Komfortné bývanie pre zamestnancov, firemných klientov - Apartmán

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Iľanovo | 42 m²

Komfortné bývanie pre zamestnancov, firemných klientov. Reality Alpia Vám v zastúpení ponúka k

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

590 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Rodinný dom na predaj

Reality Malá Čierna

Rodinný dom | Malá Čierna | 657 m²

Reality Alpia: Exkluzívne ponúkame na predaj zaujímavú investičnú príležitosť v tichej obci Mal

Publikované: 02.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Malá Čierna

85,000 € 126 €/m²

Moderný 2 izbový byt s predzáhradkou v novostavbe Danubia Residence Komárno

Reality Komárno

2 izbový byt | 49.1 m²

Hľadáte moderné, útulné a kompletne zariadené bývanie, kde spojíte výhody mestského života s po

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

149,000 € 3035 €/m²

Na predaj dvojgeneračný rodinný dom v obci Búč

Reality Búč

Rodinný dom | 1,345 m²

Ideálna príležitosť pre veľkú rodinu alebo generačné spolubývanie! Ponúkame Vám na predaj výni

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Búč

54,000 € 40 €/m²

pozemok Malá Čierna

Reality Malá Čierna

Pozemok pre reklamu | 0 m²

Reality Alpia vám ponúkajú slnkom zaliaty pozemok s výhľadom v Malej Čiernej – investícia aj re

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Malá Čierna

141,120 €

Podnikateľský objekt na predaj v centre mesta, ul.K.A.Medveckého

Reality Ružomberok

Objekt pre obchod | 413 m²

Ponúkame na predaj rozsiahly podnikateľský objekt v atraktívnej lokalite centra mesta, na ulici

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Ružomberok

849,000 € 2056 €/m²

Priestranný 2 izbový byt , Považská, Ružomberok

Reality Ružomberok

2 izbový byt | 76.2 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt po rekonštrukcii na ulici Považská v Ružomberku. By

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

75,000 € 984 €/m²

Na prenájom slnečný 1-izbový byt s balkónom v Komárne

Reality Komárno

1 izbový byt | 36 m²

Ponúkame Vám na prenájom čerstvo zrekonštruovaný, kompletne zariadený 1-izbový byt na Dunajskom

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Komárno

480 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na predaj útulný 3-izbový rodinný domček s priestrannou garážou v Komárne.

Reality Komárno

Rodinný dom | 521 m²

Hľadáte pokojné bývanie v meste s vlastným dvorom? Ponúkame na predaj murovaný rodinný dom v ob

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Komárno

145,000 € 278 €/m²

Exkluzívne u nás! Na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v Marcelovej

Reality Marcelová

Rodinný dom | 2,000 m²

Radi by sme Vám predstavili jedinečnú ponuku na predaj priestranného rodinného domu v pôvodnom

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Marcelová

55,000 € 28 €/m²

Slnečný pozemok – Turčianske Jaseno (9 508 m2)

Reality Turčianske Jaseno

Lúka, pasienok | 0 m²

Na predaj: Slnečný pozemok – Turčianske Jaseno (9 508 m²) Ponúkame na predaj priestranný slneč

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Turčianske Jaseno

Cena dohodou

Na predaj garáž na ulici Selyeho v Komárne

Reality Komárno

Garáž | 18 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž na ul. Selyeho v Komárne. Je v zachovalom pôvodnom stave bez zaved

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Komárno

11,900 € 661 €/m²

Na predaj rekreačná chata - novostavba v Komárne časť Nová Stráž

Reality Komárno

Vidiecky dom | 260 m²

Exkluzívna novostavba rekreačnej chaty v Komárne – Nová Stráž: Váš nový domov na relax aj celor

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Komárno

80,000 € 308 €/m²

3-izbový byt s tromi balkónmi v obľúbenej lokalite Liptovský Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

3 izbový byt | 81 m²

Reality Alpia Vám v exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj veľkoryso riešený 3-izbový byt, kt

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

Cena dohodou

Garsónka na prenájom

Reality Alpia: Ponúkame Vám na PRENÁJOM Garsónku o výmere 28 m2 na 9. poschodí bytového domu s

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Považská Bystrica

393 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na predaj 2-izbový apartmán v centre Donovál – apartmánový dom Horec

Reality Donovaly

Apartmán | 45.4 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový apartmán nachádzajúci sa v obľúbenom apartmánovom dome Horec priamo

Publikované: 28.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Donovaly

150,500 € 3315 €/m²

Moderný 4-izbový rodinný dom s garážou – R. Jašíka, Prievidza

Reality Prievidza

Rodinný dom | 149 m²

Reality Alpia vám ponúka na predaj veľmi pekný, moderne a kvalitne zariadený dvojpodlažný rodin

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Prievidza

330,000 € 2215 €/m²

3-izbový byt v centre Zvolena – Jozefa Kozačeka, 79 m2, balkón, pivnica

Reality Zvolen

3 izbový byt | 79 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s výmerou 79 m2, nachádzajúci sa na ulici Jozefa Ko

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Zvolen

159,900 € 2024 €/m²

Garážové parkovacie miesto, Parkovací dom Zvolen-Západ

Reality Zvolen

Garáž | Tulská | 12.5 m²

Na predaj Vám ponúkame garážové parkovacie miesto, v parkovacom dome na sídlisku Zvolen - Západ

Publikované: 05.11.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Zvolen

19,500 € 1560 €/m²

Chatka na predaj s elektrinou a prístupom autom Dolinky, Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Záhradná chatka | 390 m²

*****Reality Alpia *****Ponúkame na predaj záhradku s rekreačnou chatkou v obľúbenej záhradkárs

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Považská Bystrica

Cena dohodou

3- izbový byt STRED,2x loggia,mur. jadro,84,6 m2, VÝMENA

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | 84.6 m²

Reality Alpia: Ponúkame Vám na predaj 3- izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na sídlisku STRED

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

Cena dohodou

Investičný/Rekreačný Apartmán v AD Štiavnica, Liptovský Ján

Reality Liptovský Ján

Apartmán | 43 m²

Reality Alpia v zastúpení Vám exkluzívne ponúka investičnú príležitosť kúpy kompletne zariadené

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Liptovský Ján

167,000 € 3884 €/m²

IDEÁLNE MIESTO PRE VÁŠ NOVÝ DOMOV - STAVEBNÝ POZEMOK V LIPTOVSKÝCH SLIAČOCH!

Reality Liptovské Sliače

Pozemok pre rodinné domy | 828 m²

Hľadáte pozemok, kde sa snúbi pokoj vidieka s plnou občianskou vybavenosťou a dychberúcimi výhľ

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Liptovské Sliače

56,980 € 69 €/m²

Predaj rodinného domu s garážou – Bojnice, ul. 1. mája

Reality Bojnice

Rodinný dom | 1,076 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom na ul. 1. mája v Bojniciach, ktorý sa nachádza na ro

Publikované: 16.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bojnice

260,000 € 242 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23054)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie