ARETÉ REAL- Ponúkame na predaj rodinný dom v tichej časti v meste MODRA, na slnečnom pozemku s veľkorysou výmerou 1790m2

Reality Modra

Rodinný dom | Podhorská ul | 100 m²

;Realitná kancelária ARETÉ REAL- Ponúkame Vám na predaj zdravý, tehlový rodinný dom na slnečno

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Modra

480,000 € 4800 €/m²

ARETÉ REAL- PREDAJ TEHLOVÉHO 3,5 IZB.BYTU V PEZINKU, NA SKOK CENTRUM, SLNEČNÝ S VEĽKORYSOU VÝMEROU,BALKÓN

Reality Pezinok

4 izbový byt | Suvorovova | 81.8 m²

ARETÉ REAL VÁM PONÚKA NA PREDAJ: Priestranný 3,5 - izbový mezonetový byt v Pezinku – Sídlisko

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Pezinok

279,900 € 3422 €/m²

ARETÉ REAL - PRENÁJOM 75 m2 KOMERČNÉHO PRIESTORU V CENTRE, PEZINOK, JESENSKÉHO

Reality Pezinok

Kancelárie, administratívne priestory | Jesenského | 75 m²

Naša realitná kancelária Areté real Vám ponúka na prenájom komerčný priestor v priamom centre P

Publikované: 29.04.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Pezinok

590 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

ARETÉ REAL – PREDAJ RODINNÉHO DOMU S NEBYTOVÝMI BUDOVAMI KONČIACIMI NÁDÁHERNOU ZÁHRADOU A MESTSKÝMI HRADBAMI V CENTRE MODRY, ŠTÚROVA

Reality Modra

Rodinný dom | Štúrova | 871.4 m²

Bývaj alebo podnikaj, prípadne oboje na nádhernom mieste v priamom centre mesta! Exkluzívne ib

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Modra

695,000 € 798 €/m²

Areté real - predaj priestranného RD v Grinave

Reality Pezinok

Rodinný dom | Orešie | 160 m²

Areté real vám ponúka na predaj tehlový, dvojpodlažný RD v Grinave. Bol postavený v roku 1975.

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Pezinok

345,000 € 2156 €/m²

Areté real, Predaj dvojpodlažnej budovy vhodnej na podnikanie v obci Limbach - ideálna investičná príležitosť

Reality Limbach

Objekt pre obchod | 207.88 m²

Ponúkame na predaj atraktívnu nehnuteľnosť v obľúbenej lokalite Limbach, ktorá slúžila ako štýl

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Limbach

680,000 € 3271 €/m²

Areté real, Predaj pozemku v záhradkárskej lokalite vhodného na stavbu záhradnej chaty v krásnom prostredí, Krížna ul. Pezinok

Reality Pezinok

Záhrada | Krížna | 593 m²

Ponúkam na predaj slnečný pozemok – záhradu v tichej a obľúbenej lokalite Pezinka v blízkosti p

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Pezinok

129,000 € 218 €/m²

ARETÉ REAL – PREDAJ NÁDHERNÉHO 677m2 STAVEBNÉHO POZEMKU, BOROVÁ

Reality Borová

Pozemok pre bytovú výstavbu | 677 m²

Hľadáte pozemok, kde si vytvoríte domov presne podľa svojich predstáv? Máme pre vás skvelú príl

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Borová

104,900 € 155 €/m²

ARETÉ REAL – PREDAJ 3845m2 VINICE, PEZINOK, VIMPERGY

Reality Pezinok

Vinica, chmelnica | Vimpergy | 3,845 m²

Naša realitná kancelária Areté real Vám ponúka na predaj neobrábanú vinicu v lokalite s najstar

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Pezinok

24,900 € 6 €/m²

Areté real - Predaj výborne dispozične riešeného 4-izbového rodinného domu v dobrej a tichej lokalite v Šenkviciach

Reality Šenkvice

Rodinný dom | Sv. Urbana | 88.25 m²

Ponúkame na predaj veľmi peknú, výborne dispozične riešenú novostavbu jednopodlažného rodinn

Publikované: 08.10.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Šenkvice

299,000 € 3388 €/m²

ARETÉ REAL - PRIPRAVUJEME PRENÁJOM 350 m2 KOMERČNÉHO PRIESTORU, PEZINOK, ŠENKVICKÁ CESTA

Reality Pezinok

Priestor pre výrobu | Šenkvická cesta | 350 m²

Prenajmite si komerčný priestor pre menšiu výrobu alebo skladovanie. Naša realitná kancelária

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Pezinok

4.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

ARETÉ REAL - PREDAJ 1395 m2 STAVEBNÉHO POZEMKU S FAMÓZNYM VÝHĽADOM, PEZINOK, VINICE

Reality Pezinok

Pozemok pre rodinné domy | Vinice | 1,395 m²

Postavte si dom a bývajte na pozemku s famóznym výhľadom obklopeným prírodou a vinicami malokar

