1-izbový byt v tehlovej novostavbe /32 m2/, Štiavnik, okr. Bytča

Reality Štiavnik

1 izbový byt | 32 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj 1-izbový byt v tehlovej novostavbe /32 m2/ v obci Štiavnik

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Štiavnik

81,000 € 2531 €/m²

Na predaj celoročne obývateľná chata Cinkót - Marcelová

Reality Marcelová

Záhrada | 0 m²

Exkluzívne u nás na predaj celoročne obývateľná chata s pozemkom 389m2, s pivnicou, v rekreačne

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Marcelová

25,000 €

Exkluzívne u nás! Na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v Marcelovej

Reality Marcelová

Rodinný dom | 2,000 m²

Radi by sme Vám predstavili jedinečnú ponuku na predaj priestranného rodinného domu v pôvodnom

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Marcelová

55,000 € 28 €/m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom – Rudlov

Reality Rudlov

Rodinný dom | Nezadaná | 1 m²

ID:526 GE-MAX Reality ponúka na predaj rodinný dom v obci Rudlov, ktorý je zaujímavý najmä svoj

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Rudlov

89,900 € 89900 €/m²

Novinka
Novinka

Novostavba 4- izbového holodomu

Reality Nitra

Rodinný dom | 320 m²

V ponuke je na predaj moderná 4-izbová novostavba dvojdomu v štádiu holodom na 5-árovom pozemku

Publikované: 07.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitra

257,000 € 803 €/m²

Moderný 4-izbový holodom

Reality Nitra

Rodinný dom | 169.6 m²

V ponuke je na predaj moderná 4- izbová novostavba v štádiu holodom na 7-árovom pozemku v novov

Publikované: 05.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitra

307,000 € 1810 €/m²

Chatka v obci Zlatno pri Poltári

Reality Zlatno

Chalupa, rekreačný domček | 186 m²

🏡 Na predaj chatka v obci Zlatno pri Poltári – ideálna na oddych aj rekreáciu! 🌲🔥🍎 📍 Lok

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Zlatno

45,000 € 242 €/m²

Priestranný 3-i byt s garážou a záhradkou – Pukanec

Reality Pukanec

3 izbový byt | 71 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v pokojnej lokalite obce Pukane

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pukanec

78,500 € 1106 €/m²

REZERVOVANÁ - Na predaj útulná drevená chata v srdci Liptova

Reality Lúčky

Chalupa, rekreačný domček | 70 m²

❕❗ DOHODA NA CENE MOŽNÁ ❕❗ Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť vlastniť záhradnú chatu v obľúbe

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lúčky

78,000 € 1114 €/m²

Dvojpodlažná polyfunkčná budova

Reality Nitra

Polyfunkčný objekt | 65.3 m²

Ponúkame priestranný open space s celkovou rozlohou 65,3 m² na poschodí, ktorý je možné jednodu

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Nitra

490 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Ideálny stavebný pozemok

Reality Nitra

Pozemok pre bytovú výstavbu | 914 m²

V ponuke na predaj výnimočný stavebný pozemok o výmere 914 m², ideálny pre výstavbu rodinného d

Publikované: 25.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

170,000 € 186 €/m²

EXKLUZÍVNY REKREAČNÝ DOM NA PREDAJ

Reality Banská Bystrica

Chalupa, rekreačný domček | 90 m²

Banská Bystrica | súkromie, slnko a pokoj len pár minút od centra Predstavujeme Vám jedinečnú

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Banská Bystrica

215,000 € 2389 €/m²

Štýlový 3-izbový byt s terasou, jacuzzi a parkovaním

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 86 m²

Hľadáte bývanie, kde sa spája priestor, súkromie a komfort? Tento krásny 3-izbový byt v Banskej

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

325,000 € 3779 €/m²

Moderná novostavba v štádiu holodom

Reality Nitra

Rodinný dom | 169.6 m²

V ponuke je na predaj moderná 4-izbová novostavba v štádiu holodom na 7-árovom pozemku v novovy

Publikované: 05.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitra

307,000 € 1810 €/m²

Vidiecky dom s autentickým charakterom v srdci prírody

Reality Veľká Lehota

Rodinný dom | 300 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný rodinný dom v malebnej obci Veľká Lehota, časť Drozdovo, okr

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Veľká Lehota

95,000 € 317 €/m²

Hľadám 2 až 3 izbový byt pre klienta

Reality Tlmače

2 izbový byt | 50 m²

Hľadám 2-3 izbový byt pre klienta! 🏡 Máte na predaj byt v Leviciach alebo blízkom okolí? Stav

Publikované: 27.11.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Tlmače

90,000 € 1800 €/m²

Stavebný pozemok s projektom na výstavbu chaty- Kostivrch

Reality Horné Hámre

Pozemok pre bytovú výstavbu | 750 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok s výmerou 750 m², nachádzajúci sa v tichej a vyhľadávan

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Horné Hámre

49,000 € 65 €/m²

Máte 2-i alebo 3-i byt v Banskej Bystrici? Máme kupujúceho

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 55 m²

Máte v ponuke 2-izbový alebo 3-izbový byt v Banskej Bystrici alebo blízkom okolí a zvažujete je

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

220,000 € 4000 €/m²

Stavebný pozemok v lukratívnej časti Zvolena

Reality Zvolen

Pozemok pre rodinné domy | 813 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu v lukratívnej časti Zvolena, v novo-v

Publikované: 27.02.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

150,000 € 185 €/m²

1-i byt priamo pod horami | ideálny na bývanie aj prenájom

Reality Jasenie

1 izbový byt | 35 m²

Ponúkame Vám na predaj útulný 1-izbový byt s jedinečnou atmosférou v obci Jasenie, okres Brezno

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Jasenie

51,000 € 1457 €/m²

Stavebný pozemok s projektom domu

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 950 m²

Na predaj stavebný pozemok určený na výstavbu rodinného domu. Pozemok vo výmere 950m2 nachádzaj

Publikované: 09.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

160,000 € 168 €/m²

Na predaj: 3-izbový byt s loggiou vo Zvolene – Podborová

Reality Zvolen

3 izbový byt | 80 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanej lokalite Zvolen – Pod

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

155,000 € 1938 €/m²

Priestranný a flexibilný priestor na prenájom

Reality Nitra

Obchodné priestory | 45 m²

Priestranný a flexibilný open space – ideálny pre vaše podnikanie Hľadáte priestor, ktorý s

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

450 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Pozemky na výstavbu rodinných domov - Liptovská Sielnica

Reality Liptovská Sielnica

Pozemok pre rodinné domy | 350 m²

Ponúkame Vám jedinečnú možnosť bývania v srdci Liptova – v malebnej prírodnej oblasti pri Lipto

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Liptovská Sielnica

90 € 0 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (773)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Rodinné domy na predaj (23051)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Upresniť hľadanie