Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Nehnuteľnosť Rodinný dom Predaj Modra

RE0005031-18-007999 (LL413)
Aktualizovaný 15.11.2018 1. publikácia 9.11.2018

Rodinný dom v tichej uličke v Modre Kráľová

Druh / Typ

Rodinný dom / Predaj

Štát Slovenská republika
Mesto

Modra


[ Reality okres Pezinok ]
Ulica

Modra

Cena vrátane provízie 122 000 €
Celková úžitková plocha 298,00 m2
Popis nehnuteľnosti
Naša realitná kancelária Maximreal ponúka na predaj starší rodinný dom, ktorý sa nachádza v Modre časť Kráľová vzdialení od Bratislavy cca 25km, Trnava 22km a zároveň v tesnej blízkosti rekreačnej časti Harmónia, cca 10min chôdze. Okolie ponúka zaujímavé turistické, cyklistické i ďalšie možnosti. Dom je krásny suchý s možnosťami prerábky podľa vlastných predstáv. Dom je vhodný pre niekoho, kto má rád dom s dušou.
 Ulica, na ktorej sa dom nachádza by sa dala nazvať poloslepá :) Je to blok v tvare U ale druhou stranou ak tak v prípade núdze je to panelový chodník vyjazdený že prejde i auto. Takže frekvencia aut je tam minimálna. Zástavka je vzdialená cca 5m
 Dom sa začal využívať v r. 1960. Preskleným schodiskom sa vstupuje do obytnej časti domu kde sa nachádza predsieň, spoločenská miestnosť, kuchyňa, kúpeľňa z vaňou, komora a 2 priestranné izby. Povala: je využívaná ako odkladací priestor, s možnosťou nadstavby. Samotná stavba je v zachovalom stave a po primeranej rekonštrukcii poskytne pekne bývanie. Zo zadnej časti sa potom nachádza vstup do pivnice, letná kuchynka a 3 hospodárske miestností. V záhrade sa momentálne nachádza len niekoľko ovocných stromčekov..
 Je napojený na vodovod, elektrinu, plyn a kanalizačná prípojka sa nachádza pred domom. Na pozemku sa nachádza suché WC a studňa(objemovo až nádrž), 2 radi skruží ktoré majú hĺbku 1. 2,7m a 2. 5,5m do ktorej ústia rozvody z rín a tím pádom ostáva všetka voda na pozemku. Aby sa zabránilo preplneniu je natiahnutá drenážna rúra do záhrady ktorá ústi v ďalšej cca2-2,5m jame v ktorej sú taktiež osadené skruže. Zo studne je natiahnutá prípojka do pivnice, (príprava na domácu vodáreň) a z pivnice späť do záhrady na polievanie. Užitkovej vody je na pozemku dostatok takže by nemal byť problém do budúcna napojiť na ňu WC i závlahu.

Obec Modra disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou, v lokalite je niekoľko nákupných centier, na šport, relax. V blízkosti sa nachádzajú tiež škola, škôlka, k dispozícii sú tiež detské ihriská, lekáreň, kultúrny dom.

Cena nehnuteľnosti je 122.000,-Eur a je konečná, vrátane všetkých poplatkov, právneho a hypotekárneho servisu.

Bližšie info a kontakt: Ing. Lucia Lišková, liskova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 159

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Bližšie info a kontakt: Ing. Lucia Lišková, liskova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 159

 

 

 
Charakteristiky
Celková úžitková plocha 298,00 m2
Plocha obytnej časti 298,00 m2
Počet nadzemných podlaží 1
Stav nehnuteľnosti pôvodný stav
Forma vlastníctva osobné
Kvalitatívny štandard RD z klasických materiálov
Výmera pozemku celkom 588,00 m2
Ostatné informácie
Realitná kancelária
Maxim s.r.o. img Počet inzerátov: 270
Ing. Lucia Lišková
Mobil +421 915 831 ...
 
Adresa
Dúbravská cesta 2
84104 Bratislava - Karlova Ves
Slovenská republika
Adresa webovej stránky: maximreal.sk
Hovoríme
Obrázok
Mapa

Magazín Reality

Životná úroveň Slovákov sa zvyšuje, máme však slabú finančnú disciplínu

Životná úroveň Slovákov sa zvyšuje, máme však slabú finančnú disciplínu

Flexi living projekt

Hľadáte nový začiatok pre vašu rodinu? Doprajte si exkluzívne a dostupné bývanie.

  • Zobraziť publikovaný inzerát