3-izbový byt s tromi balkónmi v obľúbenej lokalite Liptovský Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

3 izbový byt | 81 m²

Reality Alpia Vám v exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj veľkoryso riešený 3-izbový byt, kt

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

Cena dohodou

Garsónka na prenájom

Reality Alpia: Ponúkame Vám na PRENÁJOM Garsónku o výmere 28 m2 na 9. poschodí bytového domu s

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Považská Bystrica

393 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na predaj 2-izbový apartmán v centre Donovál – apartmánový dom Horec

Reality Donovaly

Apartmán | 45.4 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový apartmán nachádzajúci sa v obľúbenom apartmánovom dome Horec priamo

Publikované: 28.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Donovaly

150,500 € 3315 €/m²

Moderný 4-izbový rodinný dom s garážou – R. Jašíka, Prievidza

Reality Prievidza

Rodinný dom | 149 m²

Reality Alpia vám ponúka na predaj veľmi pekný, moderne a kvalitne zariadený dvojpodlažný rodin

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Prievidza

330,000 € 2215 €/m²

3-izbový byt v centre Zvolena – Jozefa Kozačeka, 79 m2, balkón, pivnica

Reality Zvolen

3 izbový byt | 79 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s výmerou 79 m2, nachádzajúci sa na ulici Jozefa Ko

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Zvolen

159,900 € 2024 €/m²

Garážové parkovacie miesto, Parkovací dom Zvolen-Západ

Reality Zvolen

Garáž | Tulská | 12.5 m²

Na predaj Vám ponúkame garážové parkovacie miesto, v parkovacom dome na sídlisku Zvolen - Západ

Publikované: 05.11.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Zvolen

19,500 € 1560 €/m²

Chatka na predaj s elektrinou a prístupom autom Dolinky, Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Záhradná chatka | 390 m²

*****Reality Alpia *****Ponúkame na predaj záhradku s rekreačnou chatkou v obľúbenej záhradkárs

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Považská Bystrica

Cena dohodou

3- izbový byt STRED,2x loggia,mur. jadro,84,6 m2, VÝMENA

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | 84.6 m²

Reality Alpia: Ponúkame Vám na predaj 3- izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na sídlisku STRED

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

Cena dohodou

Investičný/Rekreačný Apartmán v AD Štiavnica, Liptovský Ján

Reality Liptovský Ján

Apartmán | 43 m²

Reality Alpia v zastúpení Vám exkluzívne ponúka investičnú príležitosť kúpy kompletne zariadené

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Liptovský Ján

167,000 € 3884 €/m²

IDEÁLNE MIESTO PRE VÁŠ NOVÝ DOMOV - STAVEBNÝ POZEMOK V LIPTOVSKÝCH SLIAČOCH!

Reality Liptovské Sliače

Pozemok pre rodinné domy | 828 m²

Hľadáte pozemok, kde sa snúbi pokoj vidieka s plnou občianskou vybavenosťou a dychberúcimi výhľ

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Liptovské Sliače

56,980 € 69 €/m²

Predaj rodinného domu s garážou – Bojnice, ul. 1. mája

Reality Bojnice

Rodinný dom | 1,076 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom na ul. 1. mája v Bojniciach, ktorý sa nachádza na ro

Publikované: 16.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bojnice

260,000 € 242 €/m²

Novo stavba rodinného domu /848 m2/, Dubové

Reality Dubové

Rodinný dom | Dubové | 848 m²

Na predaj Vám ponúkame rodinný dom nachádzajúci sa v novej, rozrastajúcej sa časti obce Dubové.

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dubové

309,000 € 364 €/m²

Areál Wellness penziónu Motýľ na predaj, Liptovská Teplá

Reality Liptovská Teplá

Hotel, penzión, ubytovňa | 3,027 m²

Ponúkame na predaj nádherný Wellness areál – Penzión Motýľ v lone liptovskej prírody v najtichš

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Liptovská Teplá

Cena dohodou

Apartmán vo Fatraparku so zázemím hotela a dušou domova

Reality Ružomberok

Apartmán | 29 m²

Bývanie tam, kde iní chodia na dovolenku – Apartmán v srdci Hrabova Reality Alpia exkluzívne v

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

Cena dohodou

Rodinný dom na predaj, Sučany

Reality Sučany

Rodinný dom | 792 m²

Rodinný dom s garážou a veľkým pozemkom v Sučanoch Ponúkame na predaj prakticky riešený 3-izbo

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Sučany

193,000 € 244 €/m²

MÝTO POD ĎUMBIEROM – Dom so slnečným pozemkom na predaj

Reality Mýto pod Ďumbierom

Rodinný dom | 563 m²

Reality Alpia Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v lukratívnej lokali

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Mýto pod Ďumbierom

78,000 € 139 €/m²

Rekonštruovaný 3-izb tehlový byt v tichej lokalite Komárna

Reality Komárno

3 izbový byt | 62 m²

Ponúkame Vám na predaj rekonštruovaný, tehlový 3-izb byt v tichej lokalite Komárna. Byt prešiel

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

84,900 € 1369 €/m²

Na predaj slnečný pozemok na polosamote pri lese

Reality Dulovce

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Predáme slnečný pozemok ideálny na výstavbu rodinného domu, situovaný na polosamote pri lese v

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Dulovce

55,000 €

Rodinný dom s objektom na podnikanie, Tvrdošín

Reality Tvrdošín

Rodinný dom | 449 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom spolu s rozsiahlym objektom určeným na podnikanie na pozemku o v

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Tvrdošín

199,000 € 443 €/m²

3 izbový byt s panoramatickým výhľadom na predaj, Vrútky

Reality Vrútky

3 izbový byt | 68 m²

V zastúpení ponúkame na predaj 3 izbový byt, typ neprechodný bauring v centre mesta Vrútky. At

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Vrútky

Cena dohodou

Orná pôda na predaj Žakovce

Reality Žakovce

Orná pôda | 0 m²

ALPIA.SK – Maklér: Mgr. Jozef Bizoň Ponuka: Orná pôda na predaj Žakovce | Stabilná investícia

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žakovce

1,680 €

Rekreačná chata priamo v areáli Termálneho kúpaliska Patince

Reality Patince

Chalupa, rekreačný domček | 68 m²

Predstavujem vám výnimočnú príležitosť – rekreačnú chatu s dvoma apartmánmi, ktorá sa nachádza

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Patince

150,000 € 2206 €/m²

Na prenájom kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt – Koš pri Prievidzi

Reality Koš

2 izbový byt | Koš | 53 m²

Ponúkame na prenájom krásny 2-izbový byt v obci Koš pri Prievidzi. Byt je nakomplet zrekonštruo

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Koš

500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Reality Liptovské Sliače

Pozemok pre rodinné domy | 828 m²

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Liptovské Sliače

63,560 € 77 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8514)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23051)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Upresniť hľadanie