Iný byt | Na pasekách | 11 m²
Ponúkame na predaj 2 garážové parkovacie státia v bytovom dome na ulici Na Pasekách 23 v bratis
17,900 € 1627 €/m²
3 izbový byt | SNP | 86 m²
Ponúkame na prenájom útulný 3-izbový byt (cca 86 m² + terasa cca 20 m²) so záhradkou v pokojnom
850 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Španielsko
Vitajte v ABRIL, exkluzívnom rezidenčnom komplexe v srdci golfového ihriska Doña Julia, kde sa
400,000 € 4444 €/m²
Opravárenský priestor | 4,737 m²
Realitná kancelária PATRIOT REALITY vo výhradnom zastúpení vlastnika ponúka na predaj výrobné
Cena dohodou
Rodinný dom | 180 m²
Ponúkame na predaj architektonicky zaujímavý rodinný dom v pokojnej lokalite obce Santovka, sit
185,000 € 1028 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 20 m²
PATRIOT reality vám ponúka na prenájom kancelársky priestor vhodný pre kanceláriu, alebo služby
220 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Garsónka | 24 m²
Realitná kancelária Patriot Reality ponúka exkluzívne na predaj garsónku na Pereckej ulici v Le
68,000 € 2833 €/m²
2 izbový byt | 49 m²
Túžite po pokoji a záhradke, kde si môžete vychutnať rannú kávu, grilovať s priateľmi či dopest
54,900 € 1120 €/m²
Rodinný dom | Španielsko
Vitajte v Asperii, novom rezidenčnom a komerčnom komplexe v srdci centrálneho parku v Estepone,
395,000 € 4293 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 12 m²
PATRIOT reality vám ponúka na prenájom klimatizovaný kancelársky priestor v centre mesta. Nach
220 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
Vinica, chmelnica | 1,235 m²
Patriot reality ponúka na predaj viničný pozemok nachádzajúci sa v príjemnom a pokojnom vinohra
18,000 € 15 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 14 m²
Patriot reality vám ponúka na prenájom na komplet prerobený, klimatizovaný „kancelársky priesto
220 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 150 m²
Ponúkame na prenájom komfortné priestory v zariadenom poschodovom rodinnom dome, vhodné pre fir
Info v RK
Rodinný dom | 139 m²
PATRIOT reality vám ponúka na predaj útulne zrekonštruovaný jednopodlažný rodinný dom, ktorý sa
235,000 € 1691 €/m²
Rodinný dom | 370 m²
Patriot reality vám ponúka na predaj rodinný dom, s dvomi samostatnými bytovými jednotkami. Nac
45,000 € 122 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 593 m²
Kúriia II -→ je nový projekt, ktorý ponúka kvalitné a moderné bývanie v okrajovej časti mesta s
210 €/m2 210 €/m2
Rodinný dom | 150 m²
Realitná kancelária Patriot Reality ponúka exkluzívne na predaj nehnuteľnosť v obci Ostrý Grúň
135,000 € 900 €/m²
Apartmán | Španielsko
Vitajte v Sunny Golf, úžasnom novom rezidenčnom komplexe v Estepona Golf, ktorý ponúka 69 moder
375,000 € 4213 €/m²
Vidiecky dom | 0 m²
Realitná kancelária PATRIOT Reality vám exkluzívne ponúka na predaj starší rodinný dom v pôvodn
49,000 €
Rodinný dom | Španielsko
Vitajte v 4. fáze veľmi úspešného projektu Alcazaba Lagoon, ktorý nasleduje po úplnom vypredaní
394,000 € 6355 €/m²
Apartmán | Španielsko
Acqua Gardens je moderný rezidenčný komplex nachádzajúci sa na vyhľadávanej ulici New Golden Mi
443,800 € 4575 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 945 m²
Patriot reality vám ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok o výmere 945 m², nachádzajúci
120 €/m2 120 €/m2
Vinica, chmelnica | 1,582 m²
Ponúkame na predaj pozemok o výmere 1582 m², z čoho časť je vedená ako vinica a časť ako záhrad
43,000 € 27 €/m²
Rodinný dom | 90 m²
Realitná kancelária Patriot Reality ponúka na predaj rodinný dom v obci Kleňany , okres Veľký K
35,000 389 /m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.