ZNÍŽENÁ SUMA: RODINNÝ DOMA A DREVENIČKA NA JEDNOM POZEMKU V PÔVODNOM STAVE, POHORELÁ

Reality Pohorelá

Rodinný dom | 274 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária v zastúpení Petra Petráša tel.č. 0904 276 214 Vám ponúka na p

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Pohorelá

75,000 € 274 €/m²

Na predaj - nádherné a jedinečné stavebné parcely v Brezne

Reality Brezno

Pozemok pre bytovú výstavbu | 680 m²

PEKNÉ BÝVANIE REALITNÁ KANCELÁRIA-Vám dáva do pozornosti na predaj nádherné a jedinečné stavebn

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

Cena dohodou

!! PREDANÉ !! 5i dom s bazénom, záhr.domčekmi

Reality Braväcovo

Rodinný dom | 391 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, na ktorej už nemusíte nič rekonštruovať a stačí sa len nasťahovať? ----

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Braväcovo

Cena dohodou

!! PREDANÉ !! zariadený moderný 5i zrub s bazénom, záhr.domčekmi, krásne prostredie - ihneď obývateľný

Reality Braväcovo

Rodinný dom | 391 m²

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Braväcovo

Cena dohodou

AKTUALIZÁCIA CENY! VÝHODNÁ INVESTÍCIA: ZAUJÍMAVÁ NEHNUTEĽNOSŤ VHODNÁ NA MNOHO VYUŽITÍ!! KRÁSNA ROVINATÁ SLNEČNÁ ZÁHRADA, TRI GARÁŽE, PRI PLYTKOM POTOČIKU

Reality Závadka nad Hronom

Rodinný dom | 200 m²

VÝHODNÁ INVESTÍCIA: ZAUJÍMAVÁ NEHNUTEĽNOSŤ VHODNÁ NA MNOHO VYUŽITÍ!! KRÁSNA ROVINATÁ SLNEČNÁ ZÁ

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Závadka nad Hronom

79,900 € 400 €/m²

JEDINEČNÁ PONUKA! NÁDHERNÁ CHALUPA /RD/ VKUSNE ZARIADENÁ V RETRO ŠTÝLE SO STAROŽITNÝM NÁBYTKOM S PRVKAMI MODERNY KOMPLET ZREKONŠTRUOVANÁ

Reality Čierny Balog

Vidiecky dom | Dobroč | 70 m²

JEDINEČNÁ PONUKA! V TICHEJ BOČNEJ ULICI KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÁ CHATA ZARIADENÁ KRÁSNYM STARO

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Čierny Balog

149,900 € 2141 €/m²

PREDAJ: 4i byt v novostavbe 10min od Brezna /78,64m2/

Reality Čierny Balog

4 izbový byt | 78.64 m²

PEKNÉ BÝVANIE realitná kancelária spol. s. r. o. s prevádzkou v Brezne Vám exkluzívne ponúka na

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Čierny Balog

180,793 € 2299 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVUČIČKÁ VOŇAVÁ REKREAČNÁ CHATA - DREVENICA V TICHEJ SLEPEJ ULICI HOREHRONIE ZÁVADKA N/HRONOM

Reality Závadka nad Hronom

Chalupa, rekreačný domček | 85 m²

IBA U NÁS!! Pekné Bývanie realitná kancelária v zastúpení licencovaná relitná maklérka Dáša Frg

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Závadka nad Hronom

219,000 € 2576 €/m²

PREDAJ: 3i apartmán 69,67m2 pod lyž.vlekom Čierny Balog

Reality Čierny Balog

3 izbový byt | 69.67 m²

Hľadáte miesto na relax, víkend, či príjemnú lyžovačku? PEKNÉ BÝVANIE realitná kancelária spol

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Čierny Balog

160,171 € 2299 €/m²

PREDAJ: parcely v Lome nad Rimavicou 37053m2

Reality Lom nad Rimavicou

Rekreačný pozemok | 37,053 m²

PEKNÉ BÝVANIE realitná kancelária spol. s r. o. s prevádzkou v Brezne vo výhradnom zastúpení po

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Lom nad Rimavicou

Cena dohodou

MAXIMÁLNE SÚKROMIE S JAZEROM, S ÚŽASNÝMI VÝHĽADMI NA KRÁĽOVU HOĽU,MURÁNSKU PLANINU A SLOVENSKÉ RUDOHORIE- VELIKÁNSKY SLNEČNÝ POZEMOK

