Rodinný dom Veľká Mača – priestranné bývanie s výbornou dostupnosťou

Reality Veľká Mača

Rodinný dom | 240 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v obci Veľká Mača, ideálny pre rodinu, ktorá hľadá p

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Veľká Mača

169,900 € 708 €/m²

PRENÁJOM / dizajnový 2 izbový byt / KOŠICE Rastislavova

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Rastislavova | 55 m²

.. keď dizajn nie je kompromis a mesto máte pod rukou. Bohumír Zaujec (RECLOUD Reality partner

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

890 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Drevenica na kompletnú rekonštrukciu

Reality Turzovka

Chalupa, rekreačný domček | 1,238 m²

Ponúkame na predaj drevenicu v obci Turkov . Rozloha pozemku 1287m2. Drevenica je v pôvodnom st

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Turzovka

44,000 € 36 €/m²

Novostavba Rezidencia Louis Pasteur - Pasterka - 2-izbový byt 506b

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Turgenevova | 49.44 m²

BRANISLAV ČURI REALITY vám predstavuje Rezidenciu Louis Pasteur pri nemocnici UNLP na Turegenev

Publikované: 10.12.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

183,017 € 3702 €/m²

NA PRENÁJOM VÝROBNÉ A SKLADOVÉ PRIESTORY - BOČIAR

Reality Bočiar

Objekt pre obchod | 2,200 m²

BRANISLAV ČURI ponúka na prenájom skladový priestor len 20 km od Košíc v obci Bočiar. Dispozič

Publikované: 12.01.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Bočiar

6,600 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

RODINNÝ DOM S VNÚTORNÝM BAZENOM A SAUNOU V MALEJ IDE

Reality Malá Ida

Rodinný dom | Slnečnicová | 346 m²

Predstavte si bývanie, kde sa ráno zobúdzate v tichu prírody a zároveň máte Košice na dosah. M

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Malá Ida

749,000 € 2165 €/m²

Slnečný pozemok s výhľadmi na okraji Šalgovíka - 800 m2

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | 800 m²

Miesto, kde si postavíte domov...rána na terase zaliate slnkom, ticho, zeleň a výhľady, ktoré V

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

133,600 € 167 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok na rekreačné účely v lokalite Myslava-Maša, časť Baška

Reality Baška

Pozemok pre bytovú výstavbu | 750 m²

MELIOR REALITY by BRAŇO ČURI vám ponúka stavebný pozemok určený na rekreačné účely s výmerou 79

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Baška

149,900 € 200 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ZNÍŽENA CENA - Stavebný pozemok v Nižnej Myšli - bezpečná lokalita mimo zosuvneho pásma

Reality Nižná Myšľa

Pozemok pre rodinné domy | 960 m²

Hľadáte ideálne miesto pre váš budúci domov? V obci s kompletnou občianskou vybavenosťou vám po

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nižná Myšľa

134,200 € 140 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Komplexný areál pre tvoje podnikanie RASTISLAVOVA – SKLADOVÉ PRIESTORY | 3 707 m2 POZEMOK | 657 m2 ZASTAVANÁ PLOCHA | NÍZKE NÁKLADY

Reality Košice-Juh

Priestor pre sklad | Rastislavova | 657 m²

GH Real Vám ponúka na predaj komplexný a udržiavaný administratívno-skladový areál v Košiciach,

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Košice-Juh

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

Štýlový 1-izbový byt s loggiou pri Novej nemocnici – ideálny pre študentov

Reality Košice-Západ

Garsónka | Kysucká | 21 m²

GH Real ponúka na prenájom štýlový a svetlý 1-izbový byt s loggiou. Nachádza sa len pár krokov

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

665 €/mesiac 32 €/mesiac/m²

NA PREDAJ rozľahlý rodinný dom s veľkým pozemkom pri hlavnom ťahu – Plešivec, okres Rožňava

Reality Plešivec

Rodinný dom | 250 m²

Ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom v stave holodomu v obci Plešivec, priamo pri hlavne

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Plešivec

208,990 € 836 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

-REZERVOVANÉ-PREDAJ, 3 izb. byt, pôvodný stav, 68 m2, Gagarinovo námestie, Košice

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Gagarinovo námestie | 68 m²

PETER MINARČÍK z Branislav Čuri Reality ponúka: 3 izbový byt, pôvodný stav, s užitkovou plocho

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

189,990 € 2794 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Nová cena. Predaj, stavebný pozemok, rozloha 1032 m2, obec Ploské

Reality Ploské

Pozemok pre rodinné domy | 1,032 m²

Hľadate miesto, kde by ste chceli bývať, staviať, ktoré by bolo mimo mestského ruchu a zároveň

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Ploské

119,990 € 116 €/m²

NOVINKA | Dizajnový 1-izbový byt/garsónka | Investičná príležitosť v Košiciach | Okamžitý prenájom

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | 24 m²

GH Real ponúka na predaj dizajnový 1-izbový byt/garsónku zariadenú v japonskom štýle na Kysucke

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

145,990 € 6083 €/m²

Útulný rodinný dom s veľkým pozemkom a garážami – pokojné bývanie v obci Krpec (len 6 km od Tornaľe)

Reality Včelince

Rodinný dom | Krpec | 234 m²

Ponúkame na predaj jednopodlažný rodinný dom v obci Krpec, ktorá patrí pod obec Včelince, len 6

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Včelince

108,490 € 464 €/m²

HLAVNÁ - Vynikajúca lokalita - Očná optika - Kompletne vybavené - Postúpenie prevádzky

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Hlavná | 150 m²

GH Real ponúka na postúpenie reprezentatívnu a nadštandardne vybavenú prevádzku očnej optiky si

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Košice-Staré Mesto

88,990 € 593 €/m²

REZERVOVANÉ - J. ŠVERMU - Priestranný 3 izbový byt - Loggia - Udržiavaný pôvodny stav

Reality Michalovce

3 izbový byt | Jána Švermu | 72 m²

GH Real ponúka na predaj ponúkame priestranný 3-izbový byt na ulici J. Švermu v Michalovciach,

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Michalovce

128,999 € 1792 €/m²

Rodinný dom na rekonštrukciu s rovinatým pozemkom 800 m² – skvelá poloha v obci Čoltovo, okres Rožňava!

Reality Čoltovo

Rodinný dom | 160 m²

Ponúkame na predaj 2-podlažný rodinný dom v pôvodnom stave, ideálny pre tých, ktorí si chcú vyt

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Čoltovo

48,990 € 306 €/m²

KUZMÁNYHO - 1.5 izbový byt - kompletná rekonštrukcia

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Kuzmányho | 39 m²

Pripravujeme do ponuky 1.5 izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite Košice – Staré M

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

169,990 € 4359 €/m²

CORRIS-PREDAJ: 3 izb., lodžia, pivnica, garážové státie, vonkajší parking, klíma

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Kazanská | 78.9 m²

Ponúkame na predaj zariadený 3-izb. byt vo vyhľadávanej časti Podunajských Biskupíc na Kazanske

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

264,500 € 3352 €/m²

3,5-izbový rodinný dom s bazénom, 2022 m² pozemok, 90 m² terasa

Reality Prešov

Rodinný dom | 119 m²

Dom s dušou – kompletne zrekonštruovaný 3,5-izbový rodinný dom s bazénom, veľkorysým pozemkom a

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Prešov

269,000 € 2261 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2 izb.byt, 63,5 m2, Tepel.čerpadlo, klíma, parkovacie miesto, POSLEDNÁ ŠANCA za túto cenu!

Reality Prešov

2 izbový byt | 52.24 m²

Posledná príležitosť kúpiť byt za túto cenu! Ceny sa budú navyšovať! Dokončenie už tento rok! P

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Prešov

147,000 € 2814 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívna novostavba 4-izbového bungalovu v Ruskove – holodom

Reality Ruskov

Rodinný dom | 101.02 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj skolaudovanú novostavbu 4-izbového tehlového bungalovu v obľúbene

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Ruskov

288,000 € 2851 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30358)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Rodinné domy na predaj (23105)
Reality v Martine (741)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Upresniť hľadanie