Kancelárie na prenájom Martin

Reality Martin

Kancelárie, administratívne priestory | Československej armády | 25 m²

Realitná kancelária Reality AK ponúka kancelárie na prenájom Martin, bývalý areál ZŤS na 2/2 po

Publikované: 30.03.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Martin

5 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

Chaty novostavby na prenájom Martinské Hole pre ďalší prenájom

Reality Martin

Chata, drevenica, zrub | Martinské Hole | 225 m²

Realitná kancelária Reality AK ponúka Chaty na prenájom Martin, lokalita Martinské Hole. Jedná

Publikované: 02.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na prenájom Martin

Cena dohodou

Hala na predaj okres Martin obec Sučany, príjazd na diaľnicu cca 4

Reality Martin

Priestor pre výrobu | 1,340 m²

Reality AK ponúka sklad hala na predaj v obci Sučany, okres Martin vhodnú pre výrobu alebo skla

Publikované: 26.09.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Martin

Cena dohodou

4 izbový byt na predaj v rodinnom dome

Reality Turčianske Teplice

4 izbový byt | 120 m²

Ponúkam Vám 4 izbový byt na predaj v obci Jazernica okres Turčianske Teplice, nachádzajúci sa v

Publikované: 11.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

Cena dohodou

Pozemok na predaj v Lubine: Slnečný svah s výhľadom, ideálny pre váš nový domov

Reality Nové Mesto nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Lubina | 493 m²

Radi by sme Vám predstavili jedinečnú príležitosť na kúpu pozemku v malebnej obci Lubina, ktorá

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

101 €/m2 101 €/m2

Sklad na prenájom Martin 1500 m2

Reality Martin

Priestor pre sklad | Martin | 1,500 m²

Realitná kancelária Reality AK ponúka sklad na prenájom v meste Martin. Sklad je o ploche cca 3

Publikované: 13.02.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Martin

4.5 €/m2/mesiac 5 €/m2/mesiac

Rodinný dom novostavba na predaj Kláštor pod Znievom

Reality Martin

Rodinný dom | 110 m²

Ponúkame na predaj Rodinný dom novostavba v prevedení holodom v obci Kláštor pod Znievom. Dom j

Publikované: 18.09.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Martin

255,000 € 2318 €/m²

2 izbový byt na predaj 59.52 m2 novostavba vo výstavbe Martin Tomčany

Reality Martin

2 izbový byt | Tomčany | 55.92 m²

Ponúkam Vám 2 izbový byt na predaj apartmán Martin Tomčany, novostavba v súčasnosti vo výstavbe

Publikované: 06.12.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Martin

134,000 € 2665 €/m²

Sklad na prenájom Martin Priekopa 492 m2

Reality Martin

Priestor pre sklad | Priekopa | 492 m²

Realitná kancelária Reality AK ponúka sklad na prenájom v meste Martin časť Priekopa. Sklad je

Publikované: 09.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Martin

3 €/m2/mesiac 4 €/m2/mesiac

Hala na prenájom Martin, s dobrým napojením na diaľnicu

Reality Martin

Priestor pre výrobu | Francúzskych partizánov | 370 m²

Reality AK ponúka hala na prenájom v Martin o ploche 370 m2 a kancelárie plocha cca 100 m2. Výš

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Martin

2,000 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Sklad na prenájom Martin, s dobrým napojením na diaľnicu

Reality Martin

Priestor pre sklad | Francúzskych partizánov | 370 m²

Reality AK ponúka sklad na prenájom v Martin o ploche 370 m2 a kancelárie plocha cca 100 m2. Vý

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Martin

2,000 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Kancelária na prenájom Martin Sever

Reality Martin

Kancelárie, administratívne priestory | 100 m²

Realitná kancelária Reality AK ponúka kanceláriu na prenájom Martin Sever o ploche 100 m2. Kanc

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Martin

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Útulný kompletne zariadený 3 izbový byt v Rači - bezproblémové parkovanie.

