Prenájom polyfunkčná budova, penzión, objekt Braväcovo

Reality Braväcovo

Polyfunkčný objekt | Braväcovo 153 | 583 m²

Pekné bývanie realitná kancelária v Brezne so sídlom na Nám. M. R. Štefánika 48, v zastúpení D

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Braväcovo

Cena na vyžiadanie

Hľadám pre konkrétneho klienta s hotovosťou rodinný dom - Predajná, Lopej, Podbrezová, Valaská.

Reality Podbrezová

Rodinný dom | 100 m²

Pekné bývanie realitná kancelária v Brezne so sídlom Rázusova ul. č. 5 v zastúpení Dušana Petrá

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na kúpa Podbrezová

165,000 € 1650 €/m²

VALASKÁ - Hľadám pre konkrétneho klienta 3i byt v pôvodnom stave alebo po rekonštrukcii vo Valaskej okr. Brezno.

Reality Valaská

3 izbový byt | 60 m²

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na kúpa Valaská

Cena dohodou

Na predaj poľnohospodárske pozemky – trvalý trávny porast - orná pôda, Podbrezová, okres Brezno

Reality Podbrezová

Lúka, pasienok | 4,654 m²

Ponúkame na predaj poľnohospodárske pozemky evidované ako trvalý trávny porast/ orná pôda v kat

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Podbrezová

9,308 € 2 €/m²

NA PREDAJ: Drevenička v Závadke nad Hronom

Reality Závadka nad Hronom

Chalupa, rekreačný domček | 230 m²

IBA U NÁS! Pekné bývanie realitná kancelária v Brezne so sídlom Rázusova ul. č. 5 v zastúpení P

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Závadka nad Hronom

255,000 € 1109 €/m²

Na predaj 2 izbový, zrekonštruovaný byt s balkónom vo Valaskej

Reality Valaská

2 izbový byt | Trieda dukel.hrdinov | 52 m²

Pekné bývanie realitná kancelária Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj tento útulný a s

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Valaská

82,600 € 1588 €/m²

Na prenájom 2 izbový byt vo Valaskej,rekonštrukcia,zariadený

Reality Valaská

2 izbový byt | Hronská | 56 m²

Pekné bývanie realitná kancelária ponúka do trvalého prenájmu byt vo Valaskej. Byt sa nachádza

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Valaská

450 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na predaj veľký 3,5 izbový byt v centre Brezna, 85m2,balkón,výťah

Reality Brezno

3 izbový byt | Československej armády | 85 m²

Pekné bývanie realitná kancelária ponúka na predaj slnečný, výborne riešený a priestranný 3,5 i

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Brezno

122,000 € 1435 €/m²

výnimočný 4 izbový byt Brezno

Reality Brezno

4 izbový byt | Dr. Clementisa | 97 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária spol. s.r.o. so sídlom na ulici Rázusova 5 a prevádzkou na Ná

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Brezno

169,990 € 1752 €/m²

2 izbový byt na predaj, 2 pivnice

Reality Závadka nad Hronom

2 izbový byt | M. Rázusa | 50 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária spol. s.r.o. s prevádzkou na Nám. gen. M. R. Štefánika 48, 97

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Závadka nad Hronom

38,500 € 770 €/m²

Stavebný pozemok Pohronská Polhora

Reality Pohronská Polhora

Pozemok pre rodinné domy | Železničná | 700 m²

IBA U NÁS! PEKNÉ BÝVANIE realitná kancelária v zastúpení Ján Halgaštel.: 0948 336 606 Vám exklu

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Pohronská Polhora

32,000 € 46 €/m²

PREROBENÝ DOM VHODNÝ NA OKAMŽITÉ NASŤAHOVANIE. Vhodný však aj ako chalupa.

