DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj kompletne rekonštruovaný trojpodlažný rodinný dom s garážom, krytou terasou a krásne upravenou záhradou v obci Opatovský Sokolec

Reality Okoč

Rodinný dom | 192 m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj kompletne rekonštruovaný trojpodlažný rodinný dom s g

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Okoč

180,000 € 938 €/m²

Rezervovaný/ DIAMOND HOME s.r.o , ponúka Vám na predaj 2 izbový byt Dunajská Streda, Nová Ves

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 44 m²

DIAMOND HOME s.r.o , ponúka Vám na predaj 2 izbový byt Dunajská Streda, Nová Ves. Plocha: úžitk

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

109,990 € 2500 €/m²

DIAMOND HOME ,s.r.o. Vám ponúka nadštandardný 5 izbový rekreačný dom pri Dunaji v Gabčíkove

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | Prístav | 180 m²

DIAMOND HOME s.r.o ponúka Vám na predaj 5 izbový rekreačný dom pri Dunaji v Gabčíkove, Prístav

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

260,000 € 1444 €/m²

Len u nás!DIAMOND HOME s.r.o ponúka Vám na predaj celoročne obývateľnú chatu v Gabčíkovo prístav v priamo pri Dunaji chatovej oblasti

Reality Gabčíkovo

Chalupa, rekreačný domček | Prístav | 100 m²

DIAMOND HOME s.r.o ponúka Vám na predaj celoročne obývateľnú chatu v Gabčíkovo prístav v priamo

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Gabčíkovo

64,900 € 649 €/m²

Len u nás!DIAMOND HOME s.r.o , ponúka Vám na predaj garsónku v Dunajskej Strede , ulica Ružový háj kúsok od centre mesta.

Reality Dunajská Streda

Garsónka | 25 m²

DIAMOND HOME s.r.o , ponúka Vám na predaj garsónku v Dunajskej Strede , ulica Ružový háj kúsok

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

88,900 € 3556 €/m²

Rezervovaný/Predáme stavebný pozemok v Gabčíkove za korektnú cenu

Reality Gabčíkovo

Pozemok pre rodinné domy | Gabčíkovo | 1,243 m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj stavebný pozemok v Gabčíkove .Pozemok je oplotený zo v

Publikované: 30.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

86,550 € 70 €/m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj 3 izbového rodinného domu v obci Ohrady

Reality Ohrady

Rodinný dom | 90 m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj krásnu novostavbu 3 izbového rodinného domu v obci Ohr

Publikované: 27.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ohrady

156,900 € 1743 €/m²

DIAMOND HOME s.r.o. exkluzívne ponúka Vám na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Kráľovičové Kračany

Reality Kráľovičove Kračany

Rodinný dom | 100 m²

DIAMOND HOME s.r.o. exkluzívne ponúka Vám na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Kráľovičové Kra

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kráľovičove Kračany

Cena dohodou

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj, kompletne podpivničený garáž v radovej zástavbe pár krokov od centre mesta v Dunajskej Strede ulica Jilemnického

Reality Dunajská Streda

Garáž | Jilemnického | 36 m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj, kompletne podpivničený garáž v radovej zástavbe pár k

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Dunajská Streda

27,000 € 750 €/m²

DIAMOND HOME s.r.o. - Marian Petrovič maklér ponúka Vám na predaj 4 izbový rodinný dom vo vyhladávanej a tichej lokalite v obci Povoda časť Lidér Tejed

Reality Povoda

Rodinný dom | 199 m²

DIAMOND HOME s.r.o. - Marian Petrovič maklér ponúka Vám na predaj 4 izbový rodinný dom vo vyhla

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Povoda

250,000 € 1256 €/m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj izbového rodinného domu v obci Ohrady

Reality Ohrady

Rodinný dom | 90 m²

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ohrady

156,900 € 1743 €/m²

LEN U NÁS! Predáme lukratívny stavebný pozemok 1 km od Dunajskej Stredy v Mliečanoch

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Mliečany | 1,902 m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj lukratívny stavebný pozemok 1 km od Dunajskej Stredy v

Publikované: 26.06.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

240,000 € 126 €/m²

Pre INVESTOROV lukratívny stavebný pozemok v obci Holice priamo pri nájazde na diaľnicu R7.

