Chalupa, rekreačný domček | 62 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj samostatne stojacu, plne zariadenú rekreačnú chatu v krásnom a ti
214,990 € 3629 €/m²
3 izbový byt | Palúdzka | 82 m²
AstonReal! Vám ponúka exkluzívne na predaj priestranný a moderne zrekonštruovaný, štýlový 3-izb
Cena dohodou
Chalupa, rekreačný domček | Liptovské Kľačany | 77 m²
AstonReal ponúka na predaj ! Chalupa, kde sa spomaľuje čas – výnimočné miesto v srdci Liptova P
228,000 € 2961 €/m²
Rodinný dom | Liptovské Beharovce | 166 m²
AstonReal ponúka na predaj novostavbu moderného rodinného domu v pokojnej a vyhľadávanej lokali
299,000 € 1801 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Liptovský Ján | 1,980 m²
EXKLUZÍVNE - AstonReal ponúka na predaj Hotel Svätojánsky kaštieľ. Jedná sa o novo zrekonštruov
1,200,000 € 606 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 70 m²
PREDANÉ - ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal ponúka v zastúpení majiteľa
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Pavčina Lehota | 720 m²
AstonReal ponúka na predaj pozemok v Pavčinej Lehote o výmere 720m2 (41m x 17m). Nehnuteľnosť s
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Podbreziny Háje | 429 m²
AstonReal ponúka na predaj stavebný pozemok v meste Liptovský Mikuláš – časť Háje, vhodný na vý
79,990 € 186 €/m²
2 izbový byt | Ul. 1. mája | 53 m²
AstonReal ponúka na predaj 2-izbový byt s výmerou 53 m² v obľúbenom apartmánovom dome neďaleko
Cena dohodou
3 izbový byt | Štefánikova | 68 m²
AstonReal ponúka exkluzívne na predaj priestranný 3-izbový byt v pôvodnom stave, nachádzajúci s
Cena dohodou
Rodinný dom | Liptovské KĽačany | 77 m²
AstonReal ponúka na predaj ! Drevenica, kde sa spomaľuje čas – výnimočné miesto v srdci Liptova
228,000 € 2961 €/m²
2 izbový byt | Demänovská dolina | 58 m²
Exkluzívny investičný byt v Demänovej – prémiová lokalita pri Jasnej Realitná kancelária AstonR
220,000 € 3793 €/m²
2 izbový byt | Demänovská | 58 m²
AstonReal ponúka na predaj štýlový a nadštandardne zariadený apartmán s výmerou 58 m², situovan
220,000 € 3793 €/m²
1 izbový byt | Kpt. Nálepku | 60 m²
AstonReal ponúka na predaj štýlový, slnečný a priestranný apartmán s terasou v Liptovskom Mikul
163,000 € 2717 €/m²
3 izbový byt | Štefánikova | 68 m²
AstonReal ponúka na predaj moderný, štýlový a vkusne zrekonštruovaný 3-izbový byt s výmerou 68
217,000 € 3191 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Podbreziny | 434 m²
79,990 € 184 €/m²
2 izbový byt | Ul. 1 mája | 46 m²
AstonReal ponúka na predaj útulný a prakticky riešený 2-izbový byt s výmerou 46 m², nachádzajúc
140,000 € 3043 €/m²
2 izbový byt | Nevyplnená | 59 m²
Ponúkame na predaj štýlový apartmán s priestrannou terasou, situovaný v srdci obľúbeného Demä
265,000 € 4492 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 20 m²
Realitná kancelária RE/MAX Perfect vám ponúka na predaj záhradnú chatku v obľúbenej lokalite P
29,900 € 1495 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Ráztocká | 40 m²
Chcete podnikať v cestovnom ruchu priamo v najznámejšom a najväčšom Aquaparku na Slovensku, v
149,000 € 3725 €/m²
3 izbový byt | Nevyplnená | 97 m²
Slnečný 3,5-izbový byt (97 m²) v Demänovej – Brána do Jasnej Hľadáte bývanie, kde máte hory n
179,900 € 1855 €/m²
2 izbový byt | 47 m²
Exkluzívny 2-izbový apartmán na prízemí s predzáhradkou a terasou – ideálny na investíciu aj r
159,000 € 3383 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 56 m²
265,000 € 4732 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 800 m²
RE/MAX ponúka na predaj stavebný pozemok v meste Liptovský Mikuláš, mestská časť Okoličné – St
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.