Martin - Prime Asset na pešej zóne – investičná budova s okamžitým výnosom

Reality Martin

Obchodné priestory | 1,381 m²

Reality Alpia ponúka na predaj komerčný objekt typu Prime Asset v absolútne najlepšej lokalite

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Martin

Cena dohodou

EXKLUZÍVNY REPREZENTATÍVNY DOM V POPRADE – IDEÁLNY PRE BIZNIS AJ LUXUSNÉ BÝVANIE

Reality Poprad

4 izbový byt | 155.9 m²

ALPIA.SK – Maklér: Mgr. Jozef Bizoň Ponuka: EXKLUZÍVNY REPREZENTATÍVNY DOM V POPRADE – IDEÁLNY

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Poprad

1,490 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Exkluzívny rodinný dom na predaj, Karvaša a Bláhovca, Vrútky

Reality Vrútky

Rodinný dom | 1,500 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom vo Vrútkach, ktorý vás osloví už pri prvej návšteve – pokojná lo

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Vrútky

385,000 € 257 €/m²

Tehlový rodinný dom so záhradou /891 m2/, Veľké Rovné

Reality Veľké Rovné

Rodinný dom | 891 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj priestranný tehlový rodinný dom s pozemkom / 891 m2 / v ob

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Veľké Rovné

99,000 € 111 €/m²

Pozemok na predaj, neďaleko diaľnice D1, Spišský Hrhov

Reality Spišský Hrhov

Komerčná zóna | 0 m²

Pozemok len 3km od diaľnice D1 Levoča - Prešov s rozlohou 70 000 m2 určených na priemyselnú výs

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Spišský Hrhov

Cena dohodou

Rekreačný pozemok s krásnym výhľadom/500 m2/ - Belá /Bránice

Reality Belá

Pozemok pre reklamu | 500 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj rekreačný pozemok o výmere 500 m2 v katastrálnom území Bel

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Belá

175 €/m2 175 €/m2

Podnikateľský objekt/sklad a pozemok na prenájom, Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Priestor pre sklad | 340 m²

Ponúkame na prenájom podnikateľský objekt v obci Bernolákovo, nachádajúci sa na hlavnom ťahu do

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bernolákovo

3.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Pozemok na predaj /1285 m2/, Bytča - Veľké Rovné

Reality Veľké Rovné

Pozemok pre reklamu | 0 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj pozemok o výmere 1285 m2 v katastrálnom území obce Veľké R

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Rovné

13,000 €

Stavebná parcela pri ranči - Illija

Reality Banská Štiavnica

Pozemok pre rodinné domy | Banská Štiavnica | 0 m²

Ponúkame na predaj krásny, rovinatý stavebný pozemok s rozlohou 671 m² na Srnčej ulici v blízko

Publikované: 12.02.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Banská Štiavnica

115,000 €

Apartmánový dom na predaj v Patinciach

Reality Patince

Hotel, penzión, ubytovňa | 465 m²

Ideálna príležitosť pre investora, ktorý chce okamžite zarábať alebo spojiť podnikanie s vlastn

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Patince

Cena dohodou

Pozemok na predaj, obec Vlašky v blízkosti nádrže Bešeňová

Reality Vlachy

Pozemok pre reklamu | 0 m²

Reality Alpia Vám v exkluzívnom zastúpení, ponúka pozemok vhodný na výstavbu menšieho rodinného

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Vlachy

57,000 €

3 izbový byt v projekte Stará Husitská - Bánovce nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | 61.5 m²

Hľadáte vlastné bývanie alebo zaujímavú investičnú príležitosť? Reality Alpia v spolupráci s i

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

129,500 € 2106 €/m²

Pozemok vhodný na výstavbu na predaj, Bojnická, Nové Mesto, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Predávame pozemok v Bratislave vhodný na výstavbu bytového domu alebo administrativnej budovy v

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

785,000 €

Rodinný dom v pôvodnom stave s vizualizáciou / 1028 m2 / - Púchov

Reality Púchov

Rodinný dom | 1,028 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj murovaný rodinný dom v pôvodnom stave, vhodný na kompletnú

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Púchov

Cena dohodou

Rekreačná chata na predaj, obec Vlachy

Reality Vlachy

Vidiecky dom | 492 m²

Sieť realitných kancelárií Alpia vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj útulnú, kompletne

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Vlachy

143,000 € 291 €/m²

2-izbový byt na prenájom, Rudlovská cesta, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 50 m²

Ponúkame vám prenájom 2-izbového bytu v novostavbe - Rudlovská Residence - priamo v centre mest

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

690 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

5-IZBOVÝ RD medzi Zvolenom a Banskou Bystricou (335 000 €)

Reality Hronsek

Rodinný dom | 680 m²

Priestranný dom v tichej ulici bez prechodnej dopravy - funkčné bývanie pre rodinu aj pár s nár

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Hronsek

335,000 € 493 €/m²

3-IZBOVÝ RD medzi Zvolenom a Banskou Bystricou (250 000 €)

Reality Hronsek

Rodinný dom | 457 m²

Ponúkame novostavbu v tichej ulici bez prechodnej dopravy - uzavretá komunita, pokoj a mestá na

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Hronsek

250,000 € 547 €/m²

Kancelárske priestory, /40m2/, ŽILINA

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | 40 m²

Reality Alpia Vám ponúka na prenájom kancelárie, /40m2/, ŽILINA . K dispozícii je priestor na p

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

488 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Pozemok na predaj, Jarovce, Bratislava V (7000 m2)

Reality Bratislava-Jarovce

Orná pôda | 7,000 m²

Ponúkame na predaj pozemok - ornú pôdu v katastrálnom území Jarovce o výmere 7000 m2. Momentál

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Jarovce

70,000 € 10 €/m²

Vidiecky domček v tichom prostredí blízko Dunaja v Moči na predaj

Reality Moča

Rodinný dom | Moča | 1,093 m²

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť vlastniť útulný vidiecky domček v malebnej obci Moča, s

Publikované: 08.11.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Moča

103,900 € 95 €/m²

Na predaj: UNIKÁTNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ NA SEVERE MAĎARSKA, NEĎALEKO KOMÁROMU!

Reality Komárno

Obchodné priestory | Komárno | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj jedinečnú nehnuteľnosť s obrovským potenciálom, nachádzajúcu sa na sever

Publikované: 06.02.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Komárno

385,000 €

Na prenájom veľký 3 izbový byt na ulici Vodnej v Komárne

Reality Komárno

3 izbový byt | 78 m²

Ponúkame na prenájom priestranný, kompletne rekonštruovaný a čiastočne zariadený 3 izbový byt n

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Komárno

650 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Zrekonštruovaná garáž na ul. Odborárov v Komárne

Reality Komárno

Garáž | 19 m²

Ponúkame na predaj novozrekonštruovanú garáž na ul. v Komárne. Garáž s výmerou 19 m2 má vyspor

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Komárno

18,990 € 999 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23054)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Upresniť hľadanie