Reality Holice

Pozemok pre rodinné domy | Stará Gala | 6,017 m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj lukratívny stavebný pozemok v obci Holice priamo pri n

Publikované: 02.11.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Holice

70 €/m2 70 €/m2

Len u nás!Chata na predaj priamo pri brehu ideálne pre rybárov ako aj na oddych v Gabčíkovo,Prístav

Reality Gabčíkovo

Chalupa, rekreačný domček | Prístave | 150 m²

DIAMOND HOME s.r.o ponúka Vám na predaj celoročne obývateľnú chatu v Gabčíkovo prístv v priamo

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Gabčíkovo

39,990 € 267 €/m²

Reality Gabčíkovo

Chalupa, rekreačný domček | Prístave | 150 m²

Publikované: 04.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Gabčíkovo

39,990 € 267 €/m²

LEN U NÁS!!!Výborný investičný zámer/DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj novo rekonštruovaný rodinný dom s tromi bytovými jednotkami v obci Tomášíkovo

Reality Tomášikovo

Rodinný dom | 318 m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj novo rekonštruovaný rodinný dom s tromi bytovými jed

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Tomášikovo

326,000 € 1025 €/m²

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 44 m²

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

109,990 € 2500 €/m²

ARETÉ REAL - PONÚKAME NA PREDAJ 1-IZBOVÝ BYT v STUPAVE, KÚPOU VOĽNÝ

Reality Stupava

1 izbový byt | Jilemnického | 36.6 m²

ARETÉ REAL- Z poverenia klienta ponúkame na predaj 1 izbový byt v Stupave. Ponúkame na predaj

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Stupava

135,000 € 3689 €/m²

ARETÉ REAL - PREDAJ 5,6 ha POZEMKU NA VÝROBU A SKLADY, LAKŠÁRSKA NOVÁ VES

Reality Lakšárska Nová Ves

Komerčná zóna | Lakšárska Nová Ves | 56,133 m²

Postavte si objekt alebo objekty na výrobu a skladovanie do veľkosti 3,36 ha. Prípadne využite

Publikované: 19.01.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Lakšárska Nová Ves

799,900 € 14 €/m²

ARETÉ REAL – PREDAJ DVOCH REKREAČNÝCH CHÁT V RADOVEJ ZÁSTAVBE, LIMBACH, MEDVEDIE ÚDOLIE

Reality Limbach

Chalupa, rekreačný domček | Potočná | 165 m²

Chceli by ste dve chaty v lone prírody a zároveň v blízkosti hlavného mesta Bratislavy? Nech sa

Publikované: 15.09.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Limbach

135,000 € 818 €/m²

ARETÉ REAL – PREDAJ BUDOVY NA ŠPORTOVÉ A REKREAČNÉ ÚČELY S TROMA CHATKAMI, MODRA, HARMÓNIA

Reality Modra

Polyfunkčný objekt | Okružná | 533 m²

Podnikajte v budove s priestormi pre športové a rekreačné účely v príjemnom horskom prostredí r

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Modra

799,000 € 1499 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Modra

Hotel, penzión, ubytovňa | Okružná | 533 m²

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Modra

799,000 € 1499 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ARETÉ REAL - PREDAJ 698 m2 STAVEBNÉHO POZEMKU S FAMÓZNYM VÝHĽADOM, PEZINOK, VINICE

Reality Pezinok

Pozemok pre rodinné domy | Vinice | 698 m²

Postavte si dom a bývajte na pozemku s famóznym výhľadom obklopeným prírodou a vinicami malokar

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Pezinok

300 €/m2 300 €/m2

Areté real-Predaj atraktívneho stavebného pozemku v pokojnej lokalite s dobrou dostupnosťou v Budmericiach

Reality Budmerice

Pozemok pre rodinné domy | Revolučná | 832 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok o výmere 832 m², ktorý je situovaný v pokojnej lokalit

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Budmerice

149,000 € 179 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23061)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (773)
Upresniť hľadanie