Len u nás! DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj 3 izbový byt v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Smetanov Háj | 72 m²

DIAMOND HOME s.r.o. - Marian Petrovič maklér ponúka Vám na predaj 3 izbový byt vo vyhladávanej

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

155,000 € 2153 €/m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Ohrady

Reality Ohrady

Rodinný dom | 90 m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Ohrady. Plocha pozemku: 27

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ohrady

155,000 € 1722 €/m²

Hľadám 1 alebo 2 izbový byt v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 48 m²

Hľadám 1 alebo 2 izbový byt v Dunajskej Strede do 110 000,-Eur pre konkretného klienta. Prosím

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

110,000 € 2292 €/m²

Posledný voľný/DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj 4 izbovú novostavbu za bezkonkurenčnú cenu v Dolnom Štáli

Reality Dolný Štál

Rodinný dom | 95 m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj novostavbu 4 izbového rodinného domu s tepelným čerpad

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dolný Štál

215,500 € 2268 €/m²

Reality Dolný Štál

Rodinný dom | 95 m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj novostavbu 4 izbového rodinného domu s tepelným čerpa

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dolný Štál

215,500 € 2268 €/m²

Len u nás! DIAMOND HOME s.r.o ponúka Vám na predaj celoročne obývateľnú chatu v Gabčíkovo prístav v priamo pri Dunaji chatovej oblasti

Reality Gabčíkovo

Chalupa, rekreačný domček | Prístav | 100 m²

DIAMOND HOME s.r.o ponúka Vám na predaj celoročne obývateľnú chatu v Gabčíkovo prístav v priamo

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Gabčíkovo

64,900 € 780 €/m²

Nenechajte si újsť zarezervovať si pre Vás ideálný 3 izbový byt v novostavbe meste v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Panonský Háj | 86 m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám novovstavané byty na Pannónskom háje vo vyhľadávanej časti Dunaj

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

187,600 € 2304 €/m²

Nenechajte si újsť zarezervovať si pre Vás ideálný 3 izbový byt v novostavbe v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Panonský Háj | 0 m²

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

187,600 €

Len u nás! Na predaj lukratívny stavebný pozemok v Dunajskom Klátove

Reality Dunajský Klátov

Pozemok pre rodinné domy | Dunajský Klátov | 600 m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj lukratívny stavebný pozemok 5 km od Dunajskej Stredy v

Publikované: 28.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Dunajský Klátov

57,000 € 95 €/m²

Rezervované/DIAMOND HOME s.sr.o. ponúka Vám pekne rekonštruovaný veľkometrážny 3 izbový byt v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 81 m²

DIAMOND HOME s.r.o. Vám ponúka na predaj krásny rekonštruovaný 3 -izbový veľkometrážny byt v D

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

1 € 0 €/m²

Rezervovaný/DIAMOND HOME s.r.o , ponúka Vám na predaj priestranný 3 izbový byt s parkovacím státím v obci Blatná na Ostrove , ktorý sa nachádza priamo R7

Reality Blatná na Ostrove

3 izbový byt | 126 m²

Len u nás! DIAMOND HOME s.r.o , ponúka Vám na predaj priestranný 3 izbový byt s parkovacím

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Blatná na Ostrove

1 € 0 €/m²

LEN U NÁS!!! 3 minuty od R7 Na predaj stavebný pozemok v obci Jastrabie Kračany

Reality Kostolné Kračany

Pozemok pre rodinné domy | Jastrabie Kračany | 816 m²

DIAMOND HOME s.r.o. , ponúka Vám na predaj súmerný stavebný pozemok.Plocha pozemku 816 m2. Ele

Publikované: 21.10.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kostolné Kračany

102,000 € 125 €/m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj krásny 3 izbový rodinný dom v centre Dunajskej Stredy

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 155 m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj krásny 3 izbový rodinný dom v centre Dunajskej Stredy.

Publikované: 14.08.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

249,000 € 1710 €/m²

LEN U NÁS!!!Výborný investičný zámer/DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj novo rekonštruovaný rodinný dom s tromi bytovými jednotkami v obci Tomášíkovo

Reality Tomášikovo

Rodinný dom | Tomášikovo | 318 m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj novo rekonštruovaný rodinný dom s tromi bytovými jed

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Tomášikovo

326,000 € 1025 €/m²

Len u Nás! DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj novostavbu 4 izbového rodinného domu garážom pre 2 autá v obci Topoľníky

Reality Topoľníky

Rodinný dom | 270 m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj novostavbu 4 izbového rodinného domu garážom pre 2 aut

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Topoľníky

270,000 € 1000 €/m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj, garáž v Dunajskej Strede, na začiatku Kračanskej cesty

Reality Dunajská Streda

Garáž | Kračanská cesta | 0 m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj, garáž v Dunajskej Strede, na začiatku Kračanskej

Publikované: 20.04.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Dunajská Streda

18,500 €

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj kompletne rekonštruovaný trojpodlažný rodinný dom s garážom, krytou terasou a krásne upravenou záhradou v obci Opatovský Sokolec

Reality Okoč

Rodinný dom | 192 m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj kompletne rekonštruovaný trojpodlažný rodinný dom s g

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Okoč

180,000 € 938 €/m²

Rezervovaný/ DIAMOND HOME s.r.o , ponúka Vám na predaj 2 izbový byt Dunajská Streda, Nová Ves

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 44 m²

DIAMOND HOME s.r.o , ponúka Vám na predaj 2 izbový byt Dunajská Streda, Nová Ves. Plocha: úžitk

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

109,990 € 2500 €/m²

DIAMOND HOME ,s.r.o. Vám ponúka nadštandardný 5 izbový rekreačný dom pri Dunaji v Gabčíkove

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | Prístav | 180 m²

DIAMOND HOME s.r.o ponúka Vám na predaj 5 izbový rekreačný dom pri Dunaji v Gabčíkove, Prístav

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

260,000 € 1444 €/m²

Len u nás!DIAMOND HOME s.r.o ponúka Vám na predaj celoročne obývateľnú chatu v Gabčíkovo prístav v priamo pri Dunaji chatovej oblasti

Reality Gabčíkovo

Chalupa, rekreačný domček | Prístav | 100 m²

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Gabčíkovo

64,900 € 649 €/m²

Len u nás!DIAMOND HOME s.r.o , ponúka Vám na predaj garsónku v Dunajskej Strede , ulica Ružový háj kúsok od centre mesta.

Reality Dunajská Streda

Garsónka | 25 m²

DIAMOND HOME s.r.o , ponúka Vám na predaj garsónku v Dunajskej Strede , ulica Ružový háj kúsok

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

88,900 € 3556 €/m²

Rezervovaný/Predáme stavebný pozemok v Gabčíkove za korektnú cenu

Reality Gabčíkovo

Pozemok pre rodinné domy | Gabčíkovo | 1,243 m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj stavebný pozemok v Gabčíkove .Pozemok je oplotený zo v

Publikované: 30.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

86,550 € 70 €/m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj 3 izbového rodinného domu v obci Ohrady

Reality Ohrady

Rodinný dom | 90 m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj krásnu novostavbu 3 izbového rodinného domu v obci Ohr

Publikované: 27.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ohrady

156,900 € 1743 €/m²

DIAMOND HOME s.r.o. exkluzívne ponúka Vám na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Kráľovičové Kračany

Reality Kráľovičove Kračany

Rodinný dom | 100 m²

DIAMOND HOME s.r.o. exkluzívne ponúka Vám na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Kráľovičové Kra

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kráľovičove Kračany

Cena dohodou

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (773)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Rodinné domy na predaj (23061)
Upresniť hľadanie