Stavebný pozemok 1400m2

Reality Pružina

Pozemok pre rodinné domy | 1,400 m²

Ponúkame k predaju atraktívny rovinatý slnečný pozemok určený na výstavbu rodinných domov v mal

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Pružina

60 €/m2 60 €/m2

Rodinný dom v pôvodnom stave - Mojtín

Reality Mojtín

Rodinný dom | 150 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, nachádzajúci sa v malebnej horskej obci Mojtín

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Mojtín

65,000 € 433 €/m²

NA PREDAJ: Novostavba rodinného domu – Hokovce

Reality Hokovce

Rodinný dom | 146 m²

Realitná kancelária HQ Business exkluzívne ponúka na predaj modernú novostavbu rodinného domu

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Hokovce

Cena na vyžiadanie

Prenájom skladových priestorov Vyšné Opátske Košice celkovo 473m2

Reality Košice-Vyšné Opátske

Priestor pre sklad | 473 m²

Plne moderné priestory pre váš biznis. skladové priestory v podzemnom podlaží, dostupné nákl

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Vyšné Opátske

4.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Rodinný dom/ Chalupa Súdovce

Reality Súdovce

Rodinný dom | 81 m²

Dom v Súdovciach na obrovskom pozemku 1272 metrov štvorcových Realitná kancelária HQ Business

Publikované: 07.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Súdovce

49,999 € 617 €/m²

Novostavba 5-IZBOVÉHO RODINNÉHO DOMU dokončeného v ŠTANDARDE - Repíkova ulica, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Repíková | 133.36 m²

Váš nový domov na rozhraní Prievoz, Ružinov a Vrakuňa. Rodinný dom pripravený na okamžité nasťa

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

618,000 € 4634 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nadštandardný, kompletne zrekonštruovaný RD vo Veľkých Ludinciach

Reality Veľké Ludince

Rodinný dom | 120 m²

Ponúkame na predaj moderne zrekonštruovaný rodinný dom s úžitkovou plochou cca 130 m², postaven

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Veľké Ludince

185,000 € 1542 €/m²

Mám klienta prę váš rodinný dom - Bratislava Horský Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | 100 m²

Krásny dobrý deň prajem, mám klienta prę váš rodinný dom v Bratislave, časť Staré Mesto - Horsk

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena na vyžiadanie

NA PREDAJ DVOJAPARTMÁN, PROJEKT ČEREŠŇOVÝ SAD, MENGUSOVCE

Reality Mengusovce

Apartmán | 155 m²

Ponúkame na predaj štýlový dvojapartmán s výbornou dispozíciou, čiastočne zariadený, v krásnom

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Mengusovce

380,000 € 2452 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj dva rodinné domy za cenu jedného v obci Jacovce na pozemku o výmere 921 m²

Reality Jacovce

Rodinný dom | 110 m²

Premium Living Vám ponúka na predaj dva samostatné rodinné domy na jednom pozemku – ideálne rie

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Jacovce

247,000 € 2245 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj, stavebný pozemok so stavebným povolením, Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Pozemok pre rodinné domy | Srnčia | 785 m²

Ponúkame vám na predaj stavebný pozemok s platným stavebným povolením, s inžinierskymi sieťami

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Banská Štiavnica

139,900 € 178 €/m²

Exkluzívna ponuka: Firemný priestor so skladom a nádvorím v Dvoranoch nad Nitrou

Reality Dvorany nad Nitrou

Objekt pre obchod | 200 m²

Ponúkame na prenájom unikátny firemný priestor o celkovej ploche pozemku 782 m² so zastavanou p

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Dvorany nad Nitrou

1,250 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Na predaj, stavebný pozemok, Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Pozemok pre rodinné domy | Srnčia | 818 m²

Ponúkame vám na predaj stavebný pozemok s inžinierskymi sieťami v Banskej Štiavnici, časť Štefu

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Banská Štiavnica

89,900 € 110 €/m²

Predaj rodinného domu s veľkým slnečným pozemkom - BA Ružinov, časť Mokráň Záhon

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Mokráň Záhon | 128 m²

Ponúkame k predaju rodinný dom na adrese Mokráň Záhon v obci Bratislava-Ružinov, ktorý je ideál

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

379,900 € 2968 €/m²

PREDAJ zariadený, klimatizovaný 2-izb. byt so zaskleným balkónom, parkovacie státie, v Rovinke.

Reality Rovinka

2 izbový byt | Kvetná | 53 m²

IBA U NÁS Ponúkame na predaj zariadený, klimatizovaný 2 izbový byt, 53m2 /loggia 3,5m2/ nachád

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Rovinka

199,900 € 3772 €/m²

Predaj krásneho pozemku s rodinným domom Svätý Jur - Neštich

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | 60 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom, udržiavanom stave v historickej časti mesta Svätý Ju

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Svätý Jur

429,900 € 7165 €/m²

Polyfunkčná budova s podkrovím, na bývanie aj podnikanie

Reality Klátova Nová Ves

Objekt pre obchod | 675 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľov Vám ponúkam na predaj priestrannú poschodovú polyfunkčnú muro

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Klátova Nová Ves

129,900 € 192 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ APARTMÁN "E", ZLATOBANSKÁ, PREŠOV - SOLIVAR

Reality Prešov

Apartmán | Zlatobanská | 78.63 m²

Na predaj ponúkame 3‑izbový holobyt o výmere 78,63 m², ktorý sa nachádza na prízemí apartmánové

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Prešov

169,055 € 2150 €/m²

1,5 izbový byt s malebným výhľadom Zombova KVP

Reality Košice-Sídlisko KVP

1 izbový byt | Zombova | 40 m²

Melior reality by Braňo Čuri Vám ponúka na predaj 1,5-izbový byt, 40 m2 na ulici Zombova v Koši

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

155,000 € 3875 €/m²

POZOR ZNÍŽENÁ CENA!!! Bátovce, dom o veľkosti bytu s veľkým pozemkom

Reality Bátovce

Rodinný dom | 165 m²

Exkluzívne: Ponúkam kompletne zrekonštruovaný 1izbový dom v obci Bátovce s veľkým pozemkom Ce

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bátovce

59,900 € 363 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Viničný dom s ovocným sadom "Danka"

Reality Malé Kozmálovce

Záhradná chatka | 28 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj viničný domček -cena: 22 500euro -lokalita: Malé Kozmálovce -sta

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Malé Kozmálovce

22,500 € 804 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Bývajte v srdci Nového Mesta: Moderný 2-izbový byt v projekte PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podniková | 61.26 m²

Hľadáte štartovacie bývanie, ktoré si dotvoríte podľa seba, alebo bezpečnú investíciu s výborný

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

219,990 € 3591 €/m²

REZERVOVANÉ -🔥INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ NA NÁMESTÍ – DOM S OBROVSKÝM POTENCIÁLOM 🔥

Reality Kežmarok

Historický objekt | 343 m²

Takéto ponuky priamo na námestí v tejto cenovej hladine sa objavujú len výnimočne. Ponúkame na

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Kežmarok

120,000 € 350 €/m²

Odstúpenie prevádzky – moderné holičstvo v centre Trebišova

Reality Trebišov

Obchodné priestory | 100 m²

Ponúkame na odstúpenie plne zariadenú a fungujúcu prevádzku holičstva v centre mesta Trebišov.

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Trebišov

1 € 0 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Reality v Martine (741)
Rodinné domy na predaj (23105)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30358)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Upresniť hľadanie