Reality Čierny Balog

Rodinný dom | Nová 17 | 100 m²

Na predaj ponúkame rodinný dom nachádzajúci sa v tichej a vyhľadávanej časti Čierneho Balogu –

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Čierny Balog

153,000 € 1530 €/m²

Nádherný pozemok na vrchole Priehybiny 3865 m2

Reality Čierny Balog

Rekreačný pozemok | 3,865 m²

PEKNÉ BÝVANIE realitná kancelária spol. s. r. o. s prevádzkou na ulici Rázusova 5 v Brezne Vám

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Čierny Balog

15,500 € 4 €/m²

Na predaj pozemky –urbár- podiely, Podbrezová, okres Brezno

Reality Podbrezová

Lesná pôda | 6,489 m²

Ponúkame na predaj poľnohospodárske pozemky evidované ako Lesný pozemok - podiely v urbáre v ka

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Podbrezová

13,000 € 2 €/m²

3i byt 70m pri OC RETRO a jazere "Rohlík", Sedmokrásková ul., Trávniky, 9/12p., výhľad, kompletná RŠ, DOBRÁ ADRESA, aj ako INVESTIČNÝ BYT,kúpou voľné

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sedmokrásková | 70 m²

Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj jedinečný 3-izbový byt v jednej z najatraktívnejších č

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,000 € 4557 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Príbeh Vášho bývania, môže začať práve tu. Pozemok v Lamači 598 m².

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre rodinné domy | Cesta na Klanec | 723 m²

Predstavte si miesto, kde sa ranné ticho lesa stretáva s komfortom Hlavného mesta, kde vzduch v

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

230,000 € 318 €/m²

Novinka
Novinka

REZERVOVANÉ - Rodinný dom v Novej Hrboltovej

Reality Ružomberok

Rodinný dom | Nová Hrboltová | 870 m²

Na predaj rodinný dom v mestskej časti Nová Hrboltová, situovaný na priestrannom pozemku o výme

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Ružomberok

134,990 € 155 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Znížená cena - Štartovací byt byt alebo výhodná investícia - veľký 1. izbový byt Martin - Priekopa

Reality Martin

1 izbový byt | Uzlovská | 35 m²

Hľadáte štartovacie bývanie alebo skvelú investičnú príležitosť v lokalite, kde vás ráno budí s

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Martin

88,000 € 2514 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

4. izbový byt v Martine - Priekope ako alternatíva k RD

Reality Martin

4 izbový byt | Palackého | 98 m²

Hľadáte priestor pre svoju rozrastajúcu sa rodinu, ale nechcete tráviť víkendy prácou okolo do

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Martin

210,000 € 2143 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

MODERNÝ 3 IZBOVÝ BYT, MOJŠ - ŽILINA

Reality Mojš

3 izbový byt | 57 m²

Na predaj 3-izbový byt v Mojši – útulné bývanie blízko Žiliny Hľadáte útulný a prakticky riešen

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Mojš

172,000 € 3018 €/m²

člen NARKS

Pekný pozemok v obci Liptovský Trnovec blízko Liptovskej Mary a Tatralandie

Reality Liptovský Trnovec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,095 m²

Ponúkam na predaj pozemok v Liptovskom Trnovci. Nachádza sa v blízkosti vodnej nádrže Liptovská

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 21.02.2026
Pozemky na predaj Liptovský Trnovec

125,000 € 114 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ Slnečný pozemok - Liptovské Sliače - stredný

Reality Liptovské Sliače

Pozemok pre rodinné domy | 2,497 m²

Ponúkame na predaj krásny, mierne svahovitý pozemok nachádzajúci sa v pokojnej časti obce Lipto

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Pozemky na predaj Liptovské Sliače

Cena dohodou

člen NARKS

PRENAJATE :prenájom: 3 IZBOVÝ BYT, PO REKONŠTRUKCII, POLÍK

Reality Ružomberok

3 izbový byt | Štefana Moyzesa | 74 m²

Hľadáte priestranný 3-izbový byt na prenájom v blízkosti centra mesta, kde máte všetko dôležité

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na prenájom Ružomberok

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ : RODINNÝ DOM, PÔVODNÝ STAV, V BLÍZKOSTI CENTRA

Reality Ružomberok

Rodinný dom | 250 m²

Hľadáte rodinný dom s väčším pozemkom, kde si môžete bývanie prerobiť presne podľa vlastných p

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Ružomberok

Cena dohodou

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23041)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Reality v Martine (741)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30344)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Upresniť hľadanie