Skladovo-kancelársky, príp. obchodný priestor a kancelárie v areáli.

Reality Ivanka pri Dunaji

Priestor pre sklad | Nádražná | 480 m²

Ponúkame na prenájom skladovo - obchodné priestory na Nádražnej ul., v Ivanke pri Dunaji. Ide

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Ivanka pri Dunaji

2,000 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Sklad. priestory 200m2 - 1000m2, spevnené plochy do 6000m2 v areáli.

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | 500 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladové priestory a spevnené plochy. V stráženom oplotenom areáli na

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Výhodné ceny. Skolaudované byty a apartmány vo Vajnoroch.

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 50.5 m²

Najlepšie ceny novostavieb v Bratislave! 2-izb skolaudované apartmány od 164.000,- Eur! Ihneď k

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

164,000 € 3248 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nové skolaudované byty a nebytové priestory v projekte Diamant.

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Rybničná | 50.5 m²

Najlepšie ceny novostavieb v Bratislave! 2-izb. a 3-izb. skolaudované byty a apartmány od 164.0

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Vajnory

167,000 € 3307 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nové skolaudované byty a apartmány vo Vajnoroch.

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | Rybničná | 72 m²

Ponúkame na predaj byty a apartmány v polyfunkčnom dome Diamant, ktorý vie poskytnúť mestské bý

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

270,000 € 3750 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nové skolaudované byty, apartmány a obch.priestory vo Vajnoroch.

Reality Bratislava-Vajnory

Obchodné priestory | Rybničná | 100 m²

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Vajnory

260,000 € 2600 €/m²

Nové skolaudované byty a apartmány v projekte Diamant.

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Rybničná | 50.5 m²

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Vajnory

164,000 € 3248 €/m²

Kancelária 22m2 v menšej administratívnej budove v areáli pri Bozine.

Reality Pezinok

Kancelárie, administratívne priestory | Šenkvická cesta | 22 m²

Ponúkame Vám menšiu kanceláriu v širšom centre Pezinka, o výmere 22m2 na Šenkvickej ceste, neď

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Pezinok

200 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Pôda na poľnohospodárske účely. Budmerice

Reality Budmerice

Orná pôda | 5,550 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok - ornú pôdu v Budmericiach. Pozemok je rovinatý, je to pole. Po

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Budmerice

1.9 €/m2 2 €/m2

Hľadáme na kúpu pozemok pre liečebňu v Bratislavskom, Trnavskom kraji

Reality Trnava

Hotel, penzión, ubytovňa | 0 m²

Pre našich klientov hľadáme na kúpu pozemok pre liečebňu ( pre občiansku vybavenosť) v Bratisla

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na kúpa Trnava

Cena dohodou

Kúpime pôdu, záhradu, vinohrad v okrese Pezinok.

Reality Modra

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 2,000 m²

Pre našich klientov hľadáme na kúpu pozemky na súkromné využitie v okrese Pezinok: - vinohrad

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na kúpa Modra

Cena dohodou

Hľadáme pozemok na výstavbu haly v Pezinku, Senci a okolí.

Reality Pezinok

Komerčná zóna | Nezadaná | 1,500 m²

Pre našich klientov hľadáme pozemky na výstavbu priemyselných hál a predajne . Výmera: od

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na kúpa Pezinok

Cena dohodou

Moderný 3i.byt s klímou, terasou a parkovaním.Províziu neplatíte.

Reality Pezinok

3 izbový byt | Moyzesova | 75 m²

Ponúkame Vám moderný 3-izb.byt o výmere 84m2 (75m2 + terasa 9m2) v novšom bytovom dome Panorama

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Pezinok

780 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Hľadáme na prenájom prízemný priestor 80m2-250m2 v BA IV a BA V.

Reality Bratislava-Dúbravka

Obchodné priestory | 100 m²

Pre nášho klienta hľadáme na prenájom nebytový (obchodný) priestor / objekt, prípadne väčší pri

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na podnájom Bratislava-Dúbravka

Cena dohodou

Nové skolaudované byty a apartmány vo Vajnoroch.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 50.5 m²

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

164,000 € 3248 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Kancelárske, obchodné a skladové priestory od 14m2 do 500m2 v areáli.

Reality Ivanka pri Dunaji

Kancelárie, administratívne priestory | Nádražná | 60 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske, obchodné a skladové priestory od 20m2 do 500m2 na Nádražnej u

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Ivanka pri Dunaji

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Hľadáte pôdu, les alebo lúku v okrese Pezinok? Budmerice

Reality Budmerice

Orná pôda | 2,100 m²

Ponúkame pozemky za výhodnú cenu v Bratislavskom kraji! Pozemok v katast. území Dubová, veden

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Budmerice

7,500 € 4 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame pozemky, od 1000m2, pôdu a les, spolu viac ako 4ha.

Reality Horný Tisovník

Orná pôda | 6,600 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky v obci Horný Tisovník, okr. Detva. Ide o ornú pôdu, trvalý tráv

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Horný Tisovník

1.1 €/m2 1 €/m2

Hľadáme na kúpu pozemky na výstavbu v Bratislavskom kraji.

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

Pre našich klientov hľadáme na kúpu pozemky - na výstavbu bytov, rodinných domov, domu pre seni

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na kúpa Bratislava-Rača

Cena dohodou

Hľadáme na kúpu pozemok pre liečebňu v Bratislavskom kraji

Reality Senec

Komerčná zóna | 3,000 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na kúpa Senec

Cena dohodou

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 50.5 m²

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

167,000 € 3307 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderné kancelárske priestory na prenájom v novostavbe v širšom centre

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 57 m²

Ponúkame Vám na prenájom atraktívne, moderné kancelárske a obchodné priestory v administratívny

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kúpime garsónku alebo 1-izb. byt v Pezinku.

Reality Pezinok

Garsónka | Nezadaná | 25 m²

Pre nášho klienta hľadáme na kúpu byt v centre/širšom centre Pezinka (aj lokality Juh, Sahara,

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Pezinok

120,000 € 4800 €/m²

Nový priestranný 3iz. byt s klimatizáciou, balkónom a parkovaním.

Reality Pezinok

3 izbový byt | Mahulanka | 65 m²

Ponúkame Vám moderný 3-izb.byt (70m2) v novom bytovom dome s balkónom a parkovacím miestom na u

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Pezinok

620 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Rodinné domy na predaj (23053)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie