Praktický, slnečný 3-izbový byt

Reality Púchov

3 izbový byt | Chmelinec | 59.27 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj praktický a svetlom naplnený 3-izbový byt na ulici

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Púchov

159,990 € 2699 €/m²

Premyslené spojenie podnikania a bývania priamo v centre mesta Púchov

Reality Púchov

Obchodné priestory | Hollého | 328 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj výnimočnú budovu situovanú priamo v centre mesta P

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na predaj Púchov

Cena dohodou

Moderný 2-izbový byt v novostavbe

Reality Púchov

2 izbový byt | Streženice | 63.18 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj krásny, slnečný 2-izbový byt, ktorý ponúka moderné

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Púchov

168,000 € 2659 €/m²

KRÁSNY, slnečný pozemok_4942m2

Reality Púchov

Pozemok pre rodinné domy | Zábreh | 4,942 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj nádherný pozemok s lesom na stavbu rekreačného do

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Púchov

25 €/m2 25 €/m2

REZERVOVANÉ! Bungalov v TOP lokalite

Reality Púchov

Rodinný dom | Podjavorinskej | 120 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj nadštandardný, nádherný, kompletne zariadený bunga

Publikované: 14.06.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Púchov

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

RODINNÝ dom s bazénom a krásnou záhradou

Reality Púchov

Rodinný dom | Lysá pod Makytou | 255.71 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj priestranný rodinný dom s úžitkovou plochou 255,71

Publikované: 07.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Púchov

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

KRÁSNY, slnečný 1463m2 pozemok na stavbu DOMU

Reality Púchov

Pozemok pre rodinné domy | Vieska-Bezdedov | 1,463 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj pozemok určený na výstavbu rodinného domu o výmere

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Púchov

121,540 € 83 €/m²

4-izbový byt s garážou a záhradkou

Reality Púchov

4 izbový byt | Železničná | 73 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj slnečný 4-izbový byt nachádzajúci sa na ulici Žele

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Púchov

128,000 € 1753 €/m²

Novinka
Novinka

CHARIZMATICKÝ DOMOV vo výbornej lokalite!

Reality Púchov

Rodinný dom | Samoty | 360 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj krásny, charizmatický 6 izbový rodinný dom s nádhe

Publikované: 26.09.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Púchov

519,000 € 1442 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rezervované,predaj 3-izbového bytu, Svätoplukova, Púchov

Reality Púchov

3 izbový byt | Svätoplukova | 83 m²

Ponúkame Vám na predaj pekný trojizbový byt s balkónom v novostavbe v Púchove. Byt o výmere 76

Publikované: 04.03.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Púchov

184,261 € 2161 €/m²

Predaj 3-izbového bytu, Svätoplukova, Púchov

Reality Púchov

3 izbový byt | Svätoplukova | 73.9 m²

Ponúkame Vám na predaj pekný trojizbový byt v novostavbe v Púchove. Byt o výmere 73,9 m2 sa nac

Publikované: 06.03.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Púchov

194,742 € 3133 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK S PLATNÝM STAVEBNÝM POVOLENÍM - PÚCHOV

Reality Púchov

Pozemok pre bytovú výstavbu | Vieska-Bezdedov | 1,173 m²

REALITNÁ KANCELÁRIA REG4U Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK - PÚCHOV

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Púchov

120,000 € 102 €/m²

člen NARKS

POZEMOK PRE RD - kombinácia súkromia a dostupnosti - PÚCHOV

Reality Púchov

Pozemok pre rodinné domy | Hoštiná | 422 m²

Realitná kancelária REG4U Vám vo výhradnom zastúpení ponúka NA PREDAJ pozemok v meste Púchov, v

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Púchov

43,000 € 102 €/m²

člen NARKS

NOVOSTAVBA: 4IZ BUNGALOVOM S VÝMEROU 100 M2

Reality Púchov

Rodinný dom | Lúky | 82 m²

Realitná kancelária REG4U Vám ponúka NA PREDAJ slnečný pozemok s výstavbou moderného, funkčného