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Mudrochova | 60 m²

Spoločnosť DOMOVINA real ponúka na PRENÁJOM menši 3 izbový byt v mestskej časti Bratislava III

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

540 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

PRENÁJOM | Priestranný 3-izbový byt v centre Martina | 80 m² | Voľný ihneď

Reality Martin

3 izbový byt | Novákova | 80 m²

Hľadáte bývanie, kde máte všetko na dosah a zároveň dostatok priestoru pre pohodlný život? Ponú

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

670 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Útulný 2-izbový byt v Piešťanoch s moderným zariadením a parkovaním

Reality Piešťany

2 izbový byt | Žilinská cesta | 49 m²

Ponúkame na predaj útulný 2-izbový byt na Žilinskej ceste v Piešťanoch, ktorý je ideálnou voľbo

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Piešťany

159,900 € 3263 €/m²

Praktický 1-izbový byt s balkónom – pokoj, zeleň a centrum na dosah

Reality Piešťany

1 izbový byt | 8. mája | 32.8 m²

Príjemný 1-izbový byt s balkónom v zelenej časti Piešťan – ideálne bývanie na dosah centra Hľa

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

420 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Moderný dom pre rodinu, ktorá hľadá viac než len bývanie

Reality Brunovce

Rodinný dom | Brunovce | 117 m²

Novostavba, kde sa bývanie mení na pocit domova Ráno káva na terase, ticho okolo a deti, ktoré

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Brunovce

279,900 € 2392 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Priestranný rodinný dom v Chtelnici – ihneď obývateľný

Reality Chtelnica

Rodinný dom | Partizánska | 166 m²

Dom, ktorý má potenciál… a čaká, kým mu dáte vlastný príbeh.. Hľadáte dom, do ktorého sa môžet

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Chtelnica

149,900 € 903 €/m²

3-izbový byt pri parku s potenciálom - Váš nový domov

Reality Piešťany

3 izbový byt | Valová | 71.5 m²

Komfortné bývanie v jednej z najžiadanejších lokalít Piešťan Len pár krokov od mestského parku

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Piešťany

169,900 € 2376 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Moderný 2-izbový mezonet v Piešťanoch

Reality Piešťany

2 izbový byt | Čachtická | 63.04 m²

Mezonet, ktorý má atmosféru. Bývanie, ktoré má charakter.. Sú byty, ktoré si pozrieš… a potom

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Piešťany

154,900 € 2457 €/m²

Nadčasový rodinný dom v unikátnom projekte – dokončite ho podľa seba

Reality Horná Streda

Rodinný dom | Cintorínska | 222 m²

Dom, ktorý ešte nie je dokončený… a práve preto môže byť presne podľa vás. Predstavte si ráno,

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Horná Streda

269,900 € 1216 €/m²

Rodinný dom s atmosférou kúpeľného mesta - Banka pri Piešťanoch

Reality Banka

Rodinný dom | Kamenná | 67.4 m²

Dom, ktorý má atmosféru… a polohu, ktorú si zamilujete – kúpele aj centrum Piešťan na pár minút

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Banka

229,900 € 3411 €/m²

Moderné sídlo firmy v centre Piešťan - administratívne podlažie 256 m²

Reality Piešťany

Kancelárie, administratívne priestory | Radlinského | 256 m²

Reprezentatívne administratívne priestory – centrum Piešťan Ponúkame na prenájom moderné admin

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Piešťany

10.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Moderné bývanie v pokojnej časti mesta – 2-izbový byt s balkónom

Reality Piešťany

2 izbový byt | Pod Párovcami | 66.09 m²

V tichej časti Piešťan, v obľúbenej lokalite Pod Párovcami, ponúkame na predaj priestranný 2-iz

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Piešťany

179,900 € 2722 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23057)
Upresniť hľadanie