Reality Polomka

Pozemok pre rodinné domy | 1,764 m²

Licencovaná realitná maklérka Dáša Frgelcová tel.: 0907/666 687 Vám exkluzívne ponúka na predaj

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Polomka

92,500 € 52 €/m²

KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÁ ZARIADENÁ CHATA NA LV RD JARABÁ PRI POTOČIKU

Reality Jarabá

Rodinný dom | Jarabá | 120 m²

EXKLUZÍVNE!! Pekné Bývanie realitná kancelária v zastúpení licencovaná realitná maklérka Dáša F

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Jarabá

178,000 € 1483 €/m²

Moderný komfort v srdci tradície: Zrekonštruovaná drevenica s výhľadom na Kráľovu hoľu

Reality Polomka

Rodinný dom | 196 m²

Hľadáte únik z mesta, kde sa ráno budíte s výhľadom na panorámu Nízkych Tatier, no nechcete sa

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Polomka

264,000 € 1347 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ: 4i byt v novostavbe 10min od Brezna /78,64m2/

Reality Čierny Balog

4 izbový byt | 78.64 m²

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Čierny Balog

180,793 € 2299 €/m²

ZNÍŽENIE CENY- PREDAJ: 2i apartmán 57,57m2 pod lyž.vlekom Čierny Balog

Reality Čierny Balog

2 izbový byt | 57.57 m²

● ZNÍŽENIE CENY ● Hľadáte miesto na relax, víkend, či príjemnú lyžovačku? PEKNÉ BÝVANIE reali

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Čierny Balog

119,118 € 2069 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA - PREDAJ: 3i apartmán 69,67m2 pod lyž.vlekom Čierny Balog

Reality Čierny Balog

3 izbový byt | 69.67 m²

■ ZNÍŽENÁ CENA ■ Hľadáte miesto na relax, víkend, či príjemnú lyžovačku? PEKNÉ BÝVANIE realit

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Čierny Balog

144,154 € 2069 €/m²

Exkluzívna ponuka slnečného bytu v Hnúšti

Reality Hnúšťa

3 izbový byt | 70.96 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária spol. s.r.o. v zastúpení Moniky Kováčovej - 0902250853 Vám po

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Hnúšťa

46,800 € 660 €/m²

Pozemok Nemecká 280 m2, voda s vodomerom na pozemku,

Reality Nemecká

Pozemok pre rodinné domy | Zámostského | 280 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária, spol. s r.o. s prevádzkou na Nám. gen. M. R. Štefánika 48 v

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Nemecká

Cena dohodou

Ponúknite na predaj 4 izbový byt v Brezne aj v pôvodnom stave

Reality Brezno

4 izbový byt | 104 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária hľadá na predaj pre konkrétneho klienta 4 izbový byt v Brezne

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Brezno

Cena dohodou

Prenájom kancelárie v centre Brezna

Reality Brezno

Administratívny objekt | M.R.Štefánika | 26 m²

Pekné bývanie rk ponúka na prenájom volné priestory kancelárie v úplnom centre Brezna na 1 posc

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Brezno

300 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Rodinný dom, Mýto pod Ďumbierom + Dohoda

Reality Mýto pod Ďumbierom

Rodinný dom | Mýto pod Ďumbierom | 203 m²

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Mýto pod Ďumbierom

227,000 € 1118 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA: Na predaj veľký dvojgeneračný rodinný dom v obci Hiadeľ

Reality Hiadeľ

Rodinný dom | 133 m²

Pekné bývanie realitná kancelária v Brezne so sídlom Rázusova ul. č. 5 v zastúpení Dušana Petrá

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Hiadeľ

Cena dohodou

VÝNIMOČNÝ 3,5 IZBIOVÝ BYT, zariadený

Reality Brezno

3 izbový byt | Dr. Clementisa | 81 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária spol. s.r.o. s prevádzkou na Nám. gen. M. R. Štefánika 48, 97

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Brezno

123,700 € 1527 €/m²

JEDINEČNÁ PONUKA POD KRÁĽOVOU HOĽOU BEZKONKURENČNE - BLIŽŠIE INFO PRI OBHLIADKE

Reality Šumiac

Chalupa, rekreačný domček | 62 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária v zastúpení licencovaná realitná maklérka Dáša Frgelcová Vrán

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Šumiac

59,000 € 952 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30344)
Rodinné domy na predaj (23041)
Reality v Martine (741)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie