Apartmán | 43 m²
Reality Alpia v zastúpení Vám exkluzívne ponúka investičnú príležitosť kúpy kompletne zariadené
167,000 € 3884 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 828 m²
Hľadáte pozemok, kde sa snúbi pokoj vidieka s plnou občianskou vybavenosťou a dychberúcimi výhľ
56,980 € 69 €/m²
Rodinný dom | 1,076 m²
Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom na ul. 1. mája v Bojniciach, ktorý sa nachádza na ro
260,000 € 242 €/m²
Rodinný dom | Dubové | 848 m²
Na predaj Vám ponúkame rodinný dom nachádzajúci sa v novej, rozrastajúcej sa časti obce Dubové.
309,000 € 364 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | 3,027 m²
Ponúkame na predaj nádherný Wellness areál – Penzión Motýľ v lone liptovskej prírody v najtichš
Cena dohodou
Apartmán | 29 m²
Bývanie tam, kde iní chodia na dovolenku – Apartmán v srdci Hrabova Reality Alpia exkluzívne v
Cena dohodou
Rodinný dom | 792 m²
Rodinný dom s garážou a veľkým pozemkom v Sučanoch Ponúkame na predaj prakticky riešený 3-izbo
193,000 € 244 €/m²
Rodinný dom | 563 m²
Reality Alpia Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v lukratívnej lokali
78,000 € 139 €/m²
3 izbový byt | 62 m²
Ponúkame Vám na predaj rekonštruovaný, tehlový 3-izb byt v tichej lokalite Komárna. Byt prešiel
84,900 € 1369 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 0 m²
Predáme slnečný pozemok ideálny na výstavbu rodinného domu, situovaný na polosamote pri lese v
55,000 €
Rodinný dom | 449 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom spolu s rozsiahlym objektom určeným na podnikanie na pozemku o v
199,000 € 443 €/m²
3 izbový byt | 68 m²
V zastúpení ponúkame na predaj 3 izbový byt, typ neprechodný bauring v centre mesta Vrútky. At
Cena dohodou
Orná pôda | 0 m²
ALPIA.SK – Maklér: Mgr. Jozef Bizoň Ponuka: Orná pôda na predaj Žakovce | Stabilná investícia
1,680 €
Chalupa, rekreačný domček | 68 m²
Predstavujem vám výnimočnú príležitosť – rekreačnú chatu s dvoma apartmánmi, ktorá sa nachádza
150,000 € 2206 €/m²
2 izbový byt | Koš | 53 m²
Ponúkame na prenájom krásny 2-izbový byt v obci Koš pri Prievidzi. Byt je nakomplet zrekonštruo
500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Záhrada | 0 m²
Exkluzívne u nás na predaj celoročne obývateľná chata s pozemkom 389m2, s pivnicou, v rekreačne
25,000 €
Pozemok pre rodinné domy | 828 m²
63,560 € 77 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 0 m²
Ponúkame na predaj priestranný stavebný pozemok o celkovej výmere 657 m², nachádzajúci sa v tic
43,000 €
Rodinný dom | Nezadaná | 1 m²
ID:526 GE-MAX Reality ponúka na predaj rodinný dom v obci Rudlov, ktorý je zaujímavý najmä svoj
89,900 € 89900 €/m²
Rodinný dom | 169.6 m²
V ponuke je na predaj moderná 4- izbová novostavba v štádiu holodom na 7-árovom pozemku v novov
307,000 € 1810 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 70 m²
❕❗ DOHODA NA CENE MOŽNÁ ❕❗ Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť vlastniť záhradnú chatu v obľúbe
78,000 € 1114 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 186 m²
🏡 Na predaj chatka v obci Zlatno pri Poltári – ideálna na oddych aj rekreáciu! 🌲🔥🍎 📍 Lok
45,000 € 242 €/m²
3 izbový byt | 71 m²
Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v pokojnej lokalite obce Pukane
78,500 € 1106 €/m²
Rodinný dom | 320 m²
V ponuke je na predaj moderná 4-izbová novostavba dvojdomu v štádiu holodom na 5-árovom pozemku
257,000 € 803 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.