Publikované: 18.07.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Púchov

164,500 € 1915 €/m²

člen NARKS

PÚCHOV - PREDAJ POZEMKU SO 4IZ BUNGALOVOM

Reality Púchov

Rodinný dom | Vieska-Bezdedov | 82 m²

Realitná kancelária REG4U Vám ponúka NA PREDAJ pozemok s výstavbou 4 izbového rodinného domu d

Publikované: 03.03.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Púchov

193,500 € 2360 €/m²

člen NARKS

POZEMOK S PLATNÝM STAVEBNÝM POVOLENÍM NA VÝSTAVBU RD - PÚCHOV

Reality Púchov

Rodinný dom | Vieska-Bezdedov | 107.13 m²

REALITNÁ KANCELÁRIA REG4U Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na PREDAJ výstavbu 5iz rodinného do

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Púchov

120,000 € 1120 €/m²

člen NARKS

POZEMOK S RD V POKOJNEJ ČASTI MESTA PÚCHOV

Reality Púchov

Rodinný dom | Hoštiná | 59.74 m²

Realitná kancelária REG4U Vám vo výhradnom zastúpení ponúka NA PREDAJ pozemok s možnosťou výsta

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Púchov

148,000 € 2477 €/m²

člen NARKS

PRENÁJOM - 2 IZBOVÝ BYT V CENTRE MESTA - PÚCHOV

Reality Púchov

2 izbový byt | F. Urbánka | 45 m²

Realitná kancelária REG4U Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na PRENÁJOM 2 izbový byt v centre m

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Púchov

499 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

PREDAJ: KRÁSNA, VEĽKÁ ZÁHRADA - PÚCHOV

Reality Púchov

Záhrada | Sasmoty | 0 m²

Realitná kancelária REG4U Vám vo výhradnom zastúpení ponúka NA PREDAJ krásnu záhradu so záhradn

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Púchov

51,000 €

člen NARKS

PRENÁJOM - REPREZENTATÍVNE PRIESTORY V MESTE PÚCHOV

Reality Púchov

Kancelárie, administratívne priestory | F. Urbánka | 45 m²

Realitná kancelária REG4U Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na PRENÁJOM priestory vhodné na ka

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na prenájom Púchov

500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

ÚTULNÝ RODINNÝ DOM S POZEMKOM - PÚCHOV - 956 M2

Reality Púchov

Rodinný dom | Vieska-Bezdedov | 79.5 m²

Realitná kancelária REG4U Vám ponúka VÝSTAVBU modulárneho jednopodlažného rodinného domu:

Publikované: 24.06.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Púchov

185,100 € 2328 €/m²

člen NARKS

PRAKTICKÝ 3 IZBOVÝ BUNGALOV AJ S TERASOU 120 990,-€

Reality Púchov

Rodinný dom | Púchov | 85 m²

Realitná kancelária REG4U Vám ponúka na pozemku v okolí Púchova VÝSTAVBU RODINNÉHO DOMU - prak

Publikované: 18.07.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Púchov

120,990 € 1423 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ: PÚCHOV - HOLODOM S POZEMKOM NA SLNEČNOM POZEMKU

Reality Púchov

Rodinný dom | Vieska-Bezdedov | 94.53 m²

Publikované: 06.04.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Púchov

188,200 € 1975 €/m²

člen NARKS

MODERNÝ 4 IZBOVÝ BUNGALOV v tvare L

Reality Púchov

Rodinný dom | Púchov | 135 m²

Realitná kancelária REG4U Vám ponúka na pozemku v okolí Púchova VÝSTAVBU RODINNÉHO DOMU - komp

Publikované: 18.07.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Púchov

202,800 € 1502 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23114)
Reality v Martine (756)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30313)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Byty na predaj v Bratislave (8525)
Upresniť hľadanie