2 izbový byt v novšej stavbe s výbornou polohou na úplnom začiatku Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zadunajská cesta | 45 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt na Zadunajskej ceste s výbornou polohou na úplnom začiatku Petr

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

225,000 € 5000 €/m²

Veľkorysý 3 izbový byt s balkónom s moderným dizajnom a s nádherným výhľadom

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Nobelova | 85 m²

Ponúkame na predaj nadštandardne zrekonštruovaný 3 izbový byt na Nobelovej ulici v Bratislave v

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

315,000 € 3706 €/m²

Zariadený 2 izbový byt v projekte Nový Jantár s loggiou a s výhľadom na zelenú krajinu

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Jantárová | 50 m²

Ponúkame na predaj vzdušný, tichý, svetlý 2 izbový byt v projekte Nový Jantár na Jantárovej uli

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

244,000 € 4880 €/m²

Útulný 2 izbový byt v tichej lokalite so zeleňou a s bezproblémovým parkovaním

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Bodrocká | 49 m²

Ponúkame na predaj útulný 2 izbový byt na Bodrockej ulici v Bratislave v mestskej časti Podunaj

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

178,000 € 3633 €/m²

SIMI real - tehlový 2 izbový byt

Reality Michalovce

2 izbový byt | Kpt. Nálepku | 54 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA SO SÚHLASOM MAJITEĽA ! ELEGANTNÉ BÝVANIE NA DOSAH CENTRA – KOMPLETNE ZREKON

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Michalovce

130,000 € 2407 €/m²

SIMI real - exkluzívny RD s bazénom

Reality Vinné

Rodinný dom | Nezadaná | 510 m²

So súhlasom majiteľa ! Výrazná zľava !!! Exkluzívna ponuka – zrekonštruovaný rodinný dom s hos

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Domy na predaj Vinné

319,000 € 625 €/m²

SIMI real - rekreačná drevená chalupa

Reality Vinné

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 70 m²

Exkluzívna ponuka So súhlasom majiteľa Zľava až 17 000€ NAŠA RK SIMI REAL vám ponúka na pred

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Vinné

98,000 € 1400 €/m²

SIMI real - 1,5 izbový byt bez balkóna

Reality Michalovce

2 izbový byt | Štefánikova | 40 m²

VÝHODNÁ PONUKA | 1,5-IZBOVÝ BYT PO ČIASTOČNEJ REKONŠTRUKCII A ZARIADENÝ Ponúkame na predaj 1,

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Michalovce

Info v RK

SIMI real - luxusná novostavba

Reality Vinné

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 85 m²

Výhodná ponuka ihneď k užívaniu Luxusná chata z kvalitných materiálov – Zemplínska šírava, Bi

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Vinné

Info v RK

SIMI real - zrekonštruovaný 2 izbák

Reality Michalovce

2 izbový byt | J. Murgaša | 54 m²

ŠTÝLOVÉ BÝVANIE PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII So súhlasom majiteľa Ponúkame na predaj modern

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Michalovce

126,000 € 2333 €/m²

SIMI real - 2 izbový byt s balkónom

Reality Michalovce

2 izbový byt | J. Murgaša | 50 m²

Novinka so súhlasom majiteľa ! Exkluzívne len u nás ! MODERNÉ BÝVANIE NA DOSAH CENTRA – 2 IZB

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Michalovce

135,990 € 2720 €/m²

SIMI real - tehlový 2 izbový byt

Reality Michalovce

2 izbový byt | Karola Kuzmányho | 50 m²

NA PREDAJ 2 IZBOVÝ BYT S ATMOSFÉROU MESTA NA DOSAH So súhlasom majiteľa ponúkame na predaj

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Michalovce

113,990 € 2280 €/m²

SIMI real - veľký 1 izbák s balkónom

Reality Michalovce

1 izbový byt | Salezianov | 44 m²

So súhlasom majiteľa INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ VO VYHĽADÁVANEJ LOKALITE Ponúkame na predaj ve

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Michalovce

83,990 € 1909 €/m²

**POZEMOK SO STAVEBNÝM POVOLENÍM V TICHEJ ČASTI DÚBRAVKY**

Reality Bratislava-Dúbravka

Pozemok pre rodinné domy | Strmé sady | 1,347 m²

Ponúkame a predaj stavebný pozemok so starším rodinným domom v TICHEJ časti mestskej časti Brat

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

579,000 € 430 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ- nebytový priestor na služby - 169 m2-Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Polyfunkčný objekt | Hlavná | 169 m²

Predáme v absolútnom centre mesta Dunajská Streda exkluzívne nebytové priestory o výmere 169 m2

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Dunajská Streda

220,000 € 1302 €/m²

PREDAJ - Stavebný pozemok BA IV.- Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Vlkovka | 1,065 m²

Predáme lukratívny stavebný pozemok-Záhorská Bystrica, časť Vlkovka. Pozemok-1065 m2 je priprav

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

495 €/m2 495 €/m2

PREDAJ - rekreačný pozemok - BA IV. - Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

Rekreačný pozemok | Veľká lúka | 962 m²

Predáme v lukratívnej časti BA IV.- Dúbravka vo veľmi príjemnej a tichej časti Veľká lúka pekn

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

195 €/m2 195 €/m2

PREDAJ - celoročne obyvatelna murovaná záhradná chata- Malacky

Reality Malacky

Záhradná chatka | Malacky | 53 m²

Predáme v krásnom tichom prostredí záhradkárskej osady Malacky - kompletne zrekonštruovanú celo

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Malacky

115,000 € 2170 €/m²

PREDAJ - charizmatický 7-izbový RD- novostavba - Štvrtok na Ostrove

Reality Štvrtok na Ostrove

Rodinný dom | Bielokrížna | 280 m²

PREDÁME exkluzívny 7-izbový RD vo Štvrtku na Ostrove novostavba s ÚP 280 m2 a skvelo upraveným

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Štvrtok na Ostrove

515,000 € 1839 €/m²

PREDAJ - 3-izbový byt s loggiou v zelenom prostredí- TRNAVA

Reality Trnava

3 izbový byt | Jiraskova | 72.5 m²

Hľadáte svetlý domov s príjemnou atmosférou? Predáme príjemný, charizmatický 3-izbový byt o vý

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trnava

224,000 € 3090 €/m²

PREDAJ - priestranný 5-izbový RD Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Bernolákovo | 160 m²

Predáme v lukratívnej časti obce Bernolákovo 3-podlažný 5-izbový veľkorysý rodinný dom s pozemk

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

314,000 € 1963 €/m²

RK EXPRES - na prenájom 2 izbový byt v Handlovej, centrum.

Reality Handlová

2 izbový byt | Nezadaná | 54 m²

Realitná kancelária EXPRES Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt o výmere 54 m2 s balkónom, ktorý

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Handlová

450 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

RK EXPRES - na predaj rodinný dom v Handlovej, ulica Ivana Krasku.

Reality Handlová

Rodinný dom | Ivana Krasku | 140 m²

Realitná kancelária EXPRES Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj rodinný dom, ktorý tvorí časť dvojdo

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Handlová

88,000 € 629 €/m²

RK EXPRES - REZERVOVANÝ 2 izbový tehlový byt v Handlovej, ul. Dimitrovova.

Reality Handlová

2 izbový byt | Dimitrovova | 55 m²

REZERVOVANÝ. Realitná kancelária EXPRES Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 2-izbový tehlový byt, k

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Handlová

52,500 € 955 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality v Martine (773)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23055)
Upresniť hľadanie