RK EXPRES - na predaj 1 izbový byt v Handlovej, ul. 29.augusta.

Reality Handlová

1 izbový byt | 29. augusta | 28 m²

Realitná kancelária EXPRES Vám ponúka na predaj útulný 1-izbový tehlový byt, ktorý sa nachádza

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Handlová

49,990 € 1785 €/m²

RK EXPRES - na predaj rodinný dom v Handlovej, ulica Ivana Krasku.

Reality Handlová

Rodinný dom | Ivana Krasku | 140 m²

Realitná kancelária EXPRES Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj rodinný dom, ktorý tvorí časť dvojdo

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Handlová

88,000 € 629 €/m²

RK EXPRES - REZERVOVANÝ 2 izbový tehlový byt v Handlovej, ul. Dimitrovova.

Reality Handlová

2 izbový byt | Dimitrovova | 55 m²

REZERVOVANÝ. Realitná kancelária EXPRES Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 2-izbový tehlový byt, k

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Handlová

52,500 € 955 €/m²

RK EXPRES - na predaj 2 izbový byt v Handlovej, ul. 29.augusta.

Reality Handlová

2 izbový byt | 29. augusta | 60 m²

Realitná kancelária EXPRES Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 2-izbový tehlový byt, ktorý sa nachá

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Handlová

62,000 € 1033 €/m²

RK EXPRES - na predaj rodinný dom v Handlovej, ul. Pekárska.

Reality Handlová

Rodinný dom | Pekárska | 140 m²

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Handlová

105,000 € 750 €/m²

RK EXPRES - na predaj komerčná budova s obchodom a pohostinstvom, okres Prievidza, obec Handlová, k.ú. Morovno.

Reality Handlová

Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 387 m²

Realitná kancelária EXPRES Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj samostatne stojacu komerčnú budovu,

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Handlová

157,500 € 407 €/m²

RK EXPRES - na predaj priestranný 3 izbový byt v Handlovej, ul. 29.augusta.

Reality Handlová

3 izbový byt | 29. augusta | 76 m²

Realitná kancelária EXPRES Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový tehlový byt, ktorý sa nach

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Handlová

85,000 € 1118 €/m²

RK EXPRES - na predaj rodinný dom v Handlovej, ul. Kpt. Nálepku, okres Prievidza.

Reality Handlová

Rodinný dom | Kpt. Nálepku | 180 m²

Realitná kancelária EXPRES Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj samostatne stojaci, tehlový rodinný

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Handlová

177,000 € 983 €/m²

RK EXPRES - na prenájom 2 izbový byt v Handlovej, ul. Partizánska.

Reality Handlová

2 izbový byt | Partizánska | 51 m²

Realitná kancelária EXPRES Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt o výmere 51 m2 s pivnicou, ktorý

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Handlová

420 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

RK EXPRES - REZERVOVANÝ 4 izbový byt v Handlovej, ul. Okružná.

Reality Handlová

4 izbový byt | Okružná | 84 m²

REZERVOVANÝ. Realitná kancelária EXPRES Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj slnečný, veľkometrážny

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Handlová

63,000 € 750 €/m²

RK EXPRES - na predaj rodinný dom v Nitrianskom Pravne.

Reality Nitrianske Pravno

Rodinný dom | Prievidzská | 120 m²

Realitná kancelária EXPRES Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj rodinný dom, ktorý sa nachádza v zas

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Nitrianske Pravno

94,000 € 783 €/m²

RK EXPRES - na prenájom 2 izbový byt v Handlovej, centrum.

Reality Handlová

2 izbový byt | Nezadaná | 54 m²

Realitná kancelária EXPRES Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt o výmere 54 m2 s balkónom, ktorý

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Handlová

450 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

RK EXPRES - na predaj penzión Vilma v Handlovej, po rekonštrukcii, ul. SNP.

Reality Handlová

Hotel, penzión, ubytovňa | SNP | 800 m²

Splňte si svoj sen o bývaní neďaleko centra mesta, alebo o investičnom podnikaní. Penzión v blí

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na predaj Handlová

560,000 € 700 €/m²

RK EXPRES - na predaj rodinný dom vo Veľkej Lehote, okr. Žarnovica.

Reality Veľká Lehota

Rodinný dom | Inovec | 200 m²

Realitná kancelária EXPRES Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom s letnou kuchyň

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Veľká Lehota

135,000 € 675 €/m²

RK EXPRES - na predaj rodinný dom v Ráztočne, okres Prievidza.

Reality Ráztočno

Rodinný dom | Morovnianská | 180 m²

Realitná kancelária EXPRES Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj po čiastočnej rekonštrukcii, samosta

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Ráztočno

210,000 € 1167 €/m²

Reality Handlová

2 izbový byt | 29. augusta | 60 m²

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Handlová

62,000 € 1033 €/m²

RK EXPRES - REZERVOVANÝ 4-izbový tehlový byt v Handlovej, kompletná rekonštrukcia.

Reality Handlová

4 izbový byt | 29. augusta | 87 m²

REZERVOVANÝ. Realitná kancelária EXPRES Vám ponúka na predaj 4-izbový veľkometrážny tehlový byt

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Handlová

86,500 € 994 €/m²

RD na predaj , pozemok 1125 m2, ihneď obývateľný. Exkluzívne u nás.

Reality Neverice

Rodinný dom | 150 m²

DN reality vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj rodinný dom s pozemkom ideálnych rozmero

Publikované: 15.01.2025 Aktualizované: 18.04.2026
Domy na predaj Neverice

120,000 € 833 €/m²

Predaj| Luxusný 3i RD v Šamoríne, 2min. od R7/D4| Gofar| Exkluzívne

Reality Holice

Rodinný dom | Nezadaná | 100.15 m²

Realitná kancelária ponúka na predaj moderný 3-izbový rodinný dom v Šamoríne, ktorý predstavuje

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Holice

258,000 € 2576 €/m²

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Hlavná | 100.15 m²

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

258,000 € 2576 €/m²

Reality Hamuliakovo

Rodinný dom | Hamuliakovo | 100.15 m²

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Hamuliakovo

258,000 € 2576 €/m²

Reality Lehnice

Rodinný dom | Nezadaná | 100.15 m²

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Lehnice

258,000 € 2576 €/m²

Predaj ihneď obývateľného rodinného domu, pozemok 1125 m2. Výhradne u nás

Reality Neverice

Rodinný dom | Školská | 150 m²

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 18.04.2026
Domy na predaj Neverice

120,000 € 800 €/m²

Predaj 4-izbový samostatný bungalov, Hurbanova Ves

Reality Hurbanova Ves

Rodinný dom | Buková | 130 m²

FinReal go ponúka exkluzívne na predaj moderný 4-izbový samostatne stojaci rodinný dom – bungal

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hurbanova Ves

329,000 € 2531 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8521)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23056)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Upresniť hľadanie