Vidiecky dom s autentickým charakterom v srdci prírody

Reality Veľká Lehota

Rodinný dom | 300 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný rodinný dom v malebnej obci Veľká Lehota, časť Drozdovo, okr

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Veľká Lehota

95,000 € 317 €/m²

Hľadám 2 až 3 izbový byt pre klienta

Reality Tlmače

2 izbový byt | 50 m²

Hľadám 2-3 izbový byt pre klienta! 🏡 Máte na predaj byt v Leviciach alebo blízkom okolí? Stav

Publikované: 27.11.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Tlmače

90,000 € 1800 €/m²

Stavebný pozemok s projektom na výstavbu chaty- Kostivrch

Reality Horné Hámre

Pozemok pre bytovú výstavbu | 750 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok s výmerou 750 m², nachádzajúci sa v tichej a vyhľadávan

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Horné Hámre

49,000 € 65 €/m²

Máte 2-i alebo 3-i byt v Banskej Bystrici? Máme kupujúceho

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 55 m²

Máte v ponuke 2-izbový alebo 3-izbový byt v Banskej Bystrici alebo blízkom okolí a zvažujete je

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

220,000 € 4000 €/m²

Stavebný pozemok v lukratívnej časti Zvolena

Reality Zvolen

Pozemok pre rodinné domy | 813 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu v lukratívnej časti Zvolena, v novo-v

Publikované: 27.02.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

150,000 € 185 €/m²

NA PRENÁJOM - Lukratívne priestory s parkovacím miestom

Reality Banská Bystrica

Administratívny objekt | Dolná | 100 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor/ kancelárie v centre mesta Banská Bystrica, s prístu

Publikované: 01.07.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

1,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na predaj: 3-izbový byt s loggiou vo Zvolene – Podborová

Reality Zvolen

3 izbový byt | 80 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanej lokalite Zvolen – Pod

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

155,000 € 1938 €/m²

Garáž na prenájom v zabezpečenom areáli

Reality Nitra

Garáž | 15 m²

Na prenájom: Bezpečná garáž s 24/7 prístupom Ponúkame Vám na prenájom praktickú a bezpečnú

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Nitra

100 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

1-i byt priamo pod horami | ideálny na bývanie aj prenájom

Reality Jasenie

1 izbový byt | 35 m²

Ponúkame Vám na predaj útulný 1-izbový byt s jedinečnou atmosférou v obci Jasenie, okres Brezno

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Jasenie

51,000 € 1457 €/m²

Stavebný pozemok s projektom domu

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 950 m²

Na predaj stavebný pozemok určený na výstavbu rodinného domu. Pozemok vo výmere 950m2 nachádzaj

Publikované: 09.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

160,000 € 168 €/m²

Pozemky na výstavbu rodinných domov - Liptovská Sielnica

Reality Liptovská Sielnica

Pozemok pre rodinné domy | 350 m²

Ponúkame Vám jedinečnú možnosť bývania v srdci Liptova – v malebnej prírodnej oblasti pri Lipto

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Liptovská Sielnica

90 € 0 €/m²

Máte 2-i alebo 3-i byt v Banskej Bystrici? Máme kupujúceho

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 55 m²

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

220,000 € 4000 €/m²

Máte 1i alebo 2i byt v Sásovej? My máme kupujúceho!

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 50 m²

Máte v ponuke 1-izbový alebo 2-izbový byt v Banskej Bystrici - SÁSOVEJ a zvažujete jeho predaj?

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

160,000 € 3200 €/m²

Priestranný a flexibilný priestor na prenájom

Reality Nitra

Obchodné priestory | 45 m²

Priestranný a flexibilný open space – ideálny pre vaše podnikanie Hľadáte priestor, ktorý s

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

450 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Priestraný rodinný dom v obci Veľká Lehota

Reality Veľká Lehota

Rodinný dom | 1,700 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný rodinný dom nachádzajúci sa v obci Veľká Lehota, len približ

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Veľká Lehota

145,000 € 85 €/m²

Záhradná chata na slnečnom pozemku v top lokalite

Reality Banská Bystrica

Chalupa, rekreačný domček | 65 m²

Pokojné útočisko v prírode s výhľadmi, ktoré si zamilujete! Ponúkame Vám na predaj záhradnú ch

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Banská Bystrica

95,000 € 1462 €/m²

Biovinica s krásnym výhľadom v Pukanci

Reality Pukanec

Vinica, chmelnica | 555 m²

Ponúkame na predaj vinicu v Pukanci o rozlohe 555m2. Vo vinici sa nachádza približne 120 kusov

Publikované: 11.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Pukanec

12,900 € 23 €/m²

Dvojpodlažná polyfunkčná budova

Reality Nitra

Polyfunkčný objekt | Nitra | 167.8 m²

Ponúkame atraktívne priestory s celkovou rozlohou 167,8 m², ideálne pre sídlo firmy alebo prevá

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Nitra

1,300 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Rodinný dom v Nitre

Reality Nitra

Rodinný dom | 133 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný rodinný dom nachádzajúci sa v meste Nitra, mestská časť Chre

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitra

369,900 € 2781 €/m²

Rodinný dom v malebnom prostredí obce Trnavá Hora – Kľačany

Reality Trnavá Hora

Rodinný dom | 150 m²

Predstavte si dom, v ktorom Vás ráno zobudí slnko a z dvora sa Vám otvorí malebný výhľad na zel

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trnavá Hora

85,000 € 567 €/m²

Rodinný dom Divín, Ružiná - pokoj, súkromie a voda na dosah

Reality Divín

Rodinný dom | 150 m²

Predstavujeme Vám jedinečnú príležitosť vlastniť rodinný dom v obci Divín, okres Lučenec, situo

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Divín

149,900 € 999 €/m²

REZERVOVANÝ 2-i BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII – FONČORDA

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 65 m²

Hľadáte priestor, svetlo, komfort a kvalitnú rekonštrukciu bez ďalších investícií? Tento výnimo

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

175,000 € 2692 €/m²

REZERVOVANÁ - EXKLUZÍVNA, štýlová garsónka v centre Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

Garsónka | 25 m²

Ponúkame Vám na predaj útulnú garsónku o výmere 25 m², ktorá sa nachádza v tehlovom obytnom dom

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

120,000 € 4800 €/m²

Pozemok s možnosťou výstavby

Reality Machulince

Záhrada | 577 m²

Hľadáte miesto pre svoj vysnívaný domov? Tento svahovitý stavebný pozemok ponúka pokojné prostr

Publikované: 27.11.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Machulince

50,000 € 87 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (773)
Rodinné domy na predaj (23053)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30313)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Byty na predaj v Bratislave (8515)
Upresniť hľadanie