INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ ALEBO BÝVANIE NOVÉ 2izb BYTY PÚCHOV

Reality Púchov

2 izbový byt | J. Smreka | 58 m²

MESTSKÉ BÝVANIE V MODERNOM ŠTÝLE A ŠTANDARDE - VEĽKÝ POTENCIÁL BEZPEČNEJ INVESTIČNEJ PRÍLEŽITOS

Publikované: 23.10.2024 Aktualizované: 05.01.2025
Byty na predaj Púchov

Info v RK

2-izbový byt s balkónom a pivnicou na prízemí – ideálny domov pre páry alebo jednotlivcov - Bývanie na BARONKE

Reality Púchov

2 izbový byt | J. Smreka | 57.33 m²

Ponúkame na predaj svetlý a prakticky riešený 2-izbový byt o celkovej výmere 57,33 m², nachádza

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Púchov

130,990 € 2285 €/m²

Moderný 2-izbový byt s balkónom a pivnicou – ideálny pre mladý pár alebo investíciu

Reality Púchov

2 izbový byt | J. Smreka | 57.99 m²

Hľadáte byt, ktorý spája moderný štýl, praktickú dispozíciu a výbornú investičnú príležitosť? T

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 07.10.2025
Byty na predaj Púchov

133,990 € 2311 €/m²

RealityZopos hľadá pre klienta 2-izbový byt v Púchove

Reality Púchov

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

RealityZopos hľadá pre klienta 2-izbový byt v Púchove alebo v blízkom okolí. Prioritou je urgen

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Byty na kúpa Púchov

Cena dohodou

REZERVOVANÉ - Prenájom kancelárie v PU, 160€/mes.

Reality Púchov

Kancelárie, administratívne priestory | Royova | 9 m²

Vo vyhľadávanej lokalite centra Púchova, Vám ponúkame na prenájom kancelársky priestor, o výmer

Publikované: 07.03.2021 Aktualizované: 17.05.2026
Priestory na prenájom Púchov

160 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

RealityZopos ponúka na prenájom kancelársky priestor v centre mesta PÚCHOV, ŠTEFÁNIKOVA ulica.

Reality Púchov

Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikova | 8.2 m²

Ponúkame vám na prenájom priestor o výmere 8,2m² v polyfunkčnej budove RealFin Centrum, na Šte

Publikované: 21.03.2017 Aktualizované: 05.02.2026
Priestory na prenájom Púchov

150 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

RealityZopos ponúka na predaj rozsiahly stavebný pozemok o výmere 2367m2 v Púchove - časť Vieska-Bezdedov

Reality Púchov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,367 m²

Reality Zopos vám exkluzívne ponúka na predaj veľký, mierne svahovitý, pozemok v Púchove, v mes

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 13.03.2026
Pozemky na predaj Púchov

200,000 € 84 €/m²

RealityZopos ponúka na predaj 3-izbový byt s tromi balkónmi o výmere 68 m2 v meste Púchov, ulica Mudroňova

Reality Púchov

3 izbový byt | Mudroňova | 68 m²

RealityZopos ponúka na predaj elegantný 3-izbový byt v centre mesta Púchov, na ulici Mudroňova.

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Púchov

165,000 € 2426 €/m²

RealityZopos ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 1128m2 v Púchove - časť Vieska-Bezdedov

Reality Púchov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,128 m²

Reality Zopos vám exkluzívne ponúka na predaj mierne svahovitý pozemok v Púchove, v mestskej ča

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 13.03.2026
Pozemky na predaj Púchov

100,000 € 89 €/m²

RealityZopos ponúka na predaj pozemok s výmerou 339m2 v obci Streženice, časť Keblie

Reality Púchov

Pozemok pre rodinné domy | 339 m²

Reality Zopos ponúka na predaj slnečný, rovinatý stavebný pozemok s výmerou 339 m², nachádzajúc

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 16.12.2025
Pozemky na predaj Púchov

38,900 € 115 €/m²

RealityZopos ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 1239m2 v Púchove - časť Vieska-Bezdedov

Reality Púchov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,239 m²

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 13.03.2026
Pozemky na predaj Púchov

100,000 € 81 €/m²

RealityZopos ponúka na prenájom zrekonštruovaný 4-izbový byt v centre mesta Púchov

Reality Púchov

4 izbový byt | Požiarna | 80 m²

RealityZopos ponúka na prenájom pekný, priestranný a kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt s l

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Púchov

790 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNY 2-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE • CENTRUM PÚCHOVA • 67 m² • IHNEĎ K NASŤAHOVANIU

Reality Púchov

2 izbový byt | 67 m²

TUreality ponúka na predaj exkluzívny moderný a priestranný 2-izbový byt situovaný v úplnom cen

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Púchov

184,000 € 2746 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ideálne miesto na víkendový oddych – Skala, Púchov - 594 m²

Reality Púchov

Rekreačný pozemok | 594 m²

Na predaj pozemok v záhradkárskej lokalite Skala v Púchove, len pár minút od centra mesta. Vid

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Púchov

36,200 € 61 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PONÚKAME VÁM MIESTO PRE VÁŠ VYSNÍVANÝ DOM ALEBO ZRUB

Reality Púchov

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

Hľadáte ideálne miesto, kde by ste mohli postaviť svoj vlastný dom, štýlový zrub, moderný chale

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Púchov

Cena dohodou

Stavebné pozemky pri Púchove v obci Dolné Kočkovce od 686 m2 do 1658 m2

Reality Púchov

Pozemok pre rodinné domy | Dolné Kočkovce | 682 m²

REALITY TATRY - Ponúkame na predaj stavebné pozemky situované vo veľmi peknej a tichej lokalite

Publikované: 14.01.2019 Aktualizované: 01.08.2025
Pozemky na predaj Púchov

132 €/m2 132 €/m2

Na predaj | 4-izbová luxusná rezidencia | Púchov – Nosice | 187 m² | wellness a súkromné jazero

Reality Púchov

Rodinný dom | Nezadaná | 187 m²

Realitná kancelária Luca & Doren vám predstavuje nehnuteľnosť, ktorá búra štandardy bežného býv

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Púchov

Cena dohodou

ÚTULNÝ 1-IZBOVÝ BYT V PÚCHOVE – IDEÁLNE ŠTARTOVACIE BÝVANIE AJ INVESTÍCIA

Reality Púchov

1 izbový byt | Chmelinec | 41 m²

„Malý priestor, veľké možnosti. Jacek reality s.r.o. Vám ponúka na predaj príjemný 1-izbový b

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Púchov

108,000 € 2634 €/m²

Dom č.1. - SKOLAUDOVANÁ novostavba rodinného domu v Streženiciach pri Púchove. S nákladmi na bývanie 80€ mesačne.

Reality Púchov

Rodinný dom | Hlavná | 117 m²

Na predaj moderná novostavba rodinného domu v Streženiciach pri Púchove Veľké priestranné a ko

Publikované: 03.03.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na predaj Púchov

252,900 € 2197 €/m²

Dom č.2. - SKOLAUDOVANÁ novostavba rodinného domu v Streženiciach pri Púchove. S nákladmi na bývanie 80€ mesačne.

Reality Púchov

Rodinný dom | Hlavná | 117 m²

Publikované: 03.03.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na predaj Púchov

252,900 € 2197 €/m²

Novostavba rodinného domu v Streženiciach pri Púchove. S nákladmi na bývanie 80€ mesačne.

Reality Púchov

Rodinný dom | Hlavná | 117 m²

Publikované: 03.03.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na predaj Púchov

252,900 € 2197 €/m²

Rodinný dom – Horné Kočkovce (Púchov), pozemok 768 m²

Reality Púchov

Rodinný dom | Školská | 126 m²

Ponúkam na predaj rodinný dom v mestskej časti Horné Kočkovce (Púchov). Nehnuteľnosť sa nachádz

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Púchov

219,900 € 1745 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pokojné bývanie – štýlový 2-izbový byt v Púchove

Reality Púchov

2 izbový byt | 1. mája | 62 m²

Hľadáte bývanie, kde si konečne oddýchnete, budete mať všetko poruke a zároveň si užijete pokoj

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Púchov

118,500 € 1911 €/m²

SLNEČNÁ GARSÓNKA 29 m² S MUROVANÝM JADROM – PÚCHOV

Reality Púchov

Garsónka | 27 m²

TUreality ponúka na predaj príjemnú a veľmi zachovalú garsónku s výmerou 27 m² v jednej z najob

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Púchov

85,000 € 3148 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Reality v Martine (756)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30313)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Rodinné domy na predaj (23114)
Byty na predaj v Bratislave (8525)
Upresniť hľadanie