2 izbový byt | Donovaly | 60.9 m²
Predstavte si, že v piatok zavriete notebook, sadnete do auta a o chvíľu už riešite jediné: kam
209,039 € 3432 €/m²
2 izbový byt | 45 m²
Základné Informácie Realitná kancelária NIDAL Vám ponúka na predaj moderný a veľmi príjemný 2-
280,000 € 6222 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Palisády | 732.06 m²
Ponúkame na prenájom 3 poschodia kancelárskych priestorov v zrekonštruovanej budove na ulici Pa
13.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Einsteinova | 37 m²
Workin je miesto, ktoré bolo navrhnuté tak, aby vám šetrilo čas aj starosti. Vo Workine ponúk
1,000 €/mesiac 27 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Drieňová | 90.57 m²
Bývanie pri Štrkovci: Priestranný 3-izbový byt s panoramatickým výhľadom Ak hľadáte domov, kde
439,000 € 4847 €/m²
2 izbový byt | Československej armády | 66 m²
Ponúkame vám na predaj veľký 2 izbový byt o celkovej výmere 66 m² (vrátane pivnice). Byt sa nac
156,000 € 2364 €/m²
2 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 46 m²
Bývajte hlavou v oblakoch... 2-IZBOVÝ BYT S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM NA RAKÚSKO – MATADORKA, B
245,000 € 5326 €/m²
4 izbový byt | Chalupkova | 160 m²
NA PREDAJ: Luxusný 4-izbový byt v Apollo Residence – Bratislava Staré Mesto Realitná spoločnos
799,000 € 4994 €/m²
2 izbový byt | Ďumbierska | 47.2 m²
NA PREDAJ SVETLÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN S BALKÓNOM V OBĽÚBENEJ LOKALITE NOVÉ MESTO – ĎUMBIERSKA ULIC
229,500 € 4862 €/m²
Reštaurácia | Trnavska cesta | 140 m²
Realitná kancelária LIVIANTE ponúka na ODSTÚPENIE kompletne zariadenú kaviareň v projekte NIDO
Cena dohodou
3 izbový byt | Rydzikova | 86.39 m²
Realitná kancelária LIVIANTE ponúka na PRENÁJOM svetlý 3-izbový byt s veľkou terasou v uzavreto
1,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Bottova | 68.75 m²
NA PRENÁJOM ÚPLNE NOVÝ 3-IZBOVÝ APARTMÁN V PROJEKTE METROPOLIS Realitná kancelária LIVIANTE, s
1,300 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
2 izbový byt | K lomu | 55.2 m²
Realitná kancelária LIVIANTE, s.r.o. Vám ponúka na prenájom moderný, vzdušný a svetlý 2-izbový
850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
5 a viac izbový byt | 400 m²
EXKLUZÍVNY STREŠNÝ MEZONET S PRIVÁTNOU STREŠNOU ZÓNOU | BRATISLAVA Realitná kancelária LIVIANT
Cena dohodou
2 izbový byt | Košická | 55.28 m²
Realitná kancelária LIVIANTE ponúka PREDAJ / postúpenie práv a záväzkov k 2-izbovému bytu v pre
385,000 € 6965 €/m²
2 izbový byt | Hanulova | 50.05 m²
Predstavujeme Vám atraktívny 2-izbový byt z druhej fázy rezidenčného projektu ZELENÉ ZÁLUHY v b
259,400 € 5183 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Polianky | 48 m²
Ponúkame na prenájom kancelársky priestor v lokalite Polianky (Dúbravka), ktorý je ihneď dostup
8.5 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
4 izbový byt | 84.93 m²
Základné informácie Ponúkame Vám na predaj výnimočný 4-izbový byt B.1 v rodinnom dome s troma
586,912 € 6911 €/m²
2 izbový byt | Továrenská | 45.9 m²
GRAVITAS vám ponúka na predaj dizajnový a útulný pôvodne 2-izbový byt orientovaný na východnú s
360,000 € 7843 €/m²
1 izbový byt | Floriánska | 47.7 m²
Byt sa prenajíma kompletne zariadený nadštandardným nábytkom na mieru. Súčasťou bytu sú vonkaj
1,100 €/mesiac 23 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Bratislavská | 90 m²
Ponúkame Vám na prenájom obchodné, kancelárske a skladové priestory Trenčín, Bavlnárska/Bratis
Cena dohodou
2 izbový byt | Ulica Veterná | 50.98 m²
LUCRON Vám ponúka exkluzívne na prenájom krásny 2 izbový byt o výmere 46,78 m2 + 4,20 m2 loggia
620 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Apartmán | Polianky | 32 m²
Ponúkame na predaj 1 izbový apartmán s južnou orientáciou a predzáhradkou. Apartmán má výmeru i
202,584 € 6331 €/m²
1 izbový byt | Polianky | 33.86 m²
Ponúkame na predaj novú etapu Čerešní - PLAZU, 1 izbový BYT so západnou orientáciou T15 - výme
187,449 € 5536 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.