Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Nehnuteľnosť Iné priestory Predaj Tvrdošovce

RE0001903-18-016480 (455792)
Aktualizovaný 14.10.2018 1. publikácia 10.10.2018

Direct Real - Budova pre kultúru a verejnú zábavu a k tomu hrubá stavba Bistra -rozostavanej stavby na hlavnom ťahu Ba - N. Zámky

Druh / Typ

Iné priestory / Predaj

Štát Slovenská republika
Mesto

Tvrdošovce


[ Reality okres Nové Zámky ]
Ulica

Tvrdošovce

Cena vrátane provízie 299 000 €
Celková podlahová plocha 968,00 m2
Popis nehnuteľnosti
Popis: Na domovskej stránke DirectReal pod ID: 455792 nájdete 20 fotografií tejto nehnuteľnosti a virtuálnou prehliadkou nehnuteľnosti, kde sa po šípkach dostanete do všetkých miestností.
Ponúkame Vám budovu rozsiahlych účelov, ktorá bola postavená za účelom prevádzkovania ako budova pre kultúru a verejnú zábavu využívanú ako na tanečné zábavy a diskotéky. Samotná nehnuteľnosť stojí na hlavnom ťahu cez obec (čo jej poskytuje pokojnú atmosféru), ale je v blízkosti križovatky a v prípade prevádzkovania sa nedá nevidieť. Momentálne je v prevádzke ako nočný bar.
Zároveň súčasťou nehnuteľnosti je nedokončená hrubá stavba Bistro na poskytovanie reštauračných služieb.
Zadná budova zo zvlášť vchodom: Budova bola kolaudovaná v roku 1998, je postavená z betónu a porobetónu: chodba, šatňa, priestor pre posedenie, tanečný parket, pódium pre hudobníkov, barová časť, posedenie pred barom, veľký priestor na sklad a WC pre personál a pre klientov (kompletné papiere a súhlasy sú samozrejmosťou),chladiaci box 2 x. 
Kúrenie je riešené: teplovzdušný agregát Monzum 2 x, klimatizácia, odsávanie, steny sú obložené prírodným kameňom, zrkadlová výzdoba steny. Na strope je tepelná, protihlučná a protipožiarna izolácia.
Táto nehnuteľnosť je ideálna na rodinné podnikanie s možnosťou rozšírenia portfólia služieb - vonkajšie grilovanie, vybudovanie bazénu.
Novostavba Bistra-hrubá stavba: Je to nepodpivničený objekt s jedným nadzemným podlažím a s obytným podkrovím, zastrešený krovovou konštrukciou v tvare sedlovej a pultovej strechy . Hlavný vstup do budovy je z ulice cez krytú terasu. 
Dispozícia: výčap, salónik, herňa, kuchyňa so zázemím a skladmi. V podkroví je galéria, kde môžu byť biliardové stoly, administratívna časť -kancelárie, hyg. zar . a kotoľňa. Hrubá stavba bola postavená v roku 2010 -2011. Predlžená lehota na dokončenia stavby je do roku 2023. Celková zastavaná plocha stavby je 272 m2. 
Vo dvore sú pre účely parkovania parkovacie plochy.
Obec má veľmi dobré vlakové a autobusové spojenie do Nových Zámkov, Bratislavy a Šale. Dedina má veľmi dobrú občiansku vybavenosť: zdravotné stredisko, škola, škôlka, lekáreň, termálne kúpalisko, nákupné stredisko, cukráreň.
Poskytujeme kompletný právny servis – úhradu základných poplatkov – overenie + kataster; prevediem Vás celým procesom kúpy nehnuteľnosti až k samotnému odovzdaniu novému majiteľovi na základe Preberacieho protokolu.
DOHODA NA CENE !
MOŽNOSŤ KÚPY AJ NA HYPOTEKÁRNY ÚVER. 
V prípade, že realizujete kúpu nehnuteľnosti formou úveru cez nášho finančného poradcu poskytneme Vám ku kúpe aj znalecký posudok v cene nehnuteľnosti !
V prípade záujmu alebo potreby ďalších informácií ma kontaktujte na telefónnom čísle 0907894574 Terézia Vassová licencovaný Realitný maklér NARKS  


Zariadenie: dohodou po obhliadke
Pozemok: Rovinatý
Výmera pozemku: 1673
Celková úžitková plocha administratívy: 696+272 
Príjazdová cesta: Asfalt
Inžinierske siete: Elektrina, Plyn, Mestská voda
Kúrenie: Plynové
Forma vlastníctva: Osobné


Viac informácií: http://y9.sk/iAW
(virtuálna prehliadka)


Obhliadky a ďalšie informácie:
Terézia Vassová
0907 894 574
t.vassova@directreal.sk

Poskytujeme kompl. právny servis – úhradu základných poplatkov – notár + kataster; vybavíme výhodný hypotekárny úver; prevediem Vás celým procesom kúpy nehnuteľnosti až k samotnému odovzdaniu novému majiteľovi na základe Preberacieho protokolu.
Charakteristiky
Celková podlahová plocha 968,00 m2
Forma vlastníctva osobné
Ostatné informácie
Ďalšie informácie o nehnuteľnosti nájdete tu.
Táto nehnuteľnost je sprostredkovávaná touto realitnou kanceláriou prostredníctvom exkluzívneho zastúpenia klienta.
Realitná kancelária
Direct Real, spol. s r.o. img Počet inzerátov: 1628
Terézia Vassová
Mobil +421 907 894 ...
Email t.vassova@directreal.sk
 
Adresa
Žitná 1
83106 Bratislava - Rača
Slovenská republika
Adresa webovej stránky: www.directreal.sk
Hovoríme NemeckyAnglickyŠpanielskyMaďarskyRuskySlovensky

Obrázok
Mapa

Magazín Reality

8 vecí, ktoré by ste mali stihnúť do vykurovacej sezóny

8 vecí, ktoré by ste mali stihnúť do vykurovacej sezóny

Rozhovory s realitnými kanceláriami z Košíc

Aký je realitný trh v
Košiciach?

  • Zobraziť publikovaný inzerát