2 izbový byt | Šustekova | 41 m²
METROPOLITAN │Komfortný 2-izbový byt s terasou, Petržalka METROPOLITAN ponúka na prenájom zari
725 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Bagarova | 80 m²
METROPOLITAN │4-izbový byt s lodžiou, Dúbravka Byt sa nachádza na 1. poschodí bytového domu. D
950 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Pri vojenskom cintoríne | 71 m²
METROPOLITAN │Krásny nový 3i byt s parkovaním v novostavbe Byt sa nachádza na 4 (5) poschodí
1,100 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Kopčianska | 80 m²
METROPOLITAN ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v lokalite Petržalka. By
900 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Závodu Matador | 50 m²
REZERVOVANÉ METROPOLITAN │Moderný 2i byt s lodžiou a parkovaním, Matadorka Byt bol rezervovaný
650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 40 m²
METROPOLITAN │Moderný 2-izbový byt s balkónom a parkovaním, Slnečnice Byt sa nachádza na 5. po
700 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
5 a viac izbový byt | 8. ulica | 400 m²
METROPOLITAN │ Priestranný 8-izbový byt s parkovaním, Jarovce METROPOLITAN ponúka na prenájom
3,500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Vyšehradská | 61 m²
METROPOLITAN │ 2-izbový byt s parkovaním, Petržalka Byt má výmeru 61 m² + balkón 1,5 m² a nach
600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Vranovská | 39.4 m²
METROPOLITAN │Zrekonštruovaný 2-izbový byt, Petržalka Byt sa nachádza na 2. poschodí bytového
750 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Pod záhradami | 120 m²
METROPOLITAN │Priestranný 3i byt na prenájom v Dúbravke Veľkometrážny 3-izbový byt situovaný n
1,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Saratovská | 110 m²
METROPOLITAN │Priestranný 3-izbový byt s garážou, Dom Rustika Na prenájom nadštandardný 3-izbo
1,550 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Bazovského | 75 m²
METROPOLITAN │Krásny zariadený 3,5 izbový byt na prenájom Byt sa nachádza na 4. poschodí bytov
1,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²
Veľký pozemok, čistička, nová strecha. Vhodné aj ako chalupa. V obci Dedinka ponúkame 3-izbov
89,900 € 749 €/m²
Garsónka | Kalvária | 23 m²
Na prenájom krásna, zariadená garsónka s terasou a záhradou pod Kalváriou, Stračia ul. Útulná,
550 €/mesiac 24 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | 3,244 m²
Ponúkame na predaj veľký stavebný pozemok v obci Mojzesovo, ktorý svojou rozlohou a polohou pon
127,000 € 39 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 159 m²
Hľadáte dom, ktorý si môžete prerobiť presne podľa svojich predstáv? Ponúkame na predaj rodinný
135,000 € 849 €/m²
Rodinný dom | Bátorove Kosihy | 120 m²
Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom (bungalov) v štádiu holodomu na veľkom pozemku o výmere
159,000 € 1325 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Farská | 33 m²
Hľadáte pracovný priestor, ktorý spája štýl historickej budovy s moderným kancelárskym komforto
755 €/mesiac 23 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Jelenecká | 149 m²
Na predaj pekný, veľký 3 izb. byt s výnimočne priestrannou terasou a vlastným kúrením, Zobor, J
279,000 € 1872 €/m²
Obchodné priestory | Janka Kráľa | 168 m²
Váš nový biznis hub v Zlatých Moravciach! Hľadáte priestor, ktorý sa prispôsobí vašim víziám
1,200 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Litoměřická | 74 m²
Moderné mezonetové bývanie s vlastným pozemkom v obci Topoľčianky. Projekt ponúka len 3 samost
170,000 € 2297 €/m²
1 izbový byt | Hollého | 38 m²
REZERVOVANÝ- Ponúkame na predaj príjemný, slnečný 1-izbový byt s praktickou dispozíciou v obľúb
79,000 € 2079 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Čečinová | 700 m²
Na predaj krásny slnečný pozemok s ideálnymi rozmermi, v dosahu MHD, v obľúbenej lokalite Párov
84,000 € 120 €/m²
2 izbový byt | Coboriho | 48 m²
Ponúkame Vám na prenájom svetlý 2 izbový byt na Coboriho ulici, Nitra – Staré mesto. Byt má úži
690 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.