PRÚDY TRNAVA III. etapa - 1 izb. byt s balkónom

Reality Trnava

1 izbový byt | Včelárska ulica | 32.55 m²

Prúdy Trnava je nadštandardné bývanie na skok od centra - už aj s podlahovým kúrením v štandard

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Trnava

145,900 € 4482 €/m²

PRÚDY TRNAVA III. etapa - 2 izb. byt s loggiou

Reality Trnava

2 izbový byt | Včelárska ulica | 51.16 m²

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Trnava

189,900 € 3712 €/m²

PRÚDY TRNAVA III. etapa - 3 izb. byt s loggiou

Reality Trnava

3 izbový byt | Včelárska ulica | 69.7 m²

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Trnava

234,900 € 3370 €/m²

Na predaj veľkometrážny 3-izbový apartmán s krbom, Tatranská Lomnica - Apartmánový dom Wili (3D-prehliadka).

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Nezadaná | 112 m²

Ponúkam na predaj kompletne zariadený veľkometrážny 3-izbový apartmán, nachádzajúci sa v TOP Lo

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

334,500 € 2987 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj moderné kancelárske priestory v Starej Ľubovni (od 20m2).

Reality Stará Ľubovňa

Kancelárie, administratívne priestory | Popradská | 19.27 m²

Ponúkam na predaj nové, moderné kancelárske priestory v Starej Ľubovni. Ide o lokalitu na ul. P

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 30.01.2026
Priestory na predaj Stará Ľubovňa

31,988 € 1660 €/m²

Prenájom obchodného priestoru 130 m2, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Hattalova | 130 m²

Ponúkame na prenájom obchodno-kancelársky priestor o výmere 130,1 m2 na prízemí polyfunkčnej bu

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj obchodný priestor, 77,6 m2, Staré Mesto - pešia zóna.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | 77.59 m²

Ponúkame NA PREDAJ exkluzívny obchodný nebytový priestor v srdci historického centra Bratislavy

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 5142 €/m²

Predaj staršieho rodinného domu s veľkým pozemkom na Kolibe.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | 200 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom - výnimočnú nehnuteľnosť s neobmedzenými možnosťami v tic

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

785,000 € 3925 €/m²

Lukratívny stavebný pozemok pri Komárne

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,550 m²

Na predaj - Stavebný pozemok s platným stavebným povolením v Komárne časť Hadovce v novej loka

Publikované: 29.05.2024 Aktualizované: 03.03.2026
Pozemky na predaj Komárno

50 €/m2 50 €/m2

3 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU, BUKOVECKÁ, KOŠICE-NAD JAZEROM

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Bukovecká | 68 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Nad jazerom, na Bukoveckej ul

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

189,000 € 2779 €/m²

Novinka
Novinka

pokojná časť: RD + menší RD prístavba: poz. 646 m2, ul. Národná, Modra - KRÁĽOVÁ, 280,-/m2 (celkom - 180 880,-€)

Reality Modra

Rodinný dom | Národná | 150 m²

BL Reality, s.r.o. ponúka na predaj starší, prízemný a čiastočne zrekonštruovaný 3 izbový rodin

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Modra

180,880 € 1206 €/m²

Záhrada s murovanou chatou | pozemok 465 m2 | Košice – SEVER, časť Bankov

Reality Košice-Sever

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 16 m²

Ponúkame na predaj udržiavanú murovanú chatu so záhradou o výmere cca 465 m² v tichej a vyhľadá

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Sever

54,000 € 3375 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRENÁJOM: 2-izb. PRI CENTRE | Južná trieda 22 | zariadený | Loggia | rekonštruovaný

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Južná Trieda | 51 m²

Ponúkame na prenájom veľmi pekný, čistý, čiastočne rekonštruovaný a zariadený 2-izbový byt na u

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Tehlový 2-izbový byt s 2 pivnicami, Komárno

Reality Komárno

2 izbový byt | 59 m²

Realitná kancelária Danubioreal, M.R.Štefánika 5, Komárno, Helena Schulczová v zastúpení majite

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Komárno

78,900 € 1337 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj: 2 garážové parkovacie státia – ideálne pre motorky | Rača – Na Pasekách

Reality Bratislava-Rača

Iný byt | Na pasekách | 11 m²

Ponúkame na predaj 2 garážové parkovacie státia v bytovom dome na ulici Na Pasekách 23 v bratis

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

17,900 € 1627 €/m²

Novinka
Novinka

3-izbový byt so záhradou, bývanie ako v RD !

Reality Ivanka pri Dunaji

3 izbový byt | SNP | 86 m²

Ponúkame na prenájom útulný 3-izbový byt (cca 86 m² + terasa cca 20 m²) so záhradkou v pokojnom

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Ivanka pri Dunaji

850 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

ABRIL – Moderný život na pobreží Costa del Sol, Španielsko

Reality Španielsko

2 izbový byt | Španielsko

Vitajte v ABRIL, exkluzívnom rezidenčnom komplexe v srdci golfového ihriska Doña Julia, kde sa

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

400,000 € 4444 €/m²

Predaj výrobno-skladových priestorov v meste Levice.

Reality Levice

Opravárenský priestor | 4,737 m²

Realitná kancelária PATRIOT REALITY vo výhradnom zastúpení vlastnika ponúka na predaj výrobné

Publikované: 06.02.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Levice

Cena dohodou

Moderný rodinný dom v Santovke neďaleko kúpaliska.

Reality Santovka

Rodinný dom | 180 m²

Ponúkame na predaj architektonicky zaujímavý rodinný dom v pokojnej lokalite obce Santovka, sit

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Santovka

185,000 € 1028 €/m²

Priestor pre služby/kanceláriu v cente mesta Levice

Reality Levice

Kancelárie, administratívne priestory | 20 m²

PATRIOT reality vám ponúka na prenájom kancelársky priestor vhodný pre kanceláriu, alebo služby

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Levice

220 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Predaj garsónka ,Perecká ul., Levice , 24 m²

Reality Levice

Garsónka | 24 m²

Realitná kancelária Patriot Reality ponúka exkluzívne na predaj garsónku na Pereckej ulici v Le

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Levice

68,000 € 2833 €/m²

Hľadáte kompromis medzi bytom a domom? Máme ho!

Reality Turá

2 izbový byt | 49 m²

Túžite po pokoji a záhradke, kde si môžete vychutnať rannú kávu, grilovať s priateľmi či dopest

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Turá

54,900 € 1120 €/m²

Rezidenčný a komerčný komplex v Estepone, Španielsko

Reality Španielsko

Rodinný dom | Španielsko

Vitajte v Asperii, novom rezidenčnom a komerčnom komplexe v srdci centrálneho parku v Estepone,

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj

395,000 € 4293 €/m²

Klimatizovaný kancelársky priestor v center mesta

Reality Levice

Kancelárie, administratívne priestory | 12 m²

PATRIOT reality vám ponúka na prenájom klimatizovaný kancelársky priestor v centre mesta. Nach

Publikované: 28.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Levice

220 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8518)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23058)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie