5-IZBOVÝ POSCHODOVÝ DOM

Reality Púchov

Rodinný dom | Púchov | 104 m²

Realitná kancelária REG4U Vám ponúka na pozemku v okolí Púchova VÝSTAVBU poschodového rodinného

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Púchov

138,000 € 1327 €/m²

člen NARKS

Súrne hľadám pre našu klientku 1-izbový byt v Púchove

Reality Púchov

1 izbový byt | Moravská | 40 m²

AstonReal súrne hľadá pre klientku 1-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii s balkónom/loggiou

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na kúpa Púchov

100,000 € 2500 €/m²

člen NARKS

NA PRENÁJOM: Útulný, zariadený 2-izbový byt s balkónom- Za cintorínom

Reality Púchov

2 izbový byt | Za cintorínom | 59 m²

Realitná kancelária AstonReal Vám exkluzívne ponúka na PRENÁJOM útulný zariadený 2-izbový byt v

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Púchov

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na predaj pozemok na exponovanom mieste na účel občianskej vybavenosti

Reality Púchov

Komerčná zóna | Vsetínska | 2,281 m²

AstonReal Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok na exponovanom mieste na účel občian

Publikované: 25.11.2022 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Púchov

156,000 € 68 €/m²

člen NARKS

Investičný rovinatý pozemok v intraviláne- Púchov 3231 m2

Reality Púchov

Komerčná zóna | Púchovská | 3,231 m²

AstonReal Vám ponúka na predaj investičný pozemok v Púchove. Celková rozloha pozemku je 3231 m2

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Púchov

119,000 € 37 €/m²

člen NARKS

POSLEDNÝ v ponuke - stavebný pozemok o rozlohe 1265m2- Zbora

Reality Púchov

Pozemok pre rodinné domy | Zbora | 1,265 m²

AstonReal vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj lukratívny STAVEBNÝ pozemok v nádher

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Púchov

38,500 € 30 €/m²

člen NARKS

HĽADÁME 3i byt s balkónom, výťah, PÚCHOV - Mládežnícka, Okružná, Dvory

Reality Púchov

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal hľadá pre klienta 3-izbový byt v PÚCHOVE, ulica Mládežnícka, Okru

Publikované: 06.12.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na kúpa Púchov

145,000 €

člen NARKS

hľadáme RODINNÝ DOM ! Beluša/Kočkovce/Vieska Bezdedov/Dohňany/Nimnica

Reality Púchov

Rodinný dom | Nezadaná | 80 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal súrne hľadá pre klienta RODINNÝ DOM v pôvodnom stave. LOKALITA:

Publikované: 16.10.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na kúpa Púchov

150,000 € 1875 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ - zariadený zrekonštruovaný 4i RODINNÝ DOM / Mostište

Reality Púchov

Rodinný dom | Mostište | 140 m²

AstonReal Vám ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom s udržiavaným pozemkom v tichej bočnej ulic

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Púchov

198,000 € 1414 €/m²

člen NARKS

NA PRENÁJOM: štýlový, zariadený 3-izbový byt s loggiou Komenského ul.

Reality Púchov

3 izbový byt | Komenského | 64 m²

Realitná kancelária AstonReal Vám exkluzívne ponúka na PRENÁJOM slnečný, zariadený 3-izbový byt

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Púchov

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

Hľadám pre klienta starší rodinný dom vhodný na rekonštrukciu- Púchov

Reality Púchov

Rodinný dom | Púchovská | 160 m²

AstonReal súrne hľadá pre nášho klienta rodinný dom vhodný na rekonštrukciu v Púchove a okolí d

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na kúpa Púchov

159,000 € 994 €/m²

člen NARKS

Moderný nadštandardný 2-izbový byt v novostavbe na Námestí slobody

Reality Púchov

2 izbový byt | Námestie slobody | 45 m²

AstonReal Vám ponúka na predaj elegantný nadštandardne zariadený 2-izbový byt situovaný v kvali

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Púchov

201,000 € 4467 €/m²

člen NARKS

Ponuka vhodná pre developera: Slnečný stavebný pozemok- 2699 m2

Reality Púchov

Pozemok pre rodinné domy | Vieska Bezdedov | 2,699 m²

AstonReal ponúka na predaj Investičné/ Developerské pozemky na výstavbu rodinných domov v dostu

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Púchov

139,000 € 52 €/m²

člen NARKS

na predaj rekreačný objekt Púchov

Reality Púchov

Polyfunkčný objekt | Nevyplnená | 698 m²

RE/MAX ponúka na predaj rekreačné a doškoľovacie stredisko v tesnej blízkosti okresného mesta

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Púchov

349,000 € 500 €/m²

Hoštiná – 18.000 ORNÁ PÔDA a LES pri Púchove - Na predaj

Reality Púchov

Orná pôda | 26,000 m²

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj spoluvlastnícke podiely na ornej pôde, trvalýc

Publikované: 04.09.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Púchov

1 € 0 €/m²

Ihrište - 11.394 m2 LESNÝCH POZEMKOV - Na predaj

Reality Púchov

Lesná pôda | Ihrište | 11,394 m²

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj spoluvlastnícky podiel na lesných pozemkoch v

Publikované: 17.06.2024 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Púchov

18,000 € 2 €/m²

Slnečná garsónka v tichej zelenej lokalite s výborným parkovaním k nasťahovaniu od 1.7.

Reality Púchov

Garsónka | 26 m²

Slnečná garsónka v tichej zelenej lokalite s výborným parkovaním k nasťahovaniu od 1.7. DISPO

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Púchov

390 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Exkluzívny stavebný pozemok pod lesom- Nové Nosice, Púchov

Reality Púchov

Pozemok pre rodinné domy | Novonosická | 787 m²

Hľadáte miesto, ktoré kombinuje súkromie, blízkosť prírody a inžinierske siete priamo pri pozem

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Púchov

121,050 € 154 €/m²

5 izbový rodinný dom Horné Kočkovce

Reality Púchov

Rodinný dom | Novonosická | 200 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka v zastúpení majiteľa, na predaj 5 izbový rodinný

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Púchov

Cena dohodou

Slnečný pozemok s výhľadom na hrad, Lednica - Púchov, 4033 m²

Reality Púchov

Pozemok pre rodinné domy | 4,033 m²

Ponúkame na predaj atraktívny, mierne svahovitý slnečný pozemok v malebnej obci Lednica, situov

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Púchov

17 €/m2 17 €/m2

člen NARKS

Rezervovaný. Priestranný byt v centre mesta Púchov

Reality Púchov

3 izbový byt | Komenského | 74 m²

NA PREDAJ I Realitná kancelária ZARA PROPERTIES ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt v obľ

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Púchov

145,000 € 1959 €/m²

Prenájom | svetlý 3 izbový byt v Púchove s balkónom

Reality Púchov

3 izbový byt | - | 64 m²

AURA | Concept Vám ponúka na prenájom zrekonštruovaný 3-izbový byt v Púchove, ktorý ponúka komf

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Púchov

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Prenájom | 2 izbový byt v Púchove s balkónom

Reality Púchov

2 izbový byt | - | 58 m²

AURA | Concept Vám ponúka na prenájom 2-izbový byt v Púchove, ktorý ponúka praktické dispozičné

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Púchov

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Pozemok na výstavbu rodinného domu, Streženice - Keblie

Reality Púchov

Pozemok pre rodinné domy | Streženice | 2,220 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok o celkovej výmere 2220 m2, vo vyhľadávanej obci Strežen

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Púchov

169,000 € 76 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8525)
Reality v Martine (756)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30313)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23114)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Upresniť hľadanie