3 izbový byt | 126 m²
IBA U NÁS Ponúkame na predaj jeden z najkrajších bytov v Rovinke, nadštandardný zariadený 3-izb
359,000 € 2849 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,400 m²
Ponúkame k predaju atraktívny rovinatý slnečný pozemok určený na výstavbu rodinných domov v mal
60 €/m2 60 €/m2
Rodinný dom | 150 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, nachádzajúci sa v malebnej horskej obci Mojtín
65,000 € 433 €/m²
Rodinný dom | 146 m²
Realitná kancelária HQ Business exkluzívne ponúka na predaj modernú novostavbu rodinného domu
Cena na vyžiadanie
Priestor pre sklad | 473 m²
Plne moderné priestory pre váš biznis. skladové priestory v podzemnom podlaží, dostupné nákl
4.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Rodinný dom | 81 m²
Dom v Súdovciach na obrovskom pozemku 1272 metrov štvorcových Realitná kancelária HQ Business
49,999 € 617 €/m²
Rodinný dom | Repíková | 133.36 m²
Váš nový domov na rozhraní Prievoz, Ružinov a Vrakuňa. Rodinný dom pripravený na okamžité nasťa
618,000 € 4634 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
Ponúkame na predaj moderne zrekonštruovaný rodinný dom s úžitkovou plochou cca 130 m², postaven
185,000 € 1542 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Krásny dobrý deň prajem, mám klienta prę váš rodinný dom v Bratislave, časť Staré Mesto - Horsk
Cena na vyžiadanie
Apartmán | 155 m²
Ponúkame na predaj štýlový dvojapartmán s výbornou dispozíciou, čiastočne zariadený, v krásnom
380,000 € 2452 €/m²
Rodinný dom | 110 m²
Premium Living Vám ponúka na predaj dva samostatné rodinné domy na jednom pozemku – ideálne rie
247,000 € 2245 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Srnčia | 785 m²
Ponúkame vám na predaj stavebný pozemok s platným stavebným povolením, s inžinierskymi sieťami
139,900 € 178 €/m²
Objekt pre obchod | 200 m²
Ponúkame na prenájom unikátny firemný priestor o celkovej ploche pozemku 782 m² so zastavanou p
1,250 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Srnčia | 818 m²
Ponúkame vám na predaj stavebný pozemok s inžinierskymi sieťami v Banskej Štiavnici, časť Štefu
89,900 € 110 €/m²
Rodinný dom | Mokráň Záhon | 128 m²
Ponúkame k predaju rodinný dom na adrese Mokráň Záhon v obci Bratislava-Ružinov, ktorý je ideál
379,900 € 2968 €/m²
2 izbový byt | Kvetná | 53 m²
IBA U NÁS Ponúkame na predaj zariadený, klimatizovaný 2 izbový byt, 53m2 /loggia 3,5m2/ nachád
199,900 € 3772 €/m²
Rodinný dom | 60 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom, udržiavanom stave v historickej časti mesta Svätý Ju
429,900 € 7165 €/m²
Objekt pre obchod | 675 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľov Vám ponúkam na predaj priestrannú poschodovú polyfunkčnú muro
129,900 € 192 €/m²
Apartmán | Zlatobanská | 78.63 m²
Na predaj ponúkame 3‑izbový holobyt o výmere 78,63 m², ktorý sa nachádza na prízemí apartmánové
169,055 € 2150 €/m²
1 izbový byt | Zombova | 40 m²
Melior reality by Braňo Čuri Vám ponúka na predaj 1,5-izbový byt, 40 m2 na ulici Zombova v Koši
155,000 € 3875 €/m²
Rodinný dom | 165 m²
Exkluzívne: Ponúkam kompletne zrekonštruovaný 1izbový dom v obci Bátovce s veľkým pozemkom Ce
59,900 € 363 €/m²
Záhradná chatka | 28 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj viničný domček -cena: 22 500euro -lokalita: Malé Kozmálovce -sta
22,500 € 804 €/m²
2 izbový byt | Podniková | 61.26 m²
Hľadáte štartovacie bývanie, ktoré si dotvoríte podľa seba, alebo bezpečnú investíciu s výborný
219,990 € 3591 €/m²
Historický objekt | 343 m²
Takéto ponuky priamo na námestí v tejto cenovej hladine sa objavujú len výnimočne. Ponúkame na
120,000 € 350 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.