CUKROVAR - Predzáhradkový 2i byt v rezidenčnej štvrti s výhľadom do vnútrobloku | dokončenie 1Q 2027

Reality Trnava

2 izbový byt | Cukrovarská | 48 m²

Projekt Cukrovar, za ktorým stojí developer UNITED Real Estate, prináša do mesta nový impulz a

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trnava

193,683 € 4035 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NEO | Stavebné pozemky obklopené prírodou v tichej lokalite pri Trnave - Biely Kostol

Reality Biely Kostol

Pozemok pre rodinné domy | Bronzová | 579 m²

Ponúkame na predaj skolaudované stavebné pozemky v novo vybudovanej rezidenčnej zóne v Bielom K

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Biely Kostol

250 €/m2 250 €/m2

NEO - OC SOFI, TRNAVA- prenájom, takmer 320m²

Reality Trnava

Polyfunkčný objekt | Bratislavská ulica | 318.28 m²

EXKLUZÍVNY KOMERČNÝ PRIESTOR V OC SOFI 318,28 m² | VÝBORNÁ VIDITEĽNOSŤ | FLEXIBILNÉ VYUŽITIE

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na prenájom Trnava

12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO - 2i byt s parkovacím miestom v projekte MIKO

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Mikovíniho | 52 m²

Realitná kancelária NEOREAL Vám prináša na prenájom štýlový a kompletne zariadený 2-izbový byt

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Trnava

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

NEO - Rodinný dom s veľkorysým pozemkom v malokarpatskom prostredí

Reality Horná Krupá

Rodinný dom | Nezadaná | 122 m²

Realitná kancelária Neoreal vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v obci Horná Krupá. Ne

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Horná Krupá

150,000 € 1230 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO - Trnava - Obchodný priestor v OC SOFI

Reality Trnava

Objekt pre obchod | Bratislavská ulica | 236.7 m²

EXKLUZÍVNY KOMERČNÝ PRIESTOR V OC SOFI 236,7 m² | VÝBORNÁ VIDITEĽNOSŤ | FLEXIBILNÉ VYUŽITIE

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Trnava

12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO- priestranný slnečný 2-izbový byt

Reality Trenčín

2 izbový byt | Rulandská | 50 m²

Ponúkame na prenájom priestranný slnečný 2-izbový byt na ulici Rulandská, Trenčín - Zlatovce, V

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

NEO / Projekt LAKESIDE 36 / Piešťany, pri Sĺňave /priestranný 2-izbový byt s lodžiou

Reality Piešťany

2 izbový byt | Rekreačná | 56.79 m²

V Piešťanoch, pri vodnej nádrži Sĺňava, vzniká Lakeside36 – rezidenčný projekt definujúci nový

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Piešťany

196,900 € 3467 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NEO / Projekt LAKESIDE 36 / Piešťany, pri Sĺňave /priestranný 3-izbový byt s lodžiou

Reality Piešťany

3 izbový byt | Rekreačná | 84.26 m²

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Piešťany

289,900 € 3441 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NEO| Stavebné pozemky v obci Hrádok

Reality Hrádok

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 664 m²

V obci Hrádok vzniká nová moderná štvrť Hrádok, ktorá ponúka na predaj 43 stavebných pozemkov.

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Hrádok

110 €/m2 110 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ | NEO | Priestranný 3-izbový byt v tichej lokalite Trnavy

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Čajkovského | 70 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej a pokojnej lokalite

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trnava

174,990 € 2500 €/m²

NEO | Nízkoenergetický 4-izbový bungalov - novostavba v pokojnej ulici, nízke náklady, možnosť dokončenia na mieru

Reality Cífer

Rodinný dom | Mlynská | 112 m²

Ponúkame Vám na predaj kvalitne navrhnutý 4-IZBOVÝ BUNGALOV, ktorý je súčasťou moderného dvojdo

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Cífer

259,900 € 2321 €/m²

NEO - 2i byt v novostavbe MIKO

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Mikovíniho | 46 m²

Realitná kancelária NEOREAL Vám ponúka skvelú príležitosť získať štýlový 2-izbový byt s vlastný

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Trnava

185,000 € 4022 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

CUKROVAR - Takmer dokončený 3i byt s výhľadom do vnútrobloku | sťahovanie leto 2026

Reality Trnava

3 izbový byt | Cukrovarská | 68 m²

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trnava

234,844 € 3454 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NEO - Komfortný 5-izbový dom s bazénom a garážou v tichej časti Trnavy

Reality Trnava

Rodinný dom | Ulica Jasná | 191 m²

Predstavujeme vám priestranný 5-izbový rodinný dom s garážou a bazénom na Jasnej ulici v Trnave

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Trnava

449,900 € 2355 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO | Stavebné pozemky v novej štvrti Križovian nad Dudváhom

Reality Križovany nad Dudváhom

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 564 m²

Ponúkame stavebné pozemky v pokojnej časti obce Križovany nad Dudváhom, pripravené na okamžitú

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Križovany nad Dudváhom

250 €/m2 250 €/m2

Garáž po rekonštrukcii

Reality Žilina

Garáž | Rajecká cesta | 18 m²

Naša realitná kancelária Vám exkluzívne ponúka na predaj garáž, ktorá prešla kompletnou rekonšt

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Žilina

30,000 € 1667 €/m²

Na predaj priestranný rodinný dom s garážou v Považskej Teplej

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | 1 m²

Hľadáte ideálne miesto pre svoju rodinu ? Tento priestranný rodinný dom na slnečnom pozemku s r

Publikované: 19.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

189,000 € 189000 €/m²

Na predaj investičný pozemok v obci Zubák

Reality Zubák

Lúka, pasienok | 39,394 m²

Ponúkame Vám na predaj investičný pozemok v obci Zubák. Je zapísaný ako Trvalý trávny porast p

Publikované: 03.04.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Zubák

4 €/m2 4 €/m2

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj 4izbovú novostavbu rodinného domu veľkým pozemkom obci Povoda časť Lidér Tejed.

Reality Povoda

Rodinný dom | 120 m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj 4izbovú novostavbu rodinného domu veľkým pozemkom obci

Publikované: 07.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Povoda

219,900 € 1833 €/m²

Len u Nás!Pre INVESTOROV lukratívny stavebný pozemok v obci Holice priamo pri nájazde na diaľnicu R7.

Reality Holice

Pozemok pre rodinné domy | Stará Gala | 6,017 m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj lukratívny stavebný pozemok v obci Holice priamo pri n

Publikované: 16.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Holice

70 €/m2 70 €/m2

Len u nás!Ponúkame Vám na predaj lukratívny stavebný pozemok v meste Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | 304 m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúkaVám na predaj lukratívny stavebný pozemok v meste Dunajská Streda na

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

53,000 € 174 €/m²

Rezervovaný/DIAMOND HOME s . r. o. ponúka Vám na predaj 2,5 -izbový rodinný dom s garážami pre 2 autá a pekným veľkým upraveným pozemkom najlepšej časti v meste Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 90 m²

DIAMOND HOME s . r. o. ponúka Vám na predaj 2,5 -izbový rodinný dom s garážami pre 2 autá a pek

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

185,000 € 2056 €/m²

DIAMOND HOME ,s.r.o. Vám ponúka nadštandardný 5 izbový rekreačný dom pri Dunaji v Gabčíkove

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | Prístav | 180 m²

DIAMOND HOME s.r.o ponúka Vám na predaj 5 izbový rekreačný dom pri Dunaji v Gabčíkove, Prístav

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

260,000 € 1444 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23061)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality v Martine (773)
Upresniť hľadanie