Obchodné priestory | Moravská | 34 m²
RealityZopos ponúka exkluzívne na predaj komerčný obchodný priestor o výmere 34 m², situovaný v
Cena dohodou
Polyfunkčný objekt | 1. mája | 350 m²
RealityZopos ponúka exkluzívne na predaj polyfunkčný objekt situovaný priamo v centre mesta Púc
372,600 € 1065 €/m²
3 izbový byt | 1. mája | 80 m²
RealityZopos ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s výmerou 80 m², nachádzajúci sa na 5. p
176,900 € 2211 €/m²
2 izbový byt | 50 m²
Byty na Rastislavovej ulici v meste Púchov sa na trhu dlho neohrejú. Dôvod je jednoduchý – ide
138,000 € 2760 €/m²
Garáž | 17 m²
Realitná kancelária Reality pre Vás - Eduard Kukosa ponúka na prenájom: Radovú garáž na Gora
90 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 858 m²
Rodinný dom na rekonštrukciu – Hoština, pozemok 858 m² TUreality ponúka na predaj rodinný dom v
120,000 € 140 €/m²
Administratívny objekt | 54 m²
EKOB - Reality Pre Vás - Eduard Kukosa Prenájom: Kancelárské priestory od 18m2 až po
144 €/mesiac 3 €/mesiac/m²
Administratívny objekt | 20 m²
Reality Pre Vás EDUARD KUKOSA ponúkana prenájom: Kancelária v centre mesta hneď oproti Kult
291 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Administratívny objekt | 29 m²
Reality Pre Vás Eduard Kukosa ponúka na prenájom : Kancelária v centre mesta 29 m2 na prvom
220 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 35 m²
Reality Pre Vás Eduard Kukosa ponúka na prenájom : Dvojkancelária kancelária v centre mesta
270 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 28 m²
Reality Pre Vás Eduard Kukosa ponúka na prenájom : Kancelária v centre mesta 28 m2 na druhom
190 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Objekt pre obchod | 160 m²
Realitná kancelária - Reality Pre Vás - Eduard Kukosa Ponúka na prenájom : Obchodno - sk
1,013 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Záhrada | Komenského | 305 m²
RealityZopos ponúka na predaj udržiavaný záhradný pozemok o výmere 305,4 m² nachádzajúci sa v P
25,900 € 85 €/m²
Administratívny objekt | Štefánikova | 46 m²
REALITY PRE VÁS ponúka prenájom: - priestrannú dvojizbovú klimatizovanú kanceláriu v centre
615 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Priemyselná zóna | nos | 1,723 m²
REALITY PRE VÁS- ponúka na predaj Komerčný stavebný pozemok v Púchove Evidovaný ako Zastavaná
69,000 € 40 €/m²
Objekt pre obchod | Dvory | 100 m²
Reality Pre Vás ponúka na prenájom : Nádherný otvorený priestor v centre mesta - časť Dv
725.24 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Objekt pre obchod | Dvory | 200 m²
1,379 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Garáž | 17 m²
Realitná kancelária Reality pre Vás - Eduard Kukosa ponúka na predaj: Radovú garáž na Gorazd
24,900 € 1465 €/m²
Rodinný dom | Zábreh | 264 m²
REALITY PRE VÁS Ponúka na predaj: Rodinný dom v super lokalite Púchova s úžasným výhľadom a vl
289,000 € 1095 €/m²
3 izbový byt | Obrancov mieru | 74 m²
REALITY PRE VÁS ponúka Na predaj - 3 izbový byt v poloprerobenom stave na 1 poschodí Zat
139,000 € 1878 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,658 m²
TUreality ponúka na predaj rozľahlý stavebný pozemok (1658 m2), vhodný na výstavbu rodinného do
50,000 € 30 €/m²
Obchodné priestory | Púchovská | 163 m²
Močarníková reality-financie ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa veľmi pekný zrekonštruovaný
6 €/m2/mesiac 6 €/m2/mesiac
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.