v obytnej časti obce Poľný Kesov, určený na výstavbu rodin

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Pozemky na predaj Poľný Kesov

76,000 € 126 €/m²

Predaj - Kaštieľ - Kravany nad Dunajom

Reality Kravany nad Dunajom

Iný objekt | Kravany nad Dunajom | 3,500 m²

Ponúkame Vám na predaj Kaštieľ v obci Kravany nad Dunajom, okres Komárno, ktorý sa nachádza na

Publikované: 03.03.2024 Aktualizované: 31.10.2025
Objekty na predaj Kravany nad Dunajom

850,000 € 243 €/m²

Prenájom priestranné obchodné/skladové priestory/športová hala (694 m²) v Nitre – Dvorčanská

Reality Nitra

Skladový objekt | Dvorčanská | 694 m²

Na prenájom variabilný nebytový priestor v strategickej lokalite Nitra – Dolné Krškany. Ponúka

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Objekty na prenájom Nitra

1.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predaj kvalitný rodinný dom Čakajovce- štandard

Reality Čakajovce

Rodinný dom | Nezadaná | 143 m²

Ponúkame na predaj kvalitný a pohodlný 4-izbový bungalov – novostavbu v obci Čakajovce, nachádz

Publikované: 16.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Čakajovce

285,000 € 1993 €/m²

Prenájom, Kancelária v centre (25m2), Nitra-Farská ulica

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Farská | 25 m²

Hľadáte pracovný priestor, ktorý spája štýl historickej budovy s moderným kancelárskym komforto

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 08.03.2026
Priestory na prenájom Nitra

557 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality v Martine (741)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Byty v Banskej Bystrici (1375)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23113)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30364)
Upresniť hľadanie