Rodinný dom s veľkorysým pozemkom len 5 minút od Lučenca

Reality Panické Dravce

Rodinný dom | 110 m²

ZNÍŽENÁ CENA ! 🏡 Rodinný dom s veľkorysým pozemkom len 5 minút od Lučenca Hľadáte pokoj vidieka

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Panické Dravce

46,000 € 418 €/m²

Prenájom kancelárske, obchodné priestory 172,5 m2 Ružomberok

Reality Ružomberok

Kancelárie, administratívne priestory | Bystrická Cesta | 172.5 m²

Parkovanie ZADARMO. Možnosť zriadenia bezbariérového prístupu formou výťahu a privátneho parkov

Publikované: 06.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Ružomberok

7 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

Hospodárska budova s pivničným domčekom a malým jazierkom - Čelovce

Reality Čelovce

Chalupa, rekreačný domček | 115 m²

Hľadáte naozaj jedinečnú, originálnu nehnuteľnosť? Ponúkame Vám na predaj priestrannú kamennú

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Čelovce

24,900 € 217 €/m²

Rodinný dom v prírodnom prostredí na okraji obce Príbelce, okres Veľký Krtíš

Reality Príbelce

Rodinný dom | 92 m²

Ponúkame k predaju rodinný dom v tichej ulici na okraji obcie Príbelce, okres Veľký Krtíš. Tent

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Príbelce

54,900 € 597 €/m²

►🏠Novostavba chaty-RD pri Banskej Štiavnici, slnečný pozemok, Top výhľady.

Reality Hliník nad Hronom

Chata, drevenica, zrub | 80 m²

►Video: youtube.com/shorts/-1UfxzRWoHw?feature=share Predstavujeme novostavbu chalupy,

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hliník nad Hronom

134,900 € 1686 €/m²

Investičný 1-izbový byt s balkónom 36 m2 | Topoľčany – sídlisko Juh

Reality Topoľčany

1 izbový byt | Streďanská | 36 m²

🏡 Investičný 1-izbový byt s balkónom | Topoľčany – sídlisko Juh Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá vá

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

75,000 € 2083 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Slnečná chatka s výhľadom a podzemnou vínnou pivnicou. Hontianske Moravce.

Reality Hontianske Moravce

Chalupa, rekreačný domček | 60 m²

► Video: už čoskoro Tam, kde sa rána rodia v tichu viníc a večery voňajú po víne a pokoji, sto

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hontianske Moravce

12,900 € 215 €/m²

5★Nadštandardne zrekonštruovaný, zariadený 3i byt.Centrum ZH

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | Nám. Matice Slovenskej | 77 m²

►Video: youtube.com/watch?v=2ZrZYaZh9mI Moderné bývanie v centre mesta bez kompromisov? Predst

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

169,900 € 2206 €/m²

Priestranný 5-izbový rodinný dom v obci Lesenice

Reality Lesenice

Rodinný dom | 95 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 5 izbový rodinný dom v pôvodnom stave v obci Lesenice. Dvojp

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Lesenice

59,900 € 631 €/m²

Predaj, pozemok na kraji lesa v južnej časti Záježovského chotára

Reality Pliešovce

Rekreačný pozemok | 7,221 m²

Predaj rozľahlého pozemku na okraji lesa v lokalite Podjavorie v južnej časti Záježovského chot

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Pliešovce

39,000 € 5 €/m²

Predaj, zabehnutá prevádzka pohostinstva v obci Sielnica medzi Zvolenom a Banskou Bystricou

Reality Sielnica

Reštaurácia | 400 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj zabehnutú prevádzku Pohostinstva s priľahlým pozemkom

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Sielnica

485,000 € 1213 €/m²

Predaj priestranného 3-izbového bytu v širšom centre Lučenca

Reality Lučenec

3 izbový byt | Vajanského | 75 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt s rozlohou 77 m² nachádzajúci sa v širšom centre mesta, na 7. p

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Lučenec

109,000 € 1453 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVAVÉ - Na predaj: Moderný 2-izbový byt s loggiou, 63,5 m², Nitra – Novomestského

Reality Nitra

2 izbový byt | Novomeského | 63.5 m²

Predtým, ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si video bytu:++

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Nitra

169,999 € 2677 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj priestranný 3-izbový byt s balkónom 79 m² po kompletnej rekonštrukcii – Bošany

Reality Bošany

3 izbový byt | 79 m²

Exkluzívne vám ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s uzavretým balkónom

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bošany

129,990 € 1645 €/m²

Na predaj investičný stavebný pozemok o výmere 2.627 m2 s 3 rodinnými domami

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Československých tankistov | 2,627 m²

AnabellReal I stavebný pozemok I 3 rodinné domy I pozemok o výmere 2.627 m2 I Bratislava – Záho

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

321 €/m2 321 €/m2

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PRIEMYSELNÁ HALA S POZEMKOM | SVIDNÍK – PRIEMYSELNÁ ZÓNA | 2.500 m²

Reality Svidník

Priestor pre výrobu | 1,024 m²

Hľadáte priestor pre svoje podnikanie s výbornou dostupnosťou a strategickou polohou? Ponúkame

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Svidník

379,000 € 370 €/m²

PRENÁJOM VEĽKOPLOŠNÝCH SKLADOVÝCH PRIESTOROV S VYKUROVANÍM V CENTRE Svidník

Reality Svidník

Priestor pre sklad | Stropkovská | 800 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na prenájom skladové priestory o celkovej výmere 800 m² v suteréne kompletn

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Svidník

Cena na vyžiadanie

Hľadám 3 izbový byt

Reality okres Košice I

3 izbový byt | 45 m²

🔥 HĽADÁME BYT – možno práve ten váš! 🔥 Pre seriózneho klienta aktívne hľadám 2 alebo 3-izbový

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na kúpa

Cena na vyžiadanie

Premium Living ponúka na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt s loggiou v centre Topoľčian, na Bernolákovej ulici, s výmerou 47 m².

Reality Topoľčany

2 izbový byt | Bernolákova | 47 m²

Premium Living ponúka na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt s loggiou v centre Topoľčian

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Topoľčany

550 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - Na predaj, rodinný dom, Banská Štiavnica, ul. Výskumnícka

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Výskumnícka | 226 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: - zastavaná plocha domu: 226 m2 - veľkosť záhrady: 359 m2 - počet izieb: 4 + 1

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

189,000 € 836 €/m²

Veľká investičná garsonka_ byt v Bratislave na predaj !

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Garsónka | Jána Jonáša | 28.66 m²

Na predaj: Garsonka v Devínskej Novej Vsi – ideálna investičná príležitosť. V exkluzívnom zast

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

119,000 € 4152 €/m²

Hľadám byt pre klienta

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | 50 m²

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na kúpa Košice-Juh

Cena na vyžiadanie

Exkluzívna ponuka: Firemný priestor so skladom a nádvorím v Dvoranoch nad Nitrou

Reality Dvorany nad Nitrou

Objekt pre obchod | 782 m²

Ponúkame na predaj unikátny firemný priestor o celkovej ploche pozemku 782 m² so zastavanou plo

Publikované: 14.11.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Dvorany nad Nitrou

183,958 € 235 €/m²

Na predaj priestranný rodinný dom v Radzovciach

Reality Radzovce

Rodinný dom | 72 m²

Na predaj priestranný rodinný dom v Radzovciach Exkluzívne Vám ponúkame na predaj priestr

Publikované: 30.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Radzovce

62,000 € 861 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Rodinné domy na predaj (23114)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30359)
Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Upresniť hľadanie