Rodinný dom s atmosférou kúpeľného mesta - Banka pri Piešťanoch

Reality Banka

Rodinný dom | Kamenná | 67.4 m²

Dom, ktorý má atmosféru… a polohu, ktorú si zamilujete – kúpele aj centrum Piešťan na pár minút

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Banka

229,900 € 3411 €/m²

Moderné sídlo firmy v centre Piešťan - administratívne podlažie 256 m²

Reality Piešťany

Kancelárie, administratívne priestory | Radlinského | 256 m²

Reprezentatívne administratívne priestory – centrum Piešťan Ponúkame na prenájom moderné admin

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Piešťany

10.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Moderné bývanie v pokojnej časti mesta – 2-izbový byt s balkónom

Reality Piešťany

2 izbový byt | Pod Párovcami | 66.09 m²

V tichej časti Piešťan, v obľúbenej lokalite Pod Párovcami, ponúkame na predaj priestranný 2-iz

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Piešťany

179,900 € 2722 €/m²

Priestranný 2-izbový mezonet s moderným vybavením na prenájom v Piešťanoch

Reality Piešťany

2 izbový byt | Čachtická | 65.04 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 2-izbový mezonetový byt na Čachtickej ulici v Piešťanoch. Tent

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

540 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

3-izbový byt na Valovej ulici - bývajte pri mestskom parku

Reality Piešťany

3 izbový byt | Valová | 61.23 m²

Miesto, kde sa býva pokojne – a žije naplno.. To je Valová ulica v Piešťanoch. Ranná káva v pa

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Piešťany

149,900 € 2448 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Výnimočný obchodný priestor na predaj v centre Piešťan, Štefánikova ulica

Reality Piešťany

Obchodné priestory | Štefánikova | 300.4 m²

Ponúkame na predaj výnimočný obchodný priestor na Štefánikovej ulici v Piešťanoch, ktorý je ide

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Piešťany

449,900 € 1498 €/m²

Priestranný rodinný dom v centre Piešťan s tromi bytovými jednotkami na predaj

Reality Piešťany

Rodinný dom | Vajanského | 418 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v srdci Piešťan na Vajanského ulici. Táto nehnuteľno

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Piešťany

Cena dohodou

Rodinný dom v Ratnovciach na rekonštrukciu, 413 m² pozemok

Reality Ratnovce

Rodinný dom | Ratnovce | 125 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v pokojnej časti obce Ratnovce, ideálny pre tých, ktorí h

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Ratnovce

69,900 € 559 €/m²

Moderný 2izb. APARTMÁN s výhľadom na Sĺňavu, wellnessom a parkovaním

Reality Banka

2 izbový byt | Odborárska | 53.84 m²

NOVÉ BÝVANIE - Bývajte štýlovo a moderne v novostavbe s bazénom a wellness, s parkovaním v gará

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banka

209,900 € 3899 €/m²

Nadštandardný 2-izbový byt s terasou v tichej lokalite Piešťan

Reality Piešťany

2 izbový byt | M. Waltariho | 61.12 m²

Ponúkame na predaj nadštandardný 2-izbový byt s terasou v tichej a vyhľadávanej lokalite Piešťa

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Piešťany

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Investičná príležitosť: Moderná budova na bytový projekt v Piešťanoch

Reality Piešťany

Pozemok pre bytovú výstavbu | Teplická | 1,049 m²

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť pre investíciu v srdci Piešťan. Táto moderná, 4-podlažn

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Piešťany

1,600,000 € 1525 €/m²

Útulná garsónka v centre Piešťan na prenájom

Reality Piešťany

Garsónka | Teplická | 20 m²

Hľadáte útulné bývanie v srdci Piešťan? Máme pre vás ideálnu ponuku! Ponúkame na prenájom menši

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

450 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

APARTMÁN - Komplet na mieru moderne zariadený s terasou v Hrabove

Reality Ružomberok

Apartmán | Hrabovská | 63 m²

APARTMÁN - Komplet na mieru moderne zariadený s terasou v Hrabove Predstavujeme vám jedinečnú

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

219,900 € 3490 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM - GASTRO komplet vybavená GASTRO prevádzka vo Vrbovom

Reality Vrbové

Reštaurácia | Námestie slobody | 197 m²

PRENÁJOM - GASTRO komplet vybavená GASTRO prevádzka vo Vrbovom Hľadáte vhodný priestor pre svo

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Vrbové

800 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

ABSOLUTIO Office Piešťany komerčná nehnuteľnosť v centre Piešťan

Reality Piešťany

Kancelárie, administratívne priestory | Teplická | 1,938.15 m²

ABSOLUTIO Office Piešťany - komerčná nehnuteľnosť v centre mesta Absolutio Office Piešťany je

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Piešťany

1,600,000 € 826 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Kancelársko-obchodný priestor (kancelária / terapie) na spolunájom – Ružinov, Exnárova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Exnárova | 20 m²

Ponúkam na spolunájom menší kancelársko-obchodný priestor v Ružinove na Exnárovej ulici. Pries

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

300 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Na prenájom: Priestranný a kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt 70m² – Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Čiližská | 70 m²

Ponúkame Vám na prenájom svetlý a kompletne zariadený 2-izbový byt o výmere 70m² (plus pivnica

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

690 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Vaše Nové Obchodné priestory na dobrej adrese v Piešťanoch

Reality Piešťany

Obchodné priestory | K lodenici | 145.68 m²

Vaše Nové Obchodné priestory na dobrej adrese v Piešťanoch Hľadáte sídlo pre Vaše podnikanie..

Publikované: 17.04.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Piešťany

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA Slnečný pozemok s majestátnym výhľadom - investícia

Reality Ratnovce

Vinica, chmelnica | Nezadaná | 9,927 m²

Slnečný pozemok s majestátnym výhľadom - sad, vinohrad, investícia Ponúkame Vám na predaj slne

Publikované: 19.01.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Ratnovce

8 €/m2 8 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívna rodinná vila vo vyhľadávanej lokalite, pozemok 1.000m²

Reality Piešťany

Rodinný dom | Lužná | 295 m²

Exkluzívna rodinná vila vo vyhľadávanej lokalite, pozemok 1.000m² Výnimočná rezidencia sa nach

Publikované: 15.12.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Piešťany

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Tri staršie rodinné domy v tichej časti obce Pobedim

Reality Pobedim

Rodinný dom | Pobedim | 236 m²

Tri staršie rodinné domy v tichej časti obce Pobedim Ponúkame Vám na predaj súbor troch rodinn

Publikované: 20.02.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Pobedim

144,900 € 614 €/m²

SRG | Nikdy nestíhate bus / vlak? Problém vyriešený | Ľ. Štúra

Reality Nové Zámky

1 izbový byt | Ľ. Štúra | 36 m²

Bývajte ani nie minútu od stanice v útulnom a pekne prerobenom 1-izb. byte so zariadením a aj s

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

430 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Hľadáme nové prevádzky, ktoré rozhýbu Prúdy!

Reality Trnava

Obchodné priestory | Včelárska ulica | 200 m²

Máte skvelý nápad, značku alebo gastro, ktoré si zaslúži viac než len nenápadnú adresu? V III.

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Priestory na prenájom Trnava

Info v RK

PRÚDY TRNAVA III. etapa - 1 izb. byt s balkónom

Reality Trnava

1 izbový byt | Včelárska ulica | 32.55 m²

Prúdy Trnava je nadštandardné bývanie na skok od centra - už aj s podlahovým kúrením v štandard

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Trnava

145,900 € 4482 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23058)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Upresniť hľadanie