Areté real-prenájom slnečného 1izb. bytu s loggiou, pivnicou v Pezinku na sídlisku Sever

Reality Pezinok

1 izbový byt | L.Novomeského | 38 m²

Areté real -Ponúkame na prenájom 1 izbový byt v Pezinku na sídlisku Sever, ktorý poskytuje p

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Pezinok

500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

ARETÉ REAL - PRIPRAVUJEME PREDAJ VINÁRSKEHO RODINNÉHO DOMU S HOSPODÁRSKOU BUDOVOU V CENTRE MODRY, DOLNÁ

Reality Modra

Rodinný dom | Dolná 25 | 252 m²

Objavte atmosféru starého vinohradníckeho mesta a vytvorte si domov s dušou na mieste, kde hist

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Modra

179,900 € 714 €/m²

ARETÉ REAL - PREDAJ 2546 M2 POZEMKU V BUSINESS PARKU P1, PEZINOK, PRI MAJERI

Reality Pezinok

Komerčná zóna | Pri Majeri | 2,546 m²

Chceli by ste ideálne miesto na podnikanie? Nech sa páči, príďte pozrieť. Naša realitná kancel

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Pezinok

120 €/m2 120 €/m2

ARETÉ REAL – PREDAJ ORLIEHO JAZIERKA S OČARUJÚCIM POZEMKOM A VINICOU V MODRE, ČASŤ ŠARKAPERKY

Reality Modra

Rekreačný pozemok | Šarkaperky | 6,270 m²

Balzam na dušu. Kúp si vlastný kúsok prírody s jazierkom v Modre, časť Šarkaperky. Naša realit

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Modra

345,288 € 55 €/m²

Areté real- Prenájom 3-izbového bytu s parkovacím miestom v obci Viničné

Reality Viničné

3 izbový byt | Hlavná | 80 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 3-izbový byt s príslušenstvom o výmere 80 m², nachádzajúci sa

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Viničné

720 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Areté real - Prenájom priestoru pre služby, príp. kancelárskeho, skladového priestoru v centre Pezinka, Hrnčiarska ul.

Reality Pezinok

Obchodné priestory | Hrnčiarska | 60 m²

Ponúkame na prenájom priestor o výmere 60 m², nachádzajúci sa na prízemí s priamym vstupom z ul

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Pezinok

11 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Areté real - Nadštandardný, priestranný 5-izbový byt v rodinnom dome s parkovaním vo výbornej lokalite v Pezinku

Reality Pezinok

5 a viac izbový byt | 190 m²

Ponúkame na prenájom nadštandardné bývanie v podobe samostatnej a plne oddelenej časti dvojgene

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Pezinok

1,000 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Areté real - Predaj pozemku v lokalite Talihov dvor v Pezinku, investičná príležitosť

Reality Pezinok

Komerčná zóna | Talihov dvor | 367 m²

Ponúkame na predaj oplotený pozemok v žiadanej lokalite Talihov dvor v Pezinku, ktorá je známa

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Pezinok

94,900 € 259 €/m²

Areté real- Prenájom kancelárie s balkónom v centre Senca

Reality Senec

Kancelárie, administratívne priestory | Lichnerová | 20 m²

Areté real - Vám ponúka na prenájom klimatizované kancelárske priestory priamo na pešej zóne s

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Senec

490 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

Areté real - Zľava!Predaj dvojgeneračného rodinného domu vhodného aj na podnikanie spojeného s bývaním v strategickej lokalite s prístupom priamo z hlavnej cesty v obci Viničné

Reality Pezinok

Rodinný dom | Hlavná,Viničné | 170 m²

Ponúkame Vám na predaj dvojpodlažný dvojgeneračný rodinný dom s potenciálom pre podnikanie aj b

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Pezinok

319,900 € 1941 €/m²

Areté real - Predaj nádhernej chaty s príjemnou atmosférou v krásnom prostredí pod lesom, s panoramatickým výhľadom, Bratislava III

Reality Bratislava-Vajnory

Chalupa, rekreačný domček | nezadané | 75 m²

Ponúkame na predaj chatu v krásnej, tichej lokalite s nádherným výhľadom, v obklopení Malých Ka

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Vajnory

149,000 € 2640 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Areté real - Prenájom nebytového priestoru s parkovacím miestom v blízkosti centra Pezinka, Trnavská ul.