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Pezinok

300 €/m2 300 €/m2

Arete real- Prenájom parkovacieho státia v Pezinku, ul. dona Sandtnera

Reality Pezinok

Garáž | Dona Sandtnera | 11 m²

Ponúkame na predaj vonkajšie parkovacie miesto na prenájom na ulici Dona Sandtnera 17. Výme

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Pezinok

50 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Areté real- Predaj výborne riešeného 2-izbového bytu s balkónom a pekným výhľadom v dobrej lokalite, ul. Jégého, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 50 m²

Ponúkame na predaj príjemný, výborne dispozične riešený 2-izbový byt s balkónom s pekným výhľad

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 5380 €/m²

Areté real - Predaj investičného stavebného pozemku v centre obce Budmerice, výborná investičná príležitosť

Reality Budmerice

Pozemok pre rodinné domy | 4,459 m²

Ponúkame na predaj výnimočný stavebný pozemok v srdci obce Budmerice, ktorý predstavuje ideálnu

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Budmerice

150 €/m2 150 €/m2

Areté real - Predaj vinice v Modre

Reality Modra

Vinica, chmelnica | 998 m²

Ponúkam na predaj slnečnú, ale neobrábanú vinicu v katastri mesta Modra. Táto nehnuteľnosť pred

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Modra

7.8 €/m2 8 €/m2

Areté real - Prenájom kancelárskych priestorov v centre Pezinka, Hrnčiarska ul.

Reality Pezinok

Kancelárie, administratívne priestory | Hrnčiarska | 165 m²

Ponúkame na prenájom administratívne priestory s výhodnou polohou v centre Pezinka, na Hrnčiars

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Pezinok

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

ARETÉ REAL - Rezervované - Predaj, svetlého, priestranného, kompletne zrekonštruovaného 3-izbového bytu s loggiou a pivnicou vo výbornej lokalite.

Reality Modra

3 izbový byt | Komenského | 79.13 m²

Naša realitná kancelária Vám ponúka na predaj komfortný, svetlý a moderne zrekonštruovaný byt v

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Modra

224,000 € 2831 €/m²

ARETÉ REAL- REZERVOVANÉ-PREDAJ TEHLOVÉHO 4 IZB.BYTU V PEZINKU, CENTRUM, SLNEČNÝ S LOGIGOU A MUROVANOU PIVNICOU

Reality Pezinok

4 izbový byt | Za hradbami | 85 m²

Areté real - v zastúpení klienta ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt v tehlovom byto

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Pezinok

208,000 € 2447 €/m²

ARETÉ REAL- PRENÁJOM KRÁSNEHO 2 IZ.BYTU, TRNAVSKÁ CESTA-JÉGÉHO ALEJ, VNÚTORNÉ PARKOVACIE STÁTIE , ZARIADENÝ

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 62 m²

ARETÉ REAL- Ponúkame Vám na prenájom veľmi pekný, slnečný, kompletne zariadený 2 izbový byt v

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

ARETÉ REAL - PRENÁJOM 40m2 KOMERČNÉHO PRIESTORU S 33m2 TERASOU NA TOP MIESTE, PEZINOK, JESENSKÉHO

Reality Pezinok

Obchodné priestory | Jesenského | 40.21 m²

Podnikajte na dobre viditeľnom mieste pri hlavnom ťahu a nadovšetko na okraji centra mesta s do

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Pezinok

590 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

ARETÉ REAL – PRIPRAVUJEME PREDAJ BUDOVY V PRIAMOM CENTRE MESTA, PEZINOK, M. R. ŠTEFÁNIKA

Reality Pezinok

Polyfunkčný objekt | M. R. Štefánika 27 | 771.34 m²

Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť a investujte do kúpy budovy, ktorá Vám vďaka jej

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Pezinok

1,999,000 € 2592 €/m²

ARETÉ REAL – PRENÁJOM 171m2 KOMERČNÉHO PRIESTORU S TERASOU NA TOP MIESTE, PEZINOK, JESENSKÉHO

Reality Pezinok

Obchodné priestory | Jesenského | 171.14 m²

Chceli by ste podnikať na dobre viditeľnom mieste pri hlavnom ťahu Bratislava – Trnava a nadovš

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Pezinok

1,000 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

ARETÉ REAL - PRENÁJOM NÁDHERNÉHO 103m2 KANCELÁRSKEHO PRIESTORU V CENTRE PEZINKA, MOYZESOVA

Reality Pezinok

Kancelárie, administratívne priestory | Moyzesova | 103.41 m²

Chceli by ste podnikať v komerčnom priestore v centre mesta. Nech sa páči, príďte pozrieť. Naš

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Pezinok

1,000 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (773)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Rodinné domy na predaj (23061)
Upresniť hľadanie