PREDANÉ - Stavebný pozemok na predaj - Ružomberok, časť ,,Do Dielca,,

Reality Ružomberok

Pozemok pre rodinné domy | Do Dielca | 841 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok v meste Ružomberok, v obľúbenej a pokojnej lokalite

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Ružomberok

104,990 € 125 €/m²

člen NARKS

JEDINEČNÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – Súbor pozemkov Jazierce | 3 705 m² | 30 €/m²

Reality Ružomberok

Iný stavebný pozemok | Jazierce | 3,705 m²

Máte pocit, že dobré investičné pozemky sa dnes už prakticky nedajú zohnať? A čo ak práve tera

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Ružomberok

30 €/m2 30 €/m2

člen NARKS

RD s velkym pozemkom v Žaškove za cenu pozemku

Reality Žaškov

Rodinný dom | Žaškov | 100 m²

Exkluzívne ponúkam na predaj 3 izbový prízemný rodinný dom s veľkým pozemkom, ktorý sa nachádza

Publikované: 07.12.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Žaškov

Cena dohodou

člen NARKS

RODINNÝ DOM, ČIASTOČNÁ REK., 859 m2, KRÁSNA PRÍRODA

Reality Komjatná

Rodinný dom | Nezadaná | 192 m²

Rodinný dom v Komjatnej – pokoj, príroda a skvelá dostupnosť! Ponúkame na predaj samostatne st

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 21.08.2025
Domy na predaj Komjatná

208,000 € 1083 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom v stave holodomu na ulici KAROLA SIDORA

Reality Ružomberok

Rodinný dom | Gen. Miloša Vesela | 190 m²

So súhlasom majiteľa nehnuteľnosti ponúkame na predaj rodinný dom s pozemkom o výmere 845m2. Po

Publikované: 04.04.2025 Aktualizované: 12.03.2026
Domy na predaj Ružomberok

223,000 € 1174 €/m²

člen NARKS

Prenájom - Výrobná hala 1200m2 Ružomberok - Biely Potok

Reality Ružomberok

Výrobný objekt | Korytnická | 1,200 m²

So súhlasom majiteľa nehnuteľnosti prezentujeme ponuku prenájmu výrobnej haly s možnosťou využi

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Objekty na prenájom Ružomberok

5,000 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom, vhodný aj na podnikanie

Reality Valaská Dubová

Iný priestor | Nezadaná | 53 m²

Exkluzívne ponúkme na predaj rodinný dom vhodný aj na podnikanie Ponúkame na predaj menší rod

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Priestory na predaj Valaská Dubová

60,000 € 1132 €/m²

člen NARKS

Pozemok -Liptovské Sliače (Vyšný Sliač)

Reality Liptovské Sliače

Záhrada | Vyšný sliač | 502 m²

Na predaj: krásny pozemok vhodný na záhradu, chatu alebo mobilný domček Ponúkame na predaj

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Pozemky na predaj Liptovské Sliače

34,000 € 68 €/m²

člen NARKS

Na predaj v novostavbe garsónka v Martin - Priekopa

Reality Martin

Garsónka | 38 m²

NajBývanie Vám ponúka na predaj veľmi peknú, priestrannú garsónku v novostavbe. Garsónka má vým

Publikované: 04.04.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Byty na predaj Martin

119,000 € 2539 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Rekreačná chata - Liptovská Sielnica

Reality Liptovská Sielnica

Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²

Na predaj štýlová rekreačná chata v srdci Liptova – vhodná aj na trvalé bývanie! Lokalita: Lip

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 11.02.2026
Domy na predaj Liptovská Sielnica

295,000 € 2107 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

2 izbový byt, Iľanovo

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 55 m²

Predtým, než začnete čítať popis, pozrite si virtuálnu obhliadku( https://my.matterport.com/sho

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

120,000 € 2273 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RODINNÝ DOM S POZEMKOM (916 m2), PÔVODNÝ STAV, RYBÁRPOLE