Reality Pezinok

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská | 49.59 m²

Ponúkame na prenájom nebytový priestor s parkovacím miestom nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lok

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Pezinok

11.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom výborne dispozične riešeného 3-izbového bytu vo vyhľadávanej lokalite

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Kadnárová | 79 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na prenájom krásny 3-izbový byt s loggiou a balkónom, s výmerou 7

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Neplaťte províziu za sprostredkovanie predaja Vášho bytu v Starom Meste, Palisády a blízke okolie

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme väčší byt v Starom Meste, v lokalite Palisády a okolie, prípadn

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

ARETÉ REAL- Ponúkame na predaj rodinný dom v tichej časti v meste MODRA, na slnečnom pozemku s veľkorysou výmerou 1790m2

Reality Modra

Rodinný dom | Podhorská ul | 100 m²

;Realitná kancelária ARETÉ REAL- Ponúkame Vám na predaj zdravý, tehlový rodinný dom na slnečno

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Modra

480,000 € 4800 €/m²

ARETÉ REAL- PREDAJ TEHLOVÉHO 3,5 IZB.BYTU V PEZINKU, NA SKOK CENTRUM, SLNEČNÝ S VEĽKORYSOU VÝMEROU,BALKÓN

Reality Pezinok

4 izbový byt | Suvorovova | 81.8 m²

ARETÉ REAL VÁM PONÚKA NA PREDAJ: Priestranný 3,5 - izbový mezonetový byt v Pezinku – Sídlisko

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Pezinok

279,900 € 3422 €/m²

ARETÉ REAL - PRENÁJOM 75 m2 KOMERČNÉHO PRIESTORU V CENTRE, PEZINOK, JESENSKÉHO

Reality Pezinok

Kancelárie, administratívne priestory | Jesenského | 75 m²

Naša realitná kancelária Areté real Vám ponúka na prenájom komerčný priestor v priamom centre P

Publikované: 29.04.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Pezinok

590 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

ARETÉ REAL – PREDAJ RODINNÉHO DOMU S NEBYTOVÝMI BUDOVAMI KONČIACIMI NÁDÁHERNOU ZÁHRADOU A MESTSKÝMI HRADBAMI V CENTRE MODRY, ŠTÚROVA

Reality Modra

Rodinný dom | Štúrova | 871.4 m²

Bývaj alebo podnikaj, prípadne oboje na nádhernom mieste v priamom centre mesta! Exkluzívne ib

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Modra

695,000 € 798 €/m²

Areté real - predaj priestranného RD v Grinave

Reality Pezinok

Rodinný dom | Orešie | 160 m²

Areté real vám ponúka na predaj tehlový, dvojpodlažný RD v Grinave. Bol postavený v roku 1975.

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Pezinok

345,000 € 2156 €/m²

Areté real, Predaj dvojpodlažnej budovy vhodnej na podnikanie v obci Limbach - ideálna investičná príležitosť

Reality Limbach

Objekt pre obchod | 207.88 m²

Ponúkame na predaj atraktívnu nehnuteľnosť v obľúbenej lokalite Limbach, ktorá slúžila ako štýl

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Limbach

680,000 € 3271 €/m²

Areté real, Predaj pozemku v záhradkárskej lokalite vhodného na stavbu záhradnej chaty v krásnom prostredí, Krížna ul. Pezinok

Reality Pezinok

Záhrada | Krížna | 593 m²

Ponúkam na predaj slnečný pozemok – záhradu v tichej a obľúbenej lokalite Pezinka v blízkosti p

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Pezinok

129,000 € 218 €/m²

ARETÉ REAL – PREDAJ NÁDHERNÉHO 677m2 STAVEBNÉHO POZEMKU, BOROVÁ

Reality Borová

Pozemok pre bytovú výstavbu | 677 m²

Hľadáte pozemok, kde si vytvoríte domov presne podľa svojich predstáv? Máme pre vás skvelú príl

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Borová

104,900 € 155 €/m²

ARETÉ REAL – PREDAJ 3845m2 VINICE, PEZINOK, VIMPERGY

Reality Pezinok

Vinica, chmelnica | Vimpergy | 3,845 m²

Naša realitná kancelária Areté real Vám ponúka na predaj neobrábanú vinicu v lokalite s najstar

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Pezinok

24,900 € 6 €/m²

Areté real - Predaj výborne dispozične riešeného 4-izbového rodinného domu v dobrej a tichej lokalite v Šenkviciach

Reality Šenkvice

Rodinný dom | Sv. Urbana | 88.25 m²

Ponúkame na predaj veľmi peknú, výborne dispozične riešenú novostavbu jednopodlažného rodinn

Publikované: 08.10.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Šenkvice

299,000 € 3388 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8523)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Rodinné domy na predaj (23061)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (773)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Upresniť hľadanie