1 izbový byt | Severná | 30 m²
Ponúkame Vám na prenájom 1-izbový byt o rozlohe 30 m2 v blízkosti centra mesta Banská Bystrica,
550 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
1 izbový byt | 30 m²
🔍 HĽADÁME NA KÚPU 1-IZBOVÝ BYT V BANSKEJ BYSTRICI — vhodný aj ako investícia — Máte na predaj
145,000 € 4833 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 507 m²
Priestranné parcely v blízkosti prírody, s výbornou dostupnosťou do Liptovského Mikuláša Preds
123 €/m2 123 €/m2
Garsónka | Nám. L. Svobodu | 20 m²
Ponúkame Vám na prenájom garsónku v Banskej Bystrici, na ulici Nám. L. Svobodu. Byt má rozlohu
360 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Uzlovská | 83 m²
Ponúkam na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt s výmerou 83 m² v obľúbenej lokalite Martin
159,900 € 1927 €/m²
2 izbový byt | Na Bystričku | 76.4 m²
Ponúkame Vám na predaj 2. izbový byt v novom projekte v Martine obec Bystrička. Tento projekt j
243,500 € 3187 €/m²
Administratívny objekt | Bencúrova | 24 m²
Na prenájom Vám ponúkame kancelársky priestor 24m2 na ulici Bencúrova v lokalite Staré mesto. P
291 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 198 m²
Mamud reality ponúka výhradne na predaj novostavbu rodinného domu, ktorý sa nachádza v mestskej
475,000 € 2399 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²
Ponúkame výhradne na predaj rodinný dom 4+1 v obci Višňové pri Žiline. Poschodový podpivničený
239,500 € 1497 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Mojšova Lúčka | 623 m²
Mamud reality ponúka výhradne na predaj stavebný pozemok s rozlohou 623 m² (približne 17 m x 39
240 €/m2 240 €/m2
2 izbový byt | Sidónie Sakalovej | 75 m²
Ponúkame na prenájom priestranný a slnečný byt typu 2+kk s balkónom v novostavbe na ulici Sakal
750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Priemyselná zóna | Na Vápenicu | 2,640 m²
Mamud reality ponúka výhradne na predaj stavebný pozemok o výmere 2640m² (80m x 33m), ktorý sa
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | Bratislavská | 32 m²
Mamud reality ponúka na prenájom kancelárske priestory v širšom centre Žiliny, na ulici Bratisl
224 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Výrobný objekt | Bratislavská | 490 m²
Mamud reality ponúka na prenájom skladové, výrobné priestory v širšom centre Žiliny, na ulici B
2,205 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | J. M. Geromettu | 41.41 m²
Mamud reality ponúka na prenájom kancelársky priestor o výmere 32,41m² na ulici J.M. Geromettu,
455 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,409 m²
Ponúkame vám exkluzívnu príležitosť získať stavebný pozemok s rozlohou 1409 m² (približne 23 m
Cena dohodou
Rodinný dom | Lieňová | 195 m²
Mamud reality ponúka na predaj rodinný domu 4+KK v Mojšovej Lúčke, len 6 km od Žiliny! Tento pr
316,000 € 1621 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,195 m²
Mamud reality ponúka výhradne na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 1195m² (25m x 46m), k
45,500 € 38 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | J. M. Geromettu | 23.5 m²
Mamud reality ponúka na prenájom kancelársky priestor o výmere 24m² na ulici J.M. Geromettu, v
360 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Výrobný objekt | Kysucká | 1,800 m²
Mamud Reality exkluzívne ponúka na prenájom rozsiahle skladové, výrobné a administratívne pries
8,100 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Garáž | Essenská | 14 m²
Mamud reality ponúka výhradne na predaj parkovacie státie na ul. Essenská. Pozemok o výmere 14m
14,900 € 1064 €/m²
Mezonet | Hollého | 134 m²
Mamud reality ponúka na predaj veľkorysý mezonetový byt v nadstavbe z roku 2000. Byt 3+1 o celk
210,000 € 1567 €/m²
Administratívny objekt | Jánošíkova | 35 m²
Mamud reality ponúka na prenájom kancelársky priestor vhodný obchodu a službám v širšom centre
425 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 37 m²
Realitná kancelária Reality AK ponúka 2 izbový byt na prenájom Vrútky Centrum, obytná plocha je
335 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.