Exkluzívny strešný byt s panoramatickou terasou – 227,92 m² | Kramáre Living

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Jaskový rad | 125.55 m²

Ponúkame na predaj jedinečný 4-izbový strešný byt v prémiovom projekte Kramáre Living. Tento by

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

799,900 € 6371 €/m²

Top
Top

Exkluzívny kompletne zariadený 4-izbový byt Horský Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Búdková | 145 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený, veľkorysý 4-izbový byt s 2 terasami v novostavbe

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,400 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Top
Top

Unikátny mezonetový byt pri lese s veľkými terasami

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Sološnická | 239 m²

BÝVANIE PRI LESE V BRATISLAVE AKO V RODINNOM DOME ZA CENU BYTU. Ponúkame Vám na predaj unikátny

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

Top
Top

Priestranný 4-izbový byt s lodžiou – 105,6 m², Športová ul.

Reality Rohožník

4 izbový byt | Športová | 105 m²

Ponúkame na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s murovaným šatníkom, pivnicou a veľkou lodžiou,

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Rohožník

159,000 € 1514 €/m²

Top
Top

BA Dúbravka - Villa Rustica - LUXUSNÝ 4i, 109m2, 2x balkón, loggia, 2x garážové státie, LES, CHKO, uzatvorená ulica

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 109 m²

Predáme atraktívny 4 - izbový byt v prémiovom projekte Villa Rustica ktorý bol realizovaný v no

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

450,000 € 4128 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

ZĽAVA 3000€ BA Ružinov - KRÁSNY, ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 4i BYT - Sklenárová ul., 80 M2, výborná lokalita, klimatizácia

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Sklenárova | 79 m²

Exkluzívne predáme 4 izbový kompletne zrekonštruovaný a krásne zariadený byt, Bratislava – Ruži

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

346,990 € 4392 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj tichý 4-izbový byt s unikátnou dispozíciou – Ružinov Trávniky, jazero Rohlík

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Sedmokrásková | 86.41 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

389,000 € 4502 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s krásnou terasou na Záhradníckej ulici v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Záhradnícka | 197.66 m²

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s krásnou terasou na Záhradníckej ulici v Starom

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

690,000 € 3491 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj 4-izbový byt na Račianskej ulici, MANHATTAN

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Račianska | 100.1 m²

HERRYS - Na predaj 4-izbový byt na Račianskej ulici, MANHATTAN Realitná kancelária HERRYS ponú

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

495,000 € 4945 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj svetlý a priestranný 4-izbový byt s garážou na Račianskom mýte

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Račianske mýto | 155.15 m²

HERRYS - Na predaj svetlý a priestranný 4-izbový byt s garážou na Račianskom mýte Realitná kan

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

549,000 € 3539 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj priestranný 4-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii vo vnútrobloku

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Krížna | 119.7 m²

HERRYS - Na predaj priestranný 4-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii vo vnútrobloku Realitn

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,000 € 4169 €/m²

Top
Top

4-izbový penthouse s 150 m² terasou a 2 garážami | Záhorská Bystrica (súkromná inzercia)

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 275 m²

Nie je to štandardný byt. A nie je to ani dom. Na predaj je výnimočný 4-izbový penthouse v pro

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

Cena dohodou

Top
Top

Rezidencia Rusínska | Komfortný 4-izbový byt v projekte - Štandard a pivnica v cene

Reality Prešov

4 izbový byt | Rusínska | 148.67 m²

Hľadáte moderné a praktické bývanie v lokalite, ktorá spája dynamiku mesta s pokojom súkromnej

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Prešov

421,000 € 2832 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Svetlý a priestranný 4-izbový byt s loggiou – Fončorda, B.B.

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Tulská 89 | 83.27 m²

Ponúkame na predaj príjemný, 4-izbový byt, ktorý vás zaujme svojou vzdušnosťou, praktickou dis

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

230,000 € 2762 €/m²

Top
Top

Tichý staromestský 3,5-izbový byt vo dvore – 29. augusta, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 29. augusta | 102.01 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj staromestský 3

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,990 € 3921 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Moderný 4-izbový byt v novostavbe v Slnečniciach, Béžová ulica, komfortné rodinné bývanie v obľúbenej časti Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Béžová | 87 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj priestranný 4-

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

449,990 € 5172 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Slnečný 4 - izbový byt Hliny VI

Reality Žilina

4 izbový byt | Bajzova | 82 m²

Slnečný 4-izbový byt v obľúbenej lokalite – ideálny pre rodinné bývanie Ponúkame na predaj pri

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

224,000 € 2732 €/m²

Top
Top

Unikátny 4-izb. byt s výhodami RD so slnečnou terasou, krbom a súkromnou záhradou.

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Zátišie | 120 m²

Spoločnosť DOMOVINA real ponúka exkluzívne na PREDAJ unikátny 4-izbový byt na 2NP. s výhodami r

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

449,000 € 3742 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NOMA | SLATINSKÁ- Veľký 4-izbový BYT s perfektnou DISPOZÍCIOU

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Slatinská | 80 m²

Ondrej Bugár a NOMA Realitné služby vám ponúkajú na PREDAJ tento priestranný 4-izbový byt v bra

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

231,750 € 2897 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Atraktívny 4 izbový mezonet s výhľadom na Bratislavský hrad a Dóm Sv. Martina, Panenská, 130 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Panenská | 127 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj priestranný, staromestský, veľkometrážny 4 izbový byt nachád

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,900 € 3936 €/m²

Top
Top

Luxusný novo zrekonštruovaný 4 izbový byt na prestížnej adrese

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Svetlá | 92 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj výnimočný, novo zrekonštruovaný 4-izbový byt, nachádzajúci sa

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 4337 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

4-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A SÚKROMNÝM PARKOVANÍM V POKOJNEJ ČASTI DÚBRAVKY

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Nejedlého | 103 m²

FEDORS GROUP vám ponúka exkluzívne na predaj priestranný 4-izbový byt na Nejedlého ulici v obľú

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

399,000 € 3874 €/m²

Top
Top

NADŠTANDARDNÝ 4 IZBOVÝ BYT S TERASOU NA HRADNOM KOPCI

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Matúšova | 108.13 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj nadštandardný 4-izbový byt v mestskej časti Staré

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

LUKRATÍVNY 4 IZBOVÝ PENTHOUSE NA HRADNOM KOPCI

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Matúšova | 161.53 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj veľkorysý 4-izbový penthouse v mestskej časti Star

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23080)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Upresniť hľadanie