Pozemok - Trvalý trávny porast, 7647 m2, Hámre - Horné Hámre, okres Žarnovica

Reality Horné Hámre

Lúka, pasienok | Hámre - Horné Hámre | 7,647 m²

Realitná kancelária Alpia Vám ponúka exkluzívne na predaj pozemok s plochou 7647 m2 v osobnom v

Publikované: 30.08.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Horné Hámre

1.5 €/m2 2 €/m2

Rodinný dom /400 m2/, Kysucké Nové Mesto - Kysucký Lieskovec

Reality Kysucký Lieskovec

Rodinný dom | 400 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj krásny rodinný dom s pozemkom / 400 m2 / v obci Kysucký Li

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kysucký Lieskovec

380,000 € 950 €/m²

Vkusný 3-izbový byt s vonkajším posedením, Belá - Dulice

Reality Belá-Dulice

3 izbový byt | 66 m²

Ponúkame na predaj vkusný 3-izbový byt o výmere 66 m², nachádzajúci sa v obľúbenej a pokojnej o

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Belá-Dulice

135,000 € 2045 €/m²

Slnečnný a priestranný 3-izbový byt na predaj, Jahodníky, Martin

Reality Martin

3 izbový byt | 70 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt s výmerou 70m² nachádzajúci sa v tichej a príjemnej lokalite Ja

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Martin

137,000 € 1957 €/m²

Podnikateľský objekt/sklad a pozemok na prenájom, Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Priestor pre sklad | 340 m²

Ponúkame na prenájom podnikateľský objekt v obci Bernolákovo, nachádajúci sa na hlavnom ťahu do

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bernolákovo

3.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Apartmánový dom na predaj v Patinciach

Reality Patince

Hotel, penzión, ubytovňa | 465 m²

Ideálna príležitosť pre investora, ktorý chce okamžite zarábať alebo spojiť podnikanie s vlastn

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Patince

Cena dohodou

3-izbový byt s parkovaním pre 2 autá / 80 m2 + 8 m2 / - Žilina ( Vlčince - ARBOREUM )

Reality Žilina

3 izbový byt | 80 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj 3-izbový byt s priestranným balkónom / 80 m2 + 8 m2 / v Ži

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Žilina

287,000 € 3588 €/m²

Martin - Prime Asset na pešej zóne – investičná budova s okamžitým výnosom

Reality Martin

Obchodné priestory | 1,381 m²

Reality Alpia ponúka na predaj komerčný objekt typu Prime Asset v absolútne najlepšej lokalite

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Martin

Cena dohodou

Pozemok na predaj, obec Vlašky v blízkosti nádrže Bešeňová

Reality Vlachy

Pozemok pre reklamu | 0 m²

Reality Alpia Vám v exkluzívnom zastúpení, ponúka pozemok vhodný na výstavbu menšieho rodinného

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Vlachy

57,000 €

Pozemok na predaj /1285 m2/, Bytča - Veľké Rovné

Reality Veľké Rovné

Pozemok pre reklamu | 0 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj pozemok o výmere 1285 m2 v katastrálnom území obce Veľké R

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Rovné

13,000 €

3 izbový byt v projekte Stará Husitská - Bánovce nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | 61.5 m²

Hľadáte vlastné bývanie alebo zaujímavú investičnú príležitosť? Reality Alpia v spolupráci s i

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

129,500 € 2106 €/m²

Záhradná chatka /17 m2/, Žilina - Závodie

Reality Žilina

Záhradná chatka | 454 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj murovanú záhradnú chatku / 17 m2 /, - záhrada o veľkosti

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Žilina

29,900 € 66 €/m²

Pozemok vhodný na výstavbu na predaj, Bojnická, Nové Mesto, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Predávame pozemok v Bratislave vhodný na výstavbu bytového domu alebo administrativnej budovy v

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

785,000 €

Podnikateľský objekt na prenájom, Kyjevské nám., Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | 200 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor na Kyjevskom námestí na sídlisku Fončorda. Priestor

Publikované: 31.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

1,700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

2-izbový byt na prenájom, Rudlovská cesta, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 50 m²

Ponúkame vám prenájom 2-izbového bytu v novostavbe - Rudlovská Residence - priamo v centre mest

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

690 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Rekreačná chata na predaj, obec Vlachy

Reality Vlachy

Vidiecky dom | 492 m²

Sieť realitných kancelárií Alpia vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj útulnú, kompletne

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Vlachy

143,000 € 291 €/m²

Pripravujeme 4-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, 90 m2, 2 loggie, Martin – Záturčie

Reality Martin

4 izbový byt | 90 m²

Reality Alpia Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii vo vyhľ

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Martin

165,000 € 1833 €/m²

Novinka
Novinka

5-IZBOVÝ RD medzi Zvolenom a Banskou Bystricou (335 000 €)

Reality Hronsek

Rodinný dom | 680 m²

Priestranný dom v tichej ulici bez prechodnej dopravy - funkčné bývanie pre rodinu aj pár s nár

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Hronsek

335,000 € 493 €/m²

Rodinný dom v pôvodnom stave s vizualizáciou / 1028 m2 / - Púchov

Reality Púchov

Rodinný dom | 1,028 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj murovaný rodinný dom v pôvodnom stave, vhodný na kompletnú

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Púchov

Cena dohodou

Na prenájom kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt – Koš pri Prievidzi

Reality Koš

2 izbový byt | Koš | 53 m²

Ponúkame na prenájom krásny 2-izbový byt v obci Koš pri Prievidzi. Byt je nakomplet zrekonštruo

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Koš

500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

IDEÁLNE MIESTO PRE VÁŠ NOVÝ DOMOV - STAVEBNÝ POZEMOK V LIPTOVSKÝCH SLIAČOCH!

Reality Liptovské Sliače

Pozemok pre rodinné domy | 828 m²

Hľadáte pozemok, kde sa snúbi pokoj vidieka s plnou občianskou vybavenosťou a dychberúcimi výhľ

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Liptovské Sliače

63,560 € 77 €/m²

Reality Liptovské Sliače

Pozemok pre rodinné domy | 828 m²

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Liptovské Sliače

56,980 € 69 €/m²

Predaj rodinného domu s garážou – Bojnice, ul. 1. mája

Reality Bojnice

Rodinný dom | 1,076 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom na ul. 1. mája v Bojniciach, ktorý sa nachádza na ro

Publikované: 16.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bojnice

260,000 € 242 €/m²

Areál Wellness penziónu Motýľ na predaj, Liptovská Teplá

Reality Liptovská Teplá

Hotel, penzión, ubytovňa | 3,027 m²

Ponúkame na predaj nádherný Wellness areál – Penzión Motýľ v lone liptovskej prírody v najtichš

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Liptovská Teplá

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23053)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8515)
Upresniť hľadanie