Reality Ružomberok

Rodinný dom | Pod Čebraťom 5 | 200 m²

Rodinný dom na predaj – Ružomberok, RYBÁRPOLE Ponúkame na predaj rodinný dom v tichej a slnečn

Publikované: 04.04.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Domy na predaj Ružomberok

167,000 € 835 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný dom v Stankovanoch – bývanie aj podnikanie v jednom

Reality Stankovany

Rodinný dom | 280 m²

NajBývanie Vám ponúka výnimočnú investičnú príležitosť na Liptove – 3 bytové jednotky, nízke ná

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Domy na predaj Stankovany

349,003 € 1246 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj rodinný dom v Liptovskej Lúžnej

Reality Liptovská Lúžna

Rodinný dom | 84 m²

Na predaj rodinný dom s pozemkom v obci Liptovská Lúžna – ideálna príležitosť na bývanie alebo

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 11.04.2026
Domy na predaj Liptovská Lúžna

100,000 € 1190 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Stavebný pozemok v obci Štiavnička

Reality Štiavnička

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,116 m²

NA PREDAJ: TOP POZEMOK v obci Štiavnička pri Ružomberku – 1116 m² | Skvelá lokalita, výhľady,

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Pozemky na predaj Štiavnička

138,000 € 124 €/m²

člen NARKS

PREDANÉ - 2,5 izbový byt v Martine

Reality Martin

2 izbový byt | 71 m²

Publikované: 16.08.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Martin

118,000 € 1662 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom – TOP LOKALITA | vlak do BA pešo | 339 900 €

Reality Kvetoslavov

Rodinný dom | Senecká | 148 m²

Na predaj skolaudovaný moderný rodinný dom v stave holodom v jednej z najlepších lokalít Kvetos

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Kvetoslavov

339,900 € 2297 €/m²

pri vlaku do BA, | s bazénom | novostavba | dokončený na kľúč | pozemok 510 m²

Reality Kvetoslavov

Rodinný dom | Senecká | 125 m²

Cena: 419000 € / ,, premium riešenie bez starostí " Predávame skolaudovaný moderný rodinný dom

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Domy na predaj Kvetoslavov

419,000 € 3352 €/m²

Rodinný dom – TOP LOKALITA | vlak do BA pešo | 339 900 €

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Zimná ulica | 148 m²

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

339,900 € 2297 €/m²

Predaj – Budova reštaurácie v Bošanoch, okres Partizánske

Reality Bošany

Reštaurácia | Janka Kráľa | 300 m²

Ponúkame na predaj kompletne zariadenú a vybavenú budovu v Bošanoch, okres Partizánske, ideálnu

Publikované: 04.03.2025 Aktualizované: 07.03.2025
Objekty na predaj Bošany

140,000 € 467 €/m²

Luxusný 4-izbový byt na prenájom s úchvatnými výhľadmi v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Pri Vojenskom Cintoríne | 95 m²

Predstavujeme vám jedinečný 4-izbový byt o rozlohe 95 m², ktorý sa nachádza na najvyššom poscho

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 01.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

2,500 €/mesiac 26 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom – Budova reštaurácie v Bošanoch, okres Partizánske

Reality Bošany

Reštaurácia | Janka Kráľa | 300 m²

Hľadáte priestor na rozbehnutie alebo rozšírenie vášho podnikania? Ponúkame na dlhodobý prenájo

Publikované: 04.03.2025 Aktualizované: 07.03.2025
Objekty na prenájom Bošany

1,000 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Zimná ulica | 130 m²

Cena: 419 000 € / ,, premium riešenie bez starostí " Predávame skolaudovaný moderný rodinný do

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

419,000 € 3223 €/m²

Ihneď kúpa 3 izb. byt na Kopčianskej ulici v Ba

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Petržalské korzo | 0 m²

Pre svojho konkrétneho klienta hľadám okamžite na kúpu 3 izbový byt v Ba V- Petržalka, ul. Kop

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

Cena na vyžiadanie

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8510)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality v Martine (741)
Rodinné domy na predaj (23028)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30345)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie