KÚPA - Dvojizbový byt, Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám dvojizbový byt v Žiari nad Hronom. Bližšie informácie Vám rád

Publikované: 18.06.2024 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

Cena dohodou

Rodinný dom, Nová Baňa, pozemok 2 079 m2

Reality Nová Baňa

Rodinný dom | Podhorská | 220 m²

Ponúkam na predaj dvojpodlažný rodinný dom v meste Nová Baňa, smer Stará Huta, na slnečnom, mie

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Domy na predaj Nová Baňa

191,000 € 868 €/m²

Trojizbový byt, Žiar nad Hronom, Etapa, 82 m2

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | Nezadaná | 82 m²

Ponúkam na predaj veľký 3 izbový byt v Žiari nad Hronom, sídlisko Etapa, s celkovou plochou 82

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

114,000 € 1390 €/m²

Dva a pol izbový byt, Žiar nad Hronom, ul. Sládkovičova

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | Nezadaná | 65 m²

Ponúkam na predaj veľký, dva a pol izbový byt v Žiari nad Hronom, na ul. Sládkovičova, v bezpr

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

113,000 € 1738 €/m²

Jednoizbový byt, Banská Bystrica, Fončorda, rekonštrukcia

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Tulská | 29.24 m²

Ponúkam na predaj jednoizbový byt (bauring) v Banskej Bystrici, sídlisko Fončorda, s celkovou

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

124,000 € 4241 €/m²

KÚPA - Garsónka v Žiari nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Garsónka | 22 m²

Byt hľadám pre konkrétneho klienta, ktorý má záujem o kúpu garsónky v Žiari nad Hronom. Ak taký

Publikované: 29.06.2020 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

Cena dohodou

KÚPA - Jednoizbový byt, Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

1 izbový byt | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu jednoizbový byt v Žiari nad Hronom. Cena dohodou, v záv

Publikované: 26.04.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

Cena dohodou

Garáž, Žiar nad Hronom, Etapa

Reality Žiar nad Hronom

Garáž | M. Chrásteka | 16 m²

Ponúkam na predaj garáž v Žiari nad Hronom, sídlisko Etapa, na ulici M. Chrásteka ( za políciou

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Objekty na predaj Žiar nad Hronom

22,000 € 1375 €/m²

REZERVOVANÉ - Trojizbový byt, Žiar nad Hronom, Etapa, 82 m2

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | Vansovej | 82 m²

Ponúkam na predaj veľký 3,5 izbový byt v Žiari nad Hronom, sídlisko Etapa, s celkovou plochou 8

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

Info v RK

KÚPA - GARÁŽ, Žiar nad Hronom

Pre konkrétneho klienta hľadám garáž v Žiari nad Hronom - sídlisko ETAPA, centrum mesta, ul. Du

Publikované: 26.04.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Objekty na kúpa Žiar nad Hronom

Cena dohodou

Na predaj 2 izb. Apartmán *Miesto medzi prácou a domovom, miesto, kde má oddych svoj štýl*

Reality Donovaly

Apartmán | Nezadaná | 50 m²

Apartmán v srdci Donovál – miesto, kde má oddych svoj štýl. Predstavte si rána s vôňou hôr, ká

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Donovaly

199,000 € 3980 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM 3-IZBOVÝ BYT BRATISLAVA PETRŽALKA, NÁMESTIE HRANIČIAROV – KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA, LOGGIA, ZARIADENÝ – 900 € KOMPLET

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Námestie Hraničiarov | 73 m²

AK ČÍTATE TENTO INZERÁT, TAK JE AKTUÁLNY TELEFONUJTE PRE INFORMÁCIE A OBHLIADKU 3-izbový byt n

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

799 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Zrekonštruovaný rodinný dom v rakúskych Alpách na bývanie aj prenájom

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

Krásna alpská lokalita, obľúbená medzi turistami počas celého roka, a v nej veľký zrekonštruova

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj

290,000 € 1074 €/m²

PRENÁJOM 1-IZBOVÝ BYT BRATISLAVA RUŽINOV, NEVÄDZOVÁ – NOVOSTAVBA RETRO, TERASA, ZARIADENÝ – 760 € KOMPLET

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Nevädzová | 49 m²

AK ČÍTATE TENTO INZERÁT, TAK JE AKTUÁLNY TELEFONUJTE PRE INFORMÁCIE A OBHLIADKU 1-izbový byt n

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

590 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

PRENÁJOM 2-IZBOVÝ BYT BRATISLAVA RUŽINOV, NARCISOVÁ – 2 BALKÓNY, ZARIADENÝ, PRI OC RETRO – 750 € KOMPLET

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Narcisová | 63 m²

AK ČÍTATE TENTO INZERÁT, TAK JE AKTUÁLNY TELEFONUJTE PRE INFORMÁCIE A OBHLIADKU 2-izbový byt n

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

570 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Predaj| Exkluzívne stavebné pozemky 711m2 a 709m2 vo Florida Parku, DS – Vaše miesto pre vysnívaný dom| Gofar| exkluzívne

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Kaplnská ulica | 711 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka EXKLUZÍVNE na predaj dva výnimočné stavebné pozemky s veľkorys

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

121,000 € 170 €/m²

Garáž, Papraďová ul. - 18 m2, elektrika

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Papraďová | 18 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatnú garáž v garážovom dome na ul. Papraďová, v Bratislave-Ružinov

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

35,000 € 1944 €/m²

Pozemok 490 m2 v tvare trojuholníka - Pod Holerungovou Hôlkou, možno na stavbu niečoho nespojeného so zemou

Reality Modra

Rekreačný pozemok | Horná | 490 m²

Ponúkame na predaj pozemok vedený ako trvalý trávnatý porast v tvare trojuholníka v lokalite po

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Modra

4,500 € 9 €/m²

Parkovacie státie UNIQ Slnečnice/ Fialova ulica

Reality Bratislava-Petržalka

Garáž | Fialová | 15 m²

Parkovacie státie na - 1 poschodi podzemnej garáži v novom projekte Slnečnice UNIQ. Nachá

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 10.11.2025
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

27,000 € 1800 €/m²

Garáž, Skalická cesta - pozemok v OV, elektrika

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Skalická cesta | 18 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž na Skalickej ceste v Bratislave-Nové mesto. Garáž o zastavanej pl

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

29,500 € 1639 €/m²

Zabi Majer/Záhrada

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Žabí majer | 240 m²

Ponúkame Vám / odstúpenie záhrady Zabi majer. Záhrada ma k dispozícii elektrinu, obývateľný d

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

45,000 € 188 €/m²

Stavebný pozemok na ulici Samulela Tešedíka, lokalita Vrbovec, Michalovce

Reality Michalovce

Pozemok pre rodinné domy | Samuela Tešedíka | 332 m²

Ponúkame na predaj pozemok na ulici samuela Tešedíka , katastrálne územie Vrbovec v Michalovcia

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Pozemky na predaj Michalovce

47,000 € 142 €/m²

Garáž, Skalická cesta - pozemok v OV, elektrika

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Skalická cesta | 18 m²

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

31,490 € 1749 €/m²

Lesný pozemok vo vinohradoch Svätý Jur, smerom na Bratislavu, lokalita Žebráky - 7 árov

Reality Svätý Jur

Lesná pôda | Žebráky | 692 m²

Ponúkame na predaj lesný pozemoček medzi vinohradmi vo Svätom Jure v lokalite Motyčky/Žebráky.

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 02.12.2025
Pozemky na predaj Svätý Jur

10,000 € 14 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30345)
Rodinné domy na predaj (23028)
Reality v Martine (741)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Upresniť hľadanie