Predaj rodinného domu s veľkým slnečným pozemkom - BA Ružinov, časť Mokráň Záhon

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Mokráň Záhon | 128 m²

Ponúkame k predaju rodinný dom na adrese Mokráň Záhon v obci Bratislava-Ružinov, ktorý je ideál

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

379,900 € 2968 €/m²

PREDAJ zariadený, klimatizovaný 2-izb. byt so zaskleným balkónom, parkovacie státie, v Rovinke.

Reality Rovinka

2 izbový byt | Kvetná | 53 m²

IBA U NÁS Ponúkame na predaj zariadený, klimatizovaný 2 izbový byt, 53m2 /loggia 3,5m2/ nachád

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Rovinka

199,900 € 3772 €/m²

Predaj krásneho pozemku s rodinným domom Svätý Jur - Neštich

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | 60 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom, udržiavanom stave v historickej časti mesta Svätý Ju

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Svätý Jur

429,900 € 7165 €/m²

Polyfunkčná budova s podkrovím, na bývanie aj podnikanie

Reality Klátova Nová Ves

Objekt pre obchod | 675 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľov Vám ponúkam na predaj priestrannú poschodovú polyfunkčnú muro

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Klátova Nová Ves

129,900 € 192 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ APARTMÁN "E", ZLATOBANSKÁ, PREŠOV - SOLIVAR

Reality Prešov

Apartmán | Zlatobanská | 78.63 m²

Na predaj ponúkame 3‑izbový holobyt o výmere 78,63 m², ktorý sa nachádza na prízemí apartmánové

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Prešov

169,055 € 2150 €/m²

Výrobno-skladové priestory s UP 1114m2 v Rači-BAIII

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre výrobu | Na pántoch | 1,114 m²

Výrobno-skladové priestory v areáli Contera park v BAIII-Rača: • Výrobno-skladová časť UP 954,

Publikované: 11.09.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

6,550.32 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

1,5 izbový byt s malebným výhľadom Zombova KVP

Reality Košice-Sídlisko KVP

1 izbový byt | Zombova | 40 m²

Melior reality by Braňo Čuri Vám ponúka na predaj 1,5-izbový byt, 40 m2 na ulici Zombova v Koši

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

155,000 € 3875 €/m²

Prenájom temperovanej priemyselnej haly - alebo jej časti.

Reality Banská Bystrica

Priestor pre sklad | 1 m²

Ponúkam na prenájom železobetónovú priemyselnú halu (alebo len jej časť) vo Vlkanovej. Jednop

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

Cena na vyžiadanie

POZOR ZNÍŽENÁ CENA!!! Bátovce, dom o veľkosti bytu s veľkým pozemkom

Reality Bátovce

Rodinný dom | 165 m²

Exkluzívne: Ponúkam kompletne zrekonštruovaný 1izbový dom v obci Bátovce s veľkým pozemkom Ce

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bátovce

59,900 € 363 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Viničný dom s ovocným sadom "Danka"

Reality Malé Kozmálovce

Záhradná chatka | 28 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj viničný domček -cena: 22 500euro -lokalita: Malé Kozmálovce -sta

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Malé Kozmálovce

22,500 € 804 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Bývajte v srdci Nového Mesta: Moderný 2-izbový byt v projekte PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podniková | 61.26 m²

Hľadáte štartovacie bývanie, ktoré si dotvoríte podľa seba, alebo bezpečnú investíciu s výborný

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

219,990 € 3591 €/m²

REZERVOVANÉ -🔥INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ NA NÁMESTÍ – DOM S OBROVSKÝM POTENCIÁLOM 🔥

Reality Kežmarok

Historický objekt | 343 m²

Takéto ponuky priamo na námestí v tejto cenovej hladine sa objavujú len výnimočne. Ponúkame na

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Kežmarok

120,000 € 350 €/m²

Odstúpenie prevádzky – moderné holičstvo v centre Trebišova

Reality Trebišov

Obchodné priestory | 100 m²

Ponúkame na odstúpenie plne zariadenú a fungujúcu prevádzku holičstva v centre mesta Trebišov.

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Trebišov

1 € 0 €/m²

Rodinný dom Veľká Mača – priestranné bývanie s výbornou dostupnosťou

Reality Veľká Mača

Rodinný dom | 240 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v obci Veľká Mača, ideálny pre rodinu, ktorá hľadá p

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Veľká Mača

169,900 € 708 €/m²

PRENÁJOM / dizajnový 2 izbový byt / KOŠICE Rastislavova

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Rastislavova | 55 m²

.. keď dizajn nie je kompromis a mesto máte pod rukou. Bohumír Zaujec (RECLOUD Reality partner

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

890 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Drevenica na kompletnú rekonštrukciu

Reality Turzovka

Chalupa, rekreačný domček | 1,238 m²

Ponúkame na predaj drevenicu v obci Turkov . Rozloha pozemku 1287m2. Drevenica je v pôvodnom st

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Turzovka

44,000 € 36 €/m²

Novostavba Rezidencia Louis Pasteur - Pasterka - 2-izbový byt 506b

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Turgenevova | 49.44 m²

BRANISLAV ČURI REALITY vám predstavuje Rezidenciu Louis Pasteur pri nemocnici UNLP na Turegenev

Publikované: 10.12.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

183,017 € 3702 €/m²

NA PRENÁJOM VÝROBNÉ A SKLADOVÉ PRIESTORY - BOČIAR

Reality Bočiar

Objekt pre obchod | 2,200 m²

BRANISLAV ČURI ponúka na prenájom skladový priestor len 20 km od Košíc v obci Bočiar. Dispozič

Publikované: 12.01.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Bočiar

6,600 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

RODINNÝ DOM S VNÚTORNÝM BAZENOM A SAUNOU V MALEJ IDE

Reality Malá Ida

Rodinný dom | Slnečnicová | 346 m²

Predstavte si bývanie, kde sa ráno zobúdzate v tichu prírody a zároveň máte Košice na dosah. M

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Malá Ida

749,000 € 2165 €/m²

Slnečný pozemok s výhľadmi na okraji Šalgovíka - 800 m2

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | 800 m²

Miesto, kde si postavíte domov...rána na terase zaliate slnkom, ticho, zeleň a výhľady, ktoré V

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

133,600 € 167 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok na rekreačné účely v lokalite Myslava-Maša, časť Baška

Reality Baška

Pozemok pre bytovú výstavbu | 750 m²

MELIOR REALITY by BRAŇO ČURI vám ponúka stavebný pozemok určený na rekreačné účely s výmerou 79

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Baška

149,900 € 200 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ZNÍŽENA CENA - Stavebný pozemok v Nižnej Myšli - bezpečná lokalita mimo zosuvneho pásma

Reality Nižná Myšľa

Pozemok pre rodinné domy | 960 m²

Hľadáte ideálne miesto pre váš budúci domov? V obci s kompletnou občianskou vybavenosťou vám po

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nižná Myšľa

134,200 € 140 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Komplexný areál pre tvoje podnikanie RASTISLAVOVA – SKLADOVÉ PRIESTORY | 3 707 m2 POZEMOK | 657 m2 ZASTAVANÁ PLOCHA | NÍZKE NÁKLADY

Reality Košice-Juh

Priestor pre sklad | Rastislavova | 657 m²

GH Real Vám ponúka na predaj komplexný a udržiavaný administratívno-skladový areál v Košiciach,

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Košice-Juh

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

Štýlový 1-izbový byt s loggiou pri Novej nemocnici – ideálny pre študentov

Reality Košice-Západ

Garsónka | Kysucká | 21 m²

GH Real ponúka na prenájom štýlový a svetlý 1-izbový byt s loggiou. Nachádza sa len pár krokov

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

665 €/mesiac 32 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1379)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23114)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30355)
Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Upresniť hľadanie