Obchodné priestory | Dlhé lúky | 127.55 m²
Ponúkame Vám na predaj obchodn priestor v retailovej časti bytového projektu Pod Zábrehom II, u
274,000 € 2148 €/m²
Priestor pre výrobu | Nezadaná | 520 m²
RADO Reality ponúka na prenájom výrobno/skladový objekt, 520 m2 v Púchove. Areál závodu sa nach
1,650 €/mesiac 3 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 20 m²
RADO Reality ponúka na prenájom 2 samostatné kancelárie každá o rozlohe 20 m2 v Púchove. Areál
150 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Priestor pre výrobu | Nezadaná | 350 m²
RADO Reality ponúka na prenájom výrobno/skladový objekt, 300 m2 v Púchove. Areál závodu sa nach
2,000 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Priestor pre výrobu | Nezadaná | 250 m²
RADO Reality ponúka na prenájom výrobno/skladový objekt, 250 m2 v Púchove. Areál závodu sa nach
1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Novonosická | 0 m²
(N066-12-DASEa) Ponúkame vám na predaj murovaný rodinný dom v pôvodnom stave, vhodný na rekonš
197,000 €
Záhradná chatka | 0 m²
Realitná kancelária HALO reality a Renáta Gajdošová, kontakt: 0940 303 698, nehnuteľnosť s ID:
88,000 €
2 izbový byt | Púchov | 52 m²
Ponúkame na predaj 2-izbový byt v pôvodnom stave (okrem plastových okien), ideálny na rekonštru
99,990 € 1923 €/m²
2 izbový byt | Púchov | 50 m²
Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt v Púchove , v blízkosti centra mesta. Byt prešiel kom
145,990 € 2920 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 6,805 m²
Ponúkame na predaj výnimočnú nehnuteľnosť – ikonický Dom kultúry v srdci Púchova, dielo významn
Info v RK
Polyfunkčný objekt | Hollého | 115 m²
Ponúkame na prenájom priestranný podkrovný priestor o výmere 115 m² nachádzajúci sa v centre Pú
1,000 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Lúka, pasienok | 1,000 m²
Pozemok s nádhernými výhľadmi v Púchove nad časťou Vieska-Bezdedov na predaj. Pozemok o rozlohe
34,900 € 35 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Námestie Slobody | 52 m²
TARGETreal Vám ponúka na predaj priestor, ktorý sa nachádza na Námestí slobody v Púchove. V r.
78,000 € 1500 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Námestie Slobody | 21.15 m²
Ak hľadáte investičnú príležitosť, táto ponuka môže byť práve pre Vás. Priestor sa predáva so s
39,000 € 1800 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Námestie Slobody | 71.22 m²
TARGETreal Vám ponúka na predaj priestor č. 05A, ktorý sa nachádza na Námestí slobody v Púchove
106,830 € 1500 €/m²
Rodinný dom | Vajanského | 140 m²
TARGETreal Vám výhradne ponúka na predaj 4i rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite mestskej časti
280,000 € 2000 €/m²
Mezonet | Štefánikova | 200 m²
Realitná kancelária TARGETreal vám ponúka výnimočný 5-izbový mezonet nachádzajúci sa na 5. nad
430,000 € 2150 €/m²
Obchodné priestory | Námestie Slobody | 174 m²
TARGETreal Vám ponúka na predaj priestor s výmerou 174m2. Priestor sa nachádza na prízemí neh
Info v RK
Kancelárie, administratívne priestory | Námestie Slobody | 54 m²
TARGETreal Vám ponúka na predaj kancelársky priestor o výmere 54,15m². Priestor sa nachádza na
91,800 € 1700 €/m²
Rodinný dom | Vansovej | 131.9 m²
LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj kvalitnú TEHLOVÚ novostavbu rodinného domu, situov
285,000 € 2161 €/m²
Rodinný dom | Zubák | 70 m²
LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj rodinný dom v obci Zubák, ktorá je čoraz viac vyhľ
59,990 € 1071 €/m²
Garáž | Dlhé lúky | 12 m²
LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj garážové parkovacie státie v NOVOSTAVBE projektu p
21,500 € 1792 €/m²
3 izbový byt | Dohňany | 139.06 m²
LUHOVA reality Vám vo výhradne ponúka na predaj 3 izbový byt, ktorý sa nachádza na prízemí v kv
Cena dohodou
3 izbový byt | Chmelinec | 59.27 m²
LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj praktický a svetlom naplnený 3-izbový byt na ulici
159,990 € 